Покопати Бомбік коло Облради

Автор Golem, 19.12.2018 12:07:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Є пропозиція зібратися і спробувати копнути. Якшо приймуть то приймуть. Скажемо шо готуємо місто то відбиття ворожої агресії.

Копати треба вдень шоб не привертати уваги. Файно було б мати роби і виглядати як державні працівники .

Ось яка там глибина

Ось скопійоване повідомлення звідси

Один з небагатьох бомбіків де давно ніхто не був. Але його треба добряче копати. Можна підлаштуватися під якусь чергову блокаду облради або організувати суботник з "очистки парку"


За Словами Стінгера там колись за совка тусувалися неформали. Недавно під час чергового перформансу в парку проламали бетонну плиту входу після чого по шуріку все засипали землею.

Пропонуйте дату і час. Ці вихідні в мене зайняті. Можна 25 числа після сніданку дослідника.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Svyatodiy

Крутіть колесико!

Golem

Супер! Якшо є двоє то захід вже точно відбудеться. Принаймні почнемо а далі видно буде як воно піде...

Каску беру. Лопату маю лише одну. Думаю вистачить. Копатимемо по черзі по там по ідеї двом ітак нема де розвернутися. Думаю ще відро не завадить. Стінгер, ти маєш досвід копання подібних обєктів, поділися будь-ласка.

Чи має хтось трушні комунальні жилети? Бо в мене є лише автомобільний.
Дігери всіх країн єднайтеся!

ІНТРОВЕРТ 997

Хє так як програмісти в нас копають ліпше мушу приєднатися, з мене лом метровий +см, лопата і кувалда якщо треба.
Тут могла бути ваша реклама...

Golem

Після Сніданку Дослідника Електричкінг, Інтроверт і я ломанулися копати цей бомбік. Все пройшло тихо спокійно. Дві години земляних робіт нічию увагу не привернули. Всі бачили робу і каску Електричкіна і йшли собі далі. Висновки:

Висновки:
1) Вхід є. Є також і наклоннік.
2) Двері знаходяться на горизонтальній стіні, не в наклонніку
3) Копати сміття дуже трудоємка справа. За дні години ми може просунулися на пів метра

На майбутнє:
1) Треба копати мінімум пятьом
2) Мають бути нормальні рискалі і шуфлі, а не саперка
3) Психологічно значно комфортніше було б копати вночі десь в травні місяці. Шоб була зеленка і троха нас маскувала
4) З собою треба мати мішки для сміття. А то самому бридко серед того стояти і воно сильно привертає увагу. А атк ми волонтери, очищаємо місто
5) Наш фейл шо ми не взяли стрічку і не обгородили місце розкопок. Відповідно комунальники все засиплять
6) Інтроверт виявив що Інший вхід в бомбарь просто закладений бетонними плитами і навіть не засипаний землею. Якшо під нього поставити домкрат то теоретично можна обійтися без копання

Потім ми пішли глянули на аналогічний бомбік коло Університету. Там та сама історія. Цегляна споруда а входи заставлені сучасними бетонними плитами шоб не лазили. Наклоннік це убв вхід ззовні по сходах. Відповідно нам достатньо лише пробратися під плиту і далі тільки металеві двері.













Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Вони просто прибрали сміття. Цілий та неушкоджений, чекає нашої лопати :)


Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

Дата? Час? хочу взяти участь у тій комедії))))))

ІНТРОВЕРТ 997

Цитата: STALKER від 28.01.2019 12:33:56
Дата? Час? хочу взяти участь у тій комедії))))))
Наче було в СПИСКУ планів Голема.
Тут могла бути ваша реклама...

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Завтра о 9 ранку НТА зніматиме сюжет про бомбік коло облради. Спускатимемосся вниз. Кому цікаво підтягуйтеся. заодно допоможете його розкопати і закопати :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER


Golem

Цитата: STALKER від 03.06.2019 17:33:06
думаю +1)

Тільки якшо ти мовчатимеш і нічого не зніматимеш. ;) Там буде достатньо операторів. Може прихопи світла якогось
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

Я там не був мені кадри треба.  Після зйомок лишимся, познимкую, або я збоку встану  - будуть і робочі кадри паралельно, так званий бекстейдж.

Golem

Цитата: STALKER від 03.06.2019 18:17:40
Я там не був мені кадри треба.  Після зйомок лишимся, познимкую, або я збоку встану  - будуть і робочі кадри паралельно, так званий бекстейдж.

Прочитавши це я усміхнувся і вдарив себе долонею по обличччю :(
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

Ти там не сильно товчи себе по обличчю, а то  фарби не вистачить журналістам, щоб твої побої замалювати ;D ;D ;D ;D ;D ;D. Не переживай - відоси викладу якнайшвидше, ще й з ефіру запишу.

Леонид


Golem

Цитата: Леонид від 14.07.2019 22:22:39
а можу і я піти ? 8)

та це давно було. ось звіт

Але якшо хочеш то можеш організувати свою вилазку. Думаю багато хто там ше не був. Ось як виглядає вхід зараз. Все цивільно.




Дігери всіх країн єднайтеся!

307 Гості, 0 Користувачів