Прошивка для PIC12F629

Автор Romchick, 10.11.2010 21:01:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Romchick

Народ, хто може написати прошивку під дану ПІКу, щоб вона видавала сигнал на світлодіоди, які будуть бігати, як в машині з серіалу Knight rider? Тобто справа на ліво і зліва направо.

Lesyk

офтоплю звісно, але якшо не секрет шо з того буде?

YserL

Де можна у Львовы найдешевше купити PIC18F252?

VeNick

Ромчик ти таке або ось таке мав на увазі?
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Romchick

Цитата: VeNick від 12.11.2010 14:34:59
Ромчик ти таке або ось таке мав на увазі?

Таке, як на першому посиланні. Але проблема в тому, що ми вже іншу схему і плати з 8 діодами спаяли, а там на 5. Витратили на то купу грошей, а воно не так моргає. Тому хочу, щоб хтось зробив прошивку під дану мікросхему.
P.S. Заплачу скільки треба.

inkognito

купу грошей? не моргає? знаєш кому в приват писати?  :)
Resistance is futile

YserL

Цитата: Romchick від 19.11.2010 23:58:23
Йой, дядьку я не шарю шо то таке той протеус файл і спаяну схеми. Я паяв по схемі: http://aes.at.ua/publ/31-1-0-145
Там знизу є та прошивка. Але працює зовсім не так. І ще дядько який її перешивав на радіобазарі дав якийсь код. Назвав його типу базовою калібровкою, чи щось таке. Якщо треба щось докупити, чи дістати, скажи. Ну і звичайно, якщо можеш таке зробити виставляй ціну за роботу.
Схема розрахована на слаботочні світлодіоди, якщо ставити потужніші, то ставити дешифратор і транзисторні ключі. Чому було вибрано саме PIC? Можна викоритати Atmega8 в районі 20 грн, зекономимо на дешифраторі, має 24 входи/виходи, можна запрограмувати на зміну показів від світлодіодів від стану входів. Скільки має бути світлодіодів?

274 Гості, 0 Користувачів