Останні повідомлення

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Література / Re: Легенди про Чорного Кочегара
« Остання відповідь від Golem 21.08.2018 17:52:55 »
Море, москалі і Чорний Кочегар

А чи знаєте Ви чому наше Чорне море – Чорне? Чому наші люди коли приїжджають на будь-яке інше Море то завжди дивуються яке воно чисте та прозоре? А українське море таке, що власних плавок, якщо вони на тобі і є, то все рівно не видно. Відповідь дуже проста – тому що колись багато років підряд на Чорне море їздив купатися не хто інший як Чорний Кочегар власною чорною персоною, звісно що не сам, а разом зі своїми друзями – стаканівцями з Донецького вугільного басейну які справно постачали йому пальне для катєльні. Хоч раз на рік Чорний Кочегар міг троха відмитися і ставав вже не чорним, а Сірим Кочегаром. Зато море потроху все чорніло і чорніло, набуваючи кольору самого Кочегара. Але ті часи давно вже минули, Донбасс віджали москалі, путівки на море ніхто не виписує та й сам Чорний Кочегар перетворився на живу легенду якій митися вже ніби то і не пасує. Але море і далі Чорне, бо тепер по ньому плавають катери, баржі та всякі танкери на польських бляхах.

Цього літа половина Кузні пустувала, колектив фірми «Дубові Мікросхеми» зібрався і, як колись кочегар в старі добрі часи, виїхав весь разом на Х, тобто на море в Х. «Ех, трусону і я сажоЮ» -подумав Чорний Кочегар, «і теж подамся в Х, заодно по дорозі помщуся москалям за Донбас, за Крим і за всіх старих корєшів які тепер замість самогонки мусять одеколон пити».

Купив собі Чорний Кочегар в центрі Львова килимок для ніг з портретом Путіна і написом що він хуйло, спакував повний рюкзак бульби, сала, квашеної капусти, вогерків, часнику і, звісно шо Самогонки, бо чув від кадрів з кузні що продукти в Х дорогі як шляк а їхня ракія погана як сеча, ну і закинувши це все на плечі, взяв квиток на автобус і гоу. Чорний кочегар в автобусі взяв собі стояче місце, бо ітак знав шо просто так сидіти на місці не зможе, а всю дорогу буде ходити і наливати пасажирам, а потім, коли нап’ється, ляже собі тихенько десь в проході між сумками і буде спати.

Поки доїхали до кордону, поки відстояли чергу то пів автобуса були або вже вдупу п’яні і спали, або ригали від нестерпного перегару та смороду шо там стояв. Польські митника побридилися заходити всередину, та й боялися впасти на сходах так там було наригано що аж слизько і вже думали пропустити автобус так, без перевірки. Але тут Чорний Кочегар з розпростертими обіймами кинувся їх вітати, обнімати і наливати друзям - полякам, адже це ж такі хороші люди, вони теж не люблять москалів, давайте за це і випємо! Та коли польські митники уздріли кіко він везе з собою «вудки» то сказали що пропустити то ніяк не можуть, хіба що вип’є її тут всю на кордоні. І взагалі пан Чорний Кочегар хоч і класний мужик, але якийсь підозрілий, нашо йому стіко бульби? То може пан в Польщу на заробітки їде, наприклад бульбу на полях садити, чи франшизу везе у вигляді Килимка з хуйлом щоб продавати в Кракові на площі Ринок?

Чорний Кочегар обідився що його не пускають, тому всі комп’ютери на польській митниці тут же зависли і на Кордоні утворилася величезна черга аж до Львова. Автобус не став чекати поки поляки привезуть нові комп’ютери з Варшави, перевірять бездонний рюкзак Чорного Кочегара на предмет прихованих цигарок у підкладці чи проведуть експертизу на предмет культурних цінностей для килимка з Путіним. Автобус розвернувся і поїхав через Закарпаття, бо там про Чорного Кочегара ще не чули. А Кочегару, коли його нарешті оформили, прийшлося добиратися до Х автостопом.

Чорний Кочегар вийшов на трасу, закрив слово «уйло» на килимку шматком туалетного паперу так щоб було видно тільки літеру «Х», типу куди він їде, і з таким от плакатом почав голосувати на трасі. І що ви думаєте? Жоден москаль який мав хоча б кубічний метр місця в машині не міг спокійно проїхати повз зображення свого царя і бога. Всі вони зупинялися і радо підбирали Чорного Кочегара щоб підвезти, бо думали шо він свій. А Чорному Кочегару тільки цього і треба було. Він тут же починав пакостити і не встигала машина від’їхати й кількох кілометрів як в ній витікало все масло, рвався ремінь (ГРМ звісно шо) чи згорав бензонасос разом з бензиною, машиною і пасажирами в ній. Таким чином маленько-помало, машинка до машинки добрався Чорний Кочегар до точки Х.

Побачив Чорний Кочегар яке тут чисте море і вирішив що купатися в ньому це гріх, тому краще буде митися в туалеті а плавати тільки в басейні з хлоркою. Хоча того літа жоден москаль до Х машиною так і не доїхав, але ж їх сюди ще літаками возять! «Треба з цим якось боротися!»- подумав Чорний Кочегар і поселився в самому попсовому готелі де все включено. Звісно шо він був битком набитий москалями і тільки ними бо ніхто більше в оточенні носіїв «рускава міра» та «рускай православной культури» жити не хотів. А щоб всі знали хто тут обітає і випадково сюди не забрели то зразу коло готелю висів прапор з кольорами зубної пасти Аквафреш і стояли бусіки з ще совєтським надписом «інтуріст».

Москалі приїжджають на курорт найперше щоб напитися та наїстися, тіпа на шару бо все включено і не треба за це окремо платити, море та розваги їх мало цікавлять. Тому щоб зіпсувати їм відпочинок треба було насамперед напакостити в столовій що, як ми знаємо, Чорний Кочегар вмів робити якнайкраще. Крім зіпсутих страв ще й сам вигляд Чорного Кочегара в шапці-вушанці, в старому радянському костюмі і з пляшкою в кишені міг «спортити» апетит кому завгодно, але не москалям. Але ж в запасі Чорного Кочегара були ще часник і квашена капуста! Добряче кирьнувши та закусивши Чорний Кочегар сідав в центрі столової готелю і зосереджено починав пердіти аж дим зі сраки йшов. Сморід стояв такий, що москалям аж очі виїдало і шлунки вивертало. Тож вони закривали руками роти і чимдуж кидалися бігти надвір ригати. На виході зі столової, звісно що, ніхто нікого не пропускав і утворювалася «толкучка». В декого струмені риганини все ж таки під тиском проривалися через пухкі пальці що ледве стримували рот і надуті щоки. Ці блідо-руді струмені з погано прожованими кусками їжі оббризкували стіни навколо і падали благодатним дощем на голови тих, хто був попереду. Від чого передні теж, в свою чергу, ригали далі щойно зїдженими стравами.

Не тільки всередині, а й надворі теж були бари, в них звісно що цілодобово грала москальська попса, незмінна от вже кілька десятків років як і влада в їх країні. Москалі швидко сообразили що можна напиватися на барі коло басейну де не так смердить. Та неспроста Чорний Кочегар стільки років крутився колі ІТ-шників з Дубових Мікросхем, то ж вночі він взяв і втіхаря взламав головний комп’ютер готелю та накачав туди стрілецьких і повстанських пісень. Бачили би ви їх лиця коли зранку на зарядці замість звичного Кіркорова чи Баскова вони почули «ах лента за лентою напої подавай, Вкраїнський повстанче москаликів вбивай» чи «тече річка Полтва, в ній москальська кров». Половина тут же спаковувала чемодани і їхала відпочивати додому десь на Ладогу, швиденько, поки тут їх ці кляті бандерівці не закатрупили. Правильно, а чо вони сюди приперлися, задорого в Криму відпочивати, привикли мати все і на шару?!

На пляжі музики не було, тож прийшлося Чорному Кочегару травити москалів їхніми ж методами – а саме «фабрикою тролів». З різних акаунтів почав він срати в неті на всяких тріпадвайзерах які тут є класні нудистські гей пляжі, приїжджайте дорогі німці на свінг-вечірки під відкритим небом, скільки тут красоток з Росії понаїхало «загаряти» топлесс і тому подібне. І знаєте що, вони клюнули!!! Не пройшло і кілька днів як весь пляж заполонили автофургони з цілої Європи, голі люди сімями засмагали, грали в волейбол чи смажили ввечері барбекю.

Нудизм і москалі це речі несумісні, їхні розтовстілі тіла хіба що у порно-фільмах жахів показувати чи в патологоанатомічному музеї при медуніверситеті студентів на них вчити. І то б прийшлося робити підписи де чоловік а де жінка, бо через складки жиру на місці пісюна проступає лише маленька дзюрочка, груди в обох статей однакового розміру а жінки ще й коротко пострижені. Путін теж кросавчєг, так залякав бідних москалів геями і лесбіянками що ті тепер їх бояться гірше ніж спіду. То ж хоч на пляжі були в основному звичайні нудисти, бо попри їх пропаганду підерасів у Європі не так вже і багато, на пляж ніхто навіть і не потикався, щоб раптом ці збоченці не накинулися і не з’їли їх живцем чи, що навіть гірше, зґвалтували.

Як це не дивно, але москалі умудрялися купатися навіть в басейні де щойно плавав Чорний Кочегар. Їм було байдуже, що там вода мутніша ніж Москва-Ріці. Їм було байдуже, що Чорний Кочегар зумисно ігнорував туалет і справляв нужду з бортика прямо в басейн. Все рівно гади купалися і все.

Тоді Чорний Кочегар придумав підступний план. Старим москалям, для кого відпочинок це їжа і бухло він вже його зіпсував, а от молодим москалятам потрібні тільки селфі, фейкбук та ін-стограм на фоні чорного басейну. Будуть писати що це спеціально для них привезли сюди воду з Чорного Моря. Для молодих у відпочинку немає сенсу якщо його весь не перефотографувати з різних ракурсів, не описати, не зачекінитися всюди включно з громадським туалетом і не викласти це все в нет щоб інші лайкали, висловлювали своє високомєрне «мнєніє» та тихо заздрили. Тому Чорний Кочегар залягав тихо на дно басейну з трубочкою для коктейлів для дихання і, коли хтось з москалят необачно проходив поруч дивлячись не на гори, море, пальми та людей навколо, а в екран свого окофону, - то Чорний Кочегар весь голий та в шапці вушанці виринав раптово з-під води на поверхню і страшним голосом що є сили кричав «Путін Хуйло!». Айфон тут же випадав з рук в басейн і москалик йшов покінчувати життя самогубством, в нього тепер не було сенсу жити без телефону. Шукати айфон в чорній каламутній воді ніхто навіть і не пробував. Та й не найшов би він нічого все одно, адже Чорний Кочегар спритно підхоплював апарат над самою водою, резетував його до дефолтних настройок, ставив українську мову і продавав за грубі євро емігрантам з Тунісу, а гроші переказував на допомогу АТО.

Персонал готелю був безмежно вдячний Чорному Кочегару за то що той звільнив їх заклад від навали москалів. Тепер в ньому могли поселятися німці, італійці, Українці та інші культурні люди від чого і готель і персонал тільки вигравали. То ж скоро в Чорного Кочегара вже був запис на місяць наперед які готелі він має продемоскалізувати, дзвонили навіть з Туреччини і Єгипту. Але ж не міг Чорний Кочегар зустріти .День Незалежності неньки за кордоном! Тому в кінці літа скасував він всі замовлення і взяв собі квиток на літак додому, але не чартер напряму у Львів, а з пересадкою через Москву. То ж треба ще килимок для ніг з Путін Хуйло біля входу в мавзолей покласти!
2
Плани / Re: Миколаївський цементний завод
« Остання відповідь від Rufus 20.08.2018 13:55:46 »
+1
3
Плани / Re: Миколаївський цементний завод
« Остання відповідь від Drusja 20.08.2018 10:23:30 »
+2
4
Інженерні Споруди / Re: Шахта "Візейська"
« Остання відповідь від Svyatodiy 19.08.2018 22:41:47 »
Вона не виглядала цікавою. Крізь вікна видно що там пусто.
5
Краєзнавство та Історія / Re: Рейка з буквою Т (Теренкур)
« Остання відповідь від still 19.08.2018 20:49:05 »
Мова йде про значки - літера Т в овалі. Те, що це позначення теренкурів засумнівався, коли почав знаходити ці знаки на старих електричних шафах чи підстанціях. Очевидно що ці значки пов'язані з електрикою. Тоді виникали питання, чому вони є на Оперному театрі, на Городоцькій на театрі ім. Л.Українки, на вул. Бандери 91, школа №55, були на головній пошті, Академії друкарства на Підвальній, навпроти старого трамвайного депо на вул, Сахарова. А особливо значки на рейках вздовж вул.Гвардійської, в парку Костюшка, навпроти ТЕЦ-1 на вул. Козельницькій. Потім до рук попала книга "Історія електрифікації Львівщини", з якої дізнався, що в підвалі оперного театру була велика підстанція. Три центральні розподільчі пункти були: в підвалі школи на розі вул. Бандери - Федьковича, в підвалі Поліграфічного Університету на Підвальній та на території електростанції постійного струму (старе трамвайне депо). А головне, на старих картах показані траси прокладених кабелів. Одна з них перетинає парк Костюшка, аналогічно значкам, шо зараз можна побачити в парку. А ще лінія від старої електростанції (теперішня ТЕЦ-1) до старого трамвайного депо на Сахарова - відповідно до значків на вул. Гвардійської. Розмовляв з автором книги, який підтвердив, що овальні знаки з літерою Т - позначення Трансформаторів або прокладених електромереж. Для чого були встановлені - див. мій пост вище.

6
Плани / Re: Миколаївський цементний завод
« Остання відповідь від STALKER 19.08.2018 08:49:36 »
+1
7
Плани / Re: Миколаївський цементний завод
« Остання відповідь від Андрій74 19.08.2018 08:16:29 »
+1
8
Інженерні Споруди / Re: Шахта "Візейська"
« Остання відповідь від Roy 18.08.2018 23:36:09 »
Молодці! Але чого в адмінку не відвідали?  :)
9
Плани / Re: Миколаївський цементний завод
« Остання відповідь від Roy 18.08.2018 23:31:28 »
Пишіть, хто ще хоче туди потрапити. Напишу їм офіційний запит, подивимось що з того вийде.  ;)
10
Ніц не маю проти. Правда, не зрозумів що означає "інший ракурс")

В тебе більш соціальний і айтішний погляд ніж мій старперський
Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10