Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Synoptyk

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »
1
Це скан ксерокопії...може на ньому десь є дата. Взяв у знайомої...Вона стверджує що вдома десь має бути кольорова оригінальна типографська версія.

2
Щойно оцифрував...Тягніть кому потрібно.

https://drive.google.com/file/d/1yT7383n4mAyZkQG7ivrN9viT6COUDjba/view?usp=sharing

4
"Треба придумати спосіб локалізувати на місцевості люк, під який я підлазила. "

Якщо у люці є дірка...мабуть можливо зсередини просунути якусь Т-подібну дротину або  такої форми - ][. Розчепіривши зсередини можно іі зафіксувати на якийсь час і потім спробувати знайти це місце зверху.

7
Тут їх по моєму дві шт. Так поряд з металевими воротами. І трохи далі щось ніби є.

8
Прийомка брухту вул. Судова (навпроти театра Л.Українки на Городоцькій) там біля Готеля Цисар, є ще прийомка на Залізничній, але адресу я не пам"ятаю

stinger, дякую!

На Залізничній на початку майже навпроти прохідної локомотиворемонтного. Працював ще відносно нещодавно. Якщо принципово важливо я можу підійти та розпитати.

9
Колись давно я ходив до друкарні на Винниченка 16-18. Вона вже тоді була закинута у непрацюючому стані. У підвалі була купа типографського обладнання "а ля совок". Там працювала старенька полька, яка за готівку робила студентам та всім бажаючим палітурки.
Вже потому як я натрапив на цей форум збагнув що втратив можливість. Пішов знову...але вона вже там не працювала і приводу потрапити до підвального приміщення не було. Вахтьор був переляканий...хоча я просив його пустити щоб щось відфоткати.

10
ЗеленаМиша, Stinger, прекрасно зроблена робота Вами! З захопленням прочитав!
Треба ще не раз полазити Полтвою, заради продовження :)

Synoptyk, а де можна придбати ці книги Гранкіна?

Книжки мені придбали знайомі на одній з Львівських ярмарок. Я про них довідався з Ін-ту та замовив. Там чотири кольорові мапи. При потребі можна зробити скани у Феніксі.
 P.S.
Стосовно фото які я зробив сьогодні..(місце закінчення екскурсії)    на 171-172 стор. книги "...як довго нам доведеться залишатися у цьому новому бункері, який по суті був дощеприймачем розташованим під Бернардинським костелом, десь посередині між Бернардинською і Галицькою площами"

11
Дуже цікава розповідь. Мене все ше мучать питання як вони там стільки часу жили, що їли, одівалися... Це все є в книжці?

Ім допомагали двоє поляків (робітники каналізації, потім тільки один) у першому наближенні подивіться польський фільм "У темряві".
Я сам нещодавно після екскурсії придбав цю книжку.

12
Ось брама проо яку розповідала екскурсовод...далі люк через який уночі дихали...і книжки з мапами про які я писав (питали на форумі)13
Цитувати
Ті книжки в Зеленої миші теж є, і на ту екскурсію ми ходили, розказали екскурсоводу більше, ніж вона нам)) До речі, чи можна більш докладно де той дворик з люком знаходився? Бо та пані нас не водила там
Вона про Вас так само розповідала з повагою.
Навпроти входу у Галицький базар біля музею аптеки. Там є люк сучасний...за її словами, одній з жінок було погано і вона привідкриваючи його вночі дихала повітрям.якраз навпроти цього люка брама (вона була закрита). За її словами у внутрішньому  дворику є сходи і під ними люк, через який вони вийшли назовні. Зараз буду йти з роботи зроблю фото.

14
Минулого місяця я був на офіційній екскурсії по місцях описаних у книзі  Кристини Хіґер "Дівчинка у зеленому светрику". Відверто кажучи купився оскільки майже повірив, що відбудеться спуск у каналізацію. Принаймі текст оголошення так було неоднозначно складено. Насправді екскурсія проводилась зверху. Від приблизного місця спуску до кінцевого виходу назовні на пл.Соборній. Навіть показали браму у подвір'ї якої є люк через який вони вибрались назовні. Досить пізнавально. В екскурсовода так само було багато питань без відповідей. Вона проводить свої дослідження.
https://www.lvivcenter.org/uk/chronicle/news/?newsid=2801
Р.S.
 Декілька років назад придбав двохтомник з історії створення львівського водопроводу та каналізації
З великими мапами та кресленнями. Залишив екскурсоводу координати, сподіваючись що може якось стане у пригоді.

15
Плани / Re: Допомога АТО
« : 14.02.2017 02:22:40 »
Я змінив лінк. Тепер треба ставити лінк "спільного доступу"...
 Раніше в гугл фото я цього не робив, але альбоми було видно???

16
Плани / Re: Допомога АТО
« : 14.02.2017 01:28:05 »
Не хочу плодити нової теми та отже викладаю у цій, яка найближча за змістом.
Альбом: Дитячі малюнки з АТО. Луганщина 2015-2016 рр.
Якість там не дуже. Фотографувалось без спалаху...по закинутих шахтах, непрацюючих заводах, бліндажах.
Повна версія знаходиться тут:
https://goo.gl/photos/ZqzzjoJ8fKg4Dyt77

17
Відфотографував загалом більше 250 фото. Кожну машину фотографовано з фронту та збоку. Гадаю що охопив біля 70 відсотків музею. Фото не викладаю (просто шкода місця на форумі).кому цікаво дивіться. Як на мене то пізнавально.

https://photos.google.com/share/AF1QipMaoKf4wQj3tcD1Lmj5gdlsGFLL405FNSEFFpA8Of0DyQH1r3ilDvD3dC8WPbQ0lg?key=UDJqQjM1Zjl4ZW9wRGlhM09SY25tazVQMFBvMFdB

Від адміністрації:

Сайт http://www.yadlashiryon.com/show_item.asp?levelId=64950
Координати 31.8383894 34.9798645

18
Посилання / Re: Всяке цікаве
« : 25.04.2016 21:38:07 »
http://rus2web.ru/mneniya/let-tyurmyi-za-tajnyi-stolichnogo-podzemelya.html
8 років тюрми...
стаття про дігерів з РФ.

19
На розі вул. Городоцька-Наливайка.
Червень 2014 р. На сьогодні вже не існує.

20
Добре. Але я там зменшував (ксерокс) з газети, а потім сканував. Так що якість не дуже. Спробую занести сьогодні Вам примірник газети на  Дорошенка 50. Дасьте собі з ним раду.

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »