Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts

Messages - ostin_ex_leopolis

#1
Цитата: John від 20.06.2010 14:39:39
Аерофотозйомка Люфтваффе
Джерело: National Archives and Records Administration (NARA), USA 158 населених пунктів

http://www.pobeda-info.ru/Lib/pages/catalog.aspx?catid=91&page=1

Для перегляду потрібна установка Microsoft Silverlight (натиснути на лінк, установити, оновити сторінку, з'явиться лінк "Перейти к просмотру аэрофотосъёмки").

Скачані фото Львова: http://files.mail.ru/18P99P (якість не найкраща, але читабельно :) )

Ці два посилання вже давно таки неактивні. Чи може хтось знає, де ще можна знайти ці фото? Або можливо інші такого плану. Йдеться суто про Львів. Наскільки пригадую, їх було 3 (2 з них схожі чи просто різної якості). Колись завантажував їх. Але, на жаль, вже давно втратив. І, що теж дуже прикро, неможливо їх знайти в мережі. А ті зображення, на які натрапляв просто поганої якості для завантаження.
#2
Розмова з одним із керівників обласного МНС Валентином Дорофеєвим, який керував операцією з порятунку дитини. Він озвучив цікаву інформацію про перебіг операції, про складнощі, які виникали в її процесі.
#4
Як я вже писав, вчора перед смерканням ходив туди. Чомусь здавалося, що треба саме десь там шукати. Пам'ятаю, що внизу останньої чи передостанньої перед колією шахти ще колись можна було побачити багато сміття, яке зачіпається. (Цікаво, що вчора від отвору до води було лише метрів десь 2. Води чомусь стоячої). МНС'ників там не бачив. Можливо вони перевіряли перед тим, як я там з'явився. Але принаймні слідів пошуків не було помітно. Хіба рятувальники просувалися самими комунікаціями. Мені цікаво чи це взагалі можливо. Тобто пройти від місця падіння хлопчика в сторону Рясне чи навпаки? І чи таки проходили? Просто я так і не зрозумів. Чи є там, наприклад, нахил?

Це, звісно, нічого не міняє, - дитинка напевне померла відразу, - але ще вчора її могли би вже віднайти.

А, і ще цікаво, про які притоки йдеться? Просто вкінці вул. Роксоляни в напрямку колії немає ніяких будівель чи потічків...
#5
Чи пробували ви чи МНС'ники залазити в люки вздовж колектору, який тягнеться від кінця вул. Роксоляни до колії на насипі? Чи про ті місця і йдеться в попередньому повідомленні? Я, наприклад, недавно прогулявся тим маршрутом і не помітив якихось слідів пошуків. Дивно те, що, - як мені, принаймні, видалося, - не пробитий докінця вхід останньої шахти біля насипу. Він просто занадто вузький, щоби туди пролізти. Колись був ширший. Тому склалося враження, що там ніхто не шукав. Якщо там таки ніхто не шукав,то чи є сенс пробувати? Запитання до тих, хто бував у цих колекторах?
#7
Маю запитання.
Хто що знає про "левандівську смердючку"? Сфотографовано вхід її у колектор під вул. Широкою. Наскільки я розумію, її можна вважати "притокою" Південно-Західного колектора, оскільки прямує у ту сторону. Відстань +/- 30 метрів.
#8
     Привіт, explorer. Дякую за пораду стосовно oziexplorer.
    А стосовно кільця зовнішнього, то ніби все зрозуміло. Хоча і не зовсім. Певним чином загадка, - форти № IV та V (Лисиничі та Винники). Не знаю ???.
    А ось, що стосується так званого меншого чи внутрішнього кільця, то, як я вже писав, є багато дуже запитань... Що думають explorivci щодо того, що колишній концтабір можна би було асоціювати з т. зв. фортом № 4?
    Ну а стосовно 5, 6, 7, та 8, то залишки деяких із них можна побачити й зараз. Щоправда, наживо я їх не бачив, ось тут можна переглянути фото деяких із них, а також ще трохи інформації.

    podoroziaib.org.ua

    http://relicfinder.info/forum/viewtopic.php?f=66&t=22
#9
ЦитуватиАвтор: explorer  
Цитата
Цитата: ostin_ex_leopolis від 22.12.2010 22:06:14
Цитувати
Автор: explorer  
Цитата
Цитата: astrolon від 16.11.2010 09:37:49
Форт на Скнилові.

Тепер він об"єкт на висоті 310 (можливо)


Території де стояв той форт на наведеному шматку генштабівки взагалі нема. Він більше ніж на 2 км східніше від пропонованої точки...
Привіт усім учасникам форуму. Оскільки вже давно цікавлюся фортифікацією (і не тільки: архітектура, Львів. Словом, цікавить урбаністика), у мене виникло запитання. Що мав на увазі explorer стосовно 2 км східніше?


Привіт, ostin_ex_leopolis.
Дивись у атачменті: точки 2-5 це, власне, форт на мапі 1931 року, та те саме місце на мапі 1990 року.

Привіт. Дякую за порівняння. Але я не зрозумів що то за точка № 6?

Просто я маю на увазі, що це неможливо, на мою думку. Оскільки, це район доволі активної забудови. Якщо не наприкінці XIX та поч. XX ст., то принаймні на період випуску мапи чи підготовки інформації для неї.   Можливо, explorer мав на увазі, що точка № 6 - це і є приблизне місце. Бо в іншому випадку випливає, що форт би тоді мав лежати на два км східніше. А це занадто близько до міста. Принаймні мені до рук не потрапляла така мапа.
   До речі, порадьте як копіювати чи вирізати певні елементи зі супутникових зображень. Потрібна якась програма? І чи існує якась програма, за допомогою якої можна би було накладати одну мапу на іншу, співставляючи територію. Просто я це роблю, так би мовити, вручну. Тобто на воко. Використовую лінійку, циркуль тощо.
   А стосовно тих кілець мурів, то я вже переконався, що дуже багато плутанини. Та й взагалі, внаслідок зіставлення, порівняння різного періоду мап і планів міста, випливає, на жаль, що багато з них або не існують, або перебувають на закритій території. В реальності мав змогу бачити лише форти на З'явленській горі та, звісно, комплекс Цитадель.
   Напевно, учасники форуму погодяться, що найбільше запитань виникає стосовно другого, меншого кільця. Можливо explorer і мав на увазі форт зі системи меншого кільця. До речі, і напрям, і відстань підходять.

   А загалом, якщо хтось має змогу і бажання, можна було би спробувати прогулятися в пошуках слідів того меншого кільця десь приблизно в районі Левандівки. До речі, не заслужено ці місця трохи недооцінюють. Достатньо особливий, з точки зору історії Львова, район. Наприклад, як стосовно першої половини дня у суботу?
#10
ЦитуватиАвтор: explorer 
Цитата
Цитата: astrolon від 16.11.2010 09:37:49
Форт на Скнилові.

Тепер він об"єкт на висоті 310 (можливо)


Території де стояв той форт на наведеному шматку генштабівки взагалі нема. Він більше ніж на 2 км східніше від пропонованої точки...

Привіт усім учасникам форуму. Оскільки вже давно цікавлюся фортифікацією (і не тільки: архітектура, Львів. Словом, цікавить урбаністика), у мене виникло запитання. Що мав на увазі explorer стосовно 2 км східніше?