Останні повідомлення

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Плани / Re: Відвідати Дрогобицьку Солеварню
« Остання відповідь від Drusja Сьогодні о 11:02:07 »
Мейбі +2
2
Мене забув
3
« Остання відповідь від zelja Сьогодні о 07:59:06 »
Мабуть приєднаюся.
4
« Остання відповідь від Блондинка в кедах Сьогодні о 07:11:05 »
Буду
5
Краєзнавство та Історія / Re: Туніс
« Остання відповідь від atlas1975 Сьогодні о 05:18:18 »

Файні фотки, але від фінікійського Карт-Хадашту там залишилося відносно мало, залишки в основному від римських часів...
 :) - в 1993 році тематика моєї першої курсової роботи була по пунічним війнам.. майже ностальгія.. Першою книжкою яка мене в дитинстві зацікавила пунічними руїнами, було старе польське видання: Stanisław Lenkowski, Z życia i kultury antyku, видана у Львові в 1935 році, - художні "Слони Ганібала" чи "Саламбо" були наступними.. Пригадую як поступово, в процесі вивчення римської історії та культури вцілому, моє початкове романтичне захоплення карфагенянами значно зредукувалося.. Втім, досягнення фінікійської колонізації чи кораблебудування в історії людства залишаться безсумнівними, а можливо навіть колись й доповнені новими відкриттями.

В Тунісі є також трошки гір - Атлаських.. Правда, там в основному саванна - найцікавіші райони Атласу в Алжирі та Марокко.
Деякі книжки з історичними описами минулого вже й не хочеться  перечитувати, бо то як наприклад з Яворницьким, який описував природу Дніпра на початку козацької ери - царство рослин, тварин - життя вцілому кишіло тоді, як й процвітала колись Північна Африка завдяки фінікійській, так потім і римській системам іригацій...
Арабська ж культура (незважаючи на її геометричну та деколи позолочену монументальність), особисто на мене, впливає депресивно, шо вже й говорити за її носіїв...

Файний звіт - плюсик автору я поставив, пізнавати світ на власні очі й на своїх ногах краще аніж сидіти вдома перед Нешинл Джіогрефік... 8)
6
Отже, список:

Golem розмір М, чоловічі
1) чорна 1_варіант
2) Bottle green  1_варіант
3) Хакі 2_варіант
4) Royal Blue 2_варіант

Dzvinka розмір на дівчинку 8 років
5) рожевий або фіолетовий колір, 2_варіант

Dexter розмір L, чоловічі
6) чорна 1_варіант
7) Bottle green 1_варіант
8) Хакі 2_варіант

Жіноча розмір М
9) Azure-Blue 2_варіант

Дитяча розмір 92
10) Child T-Shirt Fruit Of The Loom Kids ValueWeight, 2_варіант

zelja розмір М, чоловіча
11) Purple 1_варіант

Блондинка в кедах розмір М, жіночі
12) чорна (довгий рукав) Lady Fruit Of The Loom Lady-Fit Long Sleeve ValueWeight T T-Shirt 1_варіант, нікнейм на рукаві, на зовнішній стороні манжету
13) колір Grey, 1_варіант

Sunnyman розмір М, чоловіча
14) чорна, 1_варіант
15) чорна, 1_варіант
16) хакі, 2_варіант

Андрій74 розмір XXL, чоловіча
17) хакі, 2_варіант

linuxoid розмір L, чоловічі
18) чорна, 1_варіант
19) чорна, 1_варіант
20) чорна, 1_варіант
21) хакі, 2_варіант
22) хакі, 2_варіант
23) хакі, 2_варіант
24) хакі, 2_варіант

RottenDeath розмір XL, чоловічі
25) чорна, 1_варіант
26) чорна, 1_варіант
27) хакі, 2_варіант
28) хакі, 2_варіант

explorer розмір  XXL, чоловічі
29) чорна, 1_варіант
30) хакі, 2_варіант

jr.explorer розмір 98 дитяча
31) чорна, 1_варіант

Прошу звіритись.
Попереджую, нікнейми будуть одного кольору, зеленого. Коли є заморочка з кольорами букв у ніку, часто роблять помилки, та плутають букви.

Ціна футболки, в межах 160 - 180 гривень. Пізніше точну вартість вкажу.

7
« Остання відповідь від Roy Сьогодні о 00:15:28 »
Попередньо +, надіюсь одужаю до суботки
Їж часник, цитрину та пий мед) Одужуй!
8
Знахідки / Re: Фалеристика
« Остання відповідь від Roy Сьогодні о 00:13:15 »
В мережі надибав ось такі значки - села та містечка Золочівського району Львівської області, з гербами!

9
« Остання відповідь від Electri4king Сьогодні о 00:10:59 »
Попередньо +, надіюсь одужаю до суботки
10
« Остання відповідь від Roy 22.01.2019 23:31:16 »
Отже, домовився на суботу 26-го січня. О 10 ранку на нас чекатимуть в солеварні.
Опісля неї, домовився про відвідини синагоги.
А далі, можемо піти у вільне плавання містом, подорозі шукаючи заклад щоб пообідати.

Для відвідин солеварні треба оплатити 30 грн. з особи. З середини грудня, відділ у міській раді Дрогобича почав організовувати туди екскурсії.
Думаю, це невеликі гроші, буде і їм на користь та нам.

Щодо добирання.
Оскільки нас назбирується солідна кількість людей, в машини наявні всі можемо не поміститись.
Тому пропоную більш романтичний спосіб добирання - електричку.
Львів-Трускавець. Відправлення о 06:55 та прибуття у Дрогобич о 09:05. Якраз матимемо час випити кави, та дійти до місця призначення.
Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10