Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts

Messages - gor_qkop

#81
Цитата: zelja від 29.08.2009 21:54:47
і в яку ціну
Доречі, з оскільки в тебе файний фотік можеш мати фішку - робити панорами на форум, як буде треба розкажу як я їх клею :)
#82
не моїм фотіком, тут хочаб тіф треба
#83
Оце гуляли нещодавно довелось мені потрапити з односпільчанами в одну цікаву місцину, про що і пропоную вашій увазі фотозвіт:

























бажаючим галерея в пікассі
#84
Виклав в себе в ЖЖ панорамки з одного обєкту (http://gor-qkop.livejournal.com/12755.html) єдине щоб пороздивлятись тре зробити пару тиців мишкою
#85
Приходьте на зустріч...
#86
Значить в суботу на 7 вечора зустрічаємось в галереї...?
#87
на наступному тижні ми починаємо зйомки, тому хотілося б зустрітись з вами вже на цьому, щоб обговорити графік,  е в когось якісь пропозиції що до часу та місця зустрічі?
#88
А як мені на нього вийти? ???
#89
так все ж з ким домовлятись про фотографування в Ієзуїтах???
#90
По перше хочу зразу пояснити, тільки правильно мене зрозумійте - в проекті будуть брати участь конкретні учасники, конкурс проходить <a href="http://community.livejournal.com/misto_lviv/836082.html">ТУТ</a>, або, якщо не хочется реєструватись в ЖЖ надсилайте роботи на мейл, це описано <a href="http://primusart.com.ua/pages/exhibitions/ntl.html">ТУТ</a>.
Що до піксельності - в принципі можуть приймати участь навіть іксуси, останній вибір буде зроблений на основі композіційної цінності вашої роботи, єдине що вважайте на світочустливість матриці, оскільки буде багато знімків в поганоосвітлених приміщеннях.
#91
фотік має знімати tif, row або інші їх аналоги...
#92
А в Ієзуїтах в средені сфоткати можна якось домовитись?
#93
я думаю серед перших обьєктів обов'язково мають бути Полтва і Кардинальський зал...
#94
Основним результатом сьогоднішніх перемовин була принципова згода спільноти explorer.lviv.ua підтримати наш проект. Базова концепція фото-проекту "НЕ ТУРИСТИЧНИЙ ЛЬВІВ" викладена нижче. Головні результати сьогоднішньої зустрічі - головна контактна особа Golem, альтернативна zelja; на даному етапі потрібно визначити першочергові обьєкти - учасники проекту. Додаткові критерії для них, окрім зазначених в робочому вигляді проекту:
1. вони мають репрезентувати основні історичні етапі розвитку Львова;
2. бути відносно легкодоступні, тобто можливі конфлікти із офіційними органами влади мають бути мінімальні;
3. перевага надається першому пунту.
Обговорення переліку цільових обьєктів вірішено зробити у цьому топіку. Бажаючих долучитись до проекту в якості основних учасників (фотографів) прошу звертатись СЮДИ, наряму підтримати проект (звести із потенційно зацікавленими людьми, чи власниками цікавих обьєктів) - чекаю ваших е-мейлів (gor.qkop@gmail.com), просто долучитись до проекту - просто пишіть в цьому пості.

Дякую Спільноті explorer.lviv.ua за підтриму нашого фото-проекту!


Фото-проект «НЕ ТУРИСТИЧНИЙ ЛЬВІВ»

Галерея мистецтв «Primus», за підтримки спільноти explorer.lviv.ua розпочинає фото-проект «НЕ ТУРИСТИЧНИЙ ЛЬВІВ», який є частиною великого фото-проекту  «НЕ ТУРИСТИЧНА УКРАЇНА».

Концепція

Львів, як і кожне старовинне місто, приховує в собі згадку про кожен день своєї багатовікової історії. Треба тільки вміти і хотіти їх побачити.
Свій слід у нашому місті залишили різноманітні суспільства і режими – від Галицько-Волинського князівства до незалежної України. Львів був містом руським, польським, австрійськім, радянським, а тепер, нарешті, став українським, колесо історії зробило оберт. В його таємничих вуличках можна відшукати сліди, певно, всіх європейських та багатьох азійських народів.
Сучасний туристичний Львів, який ми бачимо кожен день, це лише фасад, обличчя за яким можна розгледіти Душу міста. Дуже часто, прогулюючись містом, ми відчуваємо її іронічний дотик і стає зрозуміло, що нам видно лише верхівку величезної перлини, яка пливе у хвилях історії.
У нашому проекті ми прагнемо знайти те місце, де живе Душа Львова. Місця, які визначали обличчя міста і думки його мешканців, місця, про які рідко згадуємо і ніколи не бачимо. Дехто може сказати, що це скелети в шафі, а ми вважаємо їх вмістилищем Душі міста, міста мудрого, зрілого, яке дивиться в нас і всміхається теплою радісною посмішкою.

Загальний робочий вигляд проекту

Основна ідея проекту, що має відображатись у роботах «Не туристичний Львів – це не скелети в шафі, а дім Душі самобутнього міста».  В баченні організаторів фото-проекту переважна більшість робіт мають створювати теплий, позитивний настрій, очікується, що на роботах можна буде добре роздивитись відповідний об'єкт.
В проекті можуть приймати участь фото-художники, які мають змогу працювати з великоформатними фотографіями (орієнтовно 80х100). Значна частина фотографій буде робитися в погано освітлених місцях, тому бажано мати змогу забезпечити собі відповідне освітлення. Деяка перевага надається постановочним роботам.
Об'єкти, що ввійдуть в проект будуть відбиратися за наступними критеріями:
•   історична цінність та важливість для міста на певному етапі його розвитку;
•   важкодоступність – фотографуються лише не туристичні об'єкти, тобто ті, куди звичайний турист потрапити не може;
•   стан – перевага надається нереставрованим за часи незалежності об'єктам та таким, що зазнали мінімальних перебудов після розпаду Радянського Союзу.
Орієнтовні етапи проекту:
1.   Визначення команди фото-проекту;
2.   Складання списку цікавих об'єктів;
3.   Власне старт проекту;
4.   Розробка та друк рекламного буклету фото-проекту;
5.   Фотографування об'єктів з найбільш складним доступом та пошук спонсорської підтримки;
6.   Підготовка експозиції, проведення виставки у галереї мистецтв «Primus» та друк великого фотоальбому «НЕ ТУРИСТИЧНИЙ ЛЬВІВ» із роботами учасників та відповідними історичними коментарями.
Найкращі роботи проекту ввійдуть до великого фото-проекту «НЕ ТУРИСТИЧНА УКРАЇНА».



Організатори проекту: галерея мистецтв «Primus»
вул. Лесі Українки 16 (вхід також через подвір'я
ресторану Кілікія з вул. Вірменської)
www.primusart.com.ua
e-mail: artprimus.lviv@gmail.com
тел.:8(032) 2-470-473
куратор проекту: Єгор Лєбєдєв
тел.: 8(097)293-14-26
e-mail: gor.qkop@gmail.com
консультативна та практична підтримка - спільнота explorer.lviv.ua

#95
Домовилися сьогодні зустрітись з zlija та inkognito на 13.00 біля Равлика, чекаю всіх, хто зможе прийти...
#96
Я представляю галерею мистецтв "PRIMUS" (Львів, вул Лесі Українки 16), ми розпочинаємо великий фотопроект і починаємо зі Львова, нижче розміщена його робоча концепція. Ми шукаємо людей, якім би було цікаво долучитись до нього так чи інакше, якщо Вас це зацікавить, то будь-ласка напишіть мені, якщо ж не зацікавить, але знаєте людей, яких це може зацікавити будь-ласка допоможіть нам з ними зв'язатися.
Зазделегіть вдячні!

ФОТО-ПРОЕКТ «НЕ ТУРИСТИЧНА УКРАЇНА»

Галерея мистецтв «Primus»  разом із ... починає фото-проект «НЕ ТУРИСТИЧНА УКРАЇНА».

Концепція

Україна  країна туристична. Країна з багатою історією, на теренах якої відбувалися події, що з часом мали визначальне значення для долі усіх європейських народів. У спадщину від предків нам залишилась значна кількість обєктів-очевидців примхливих вигинів історії. Ось лишень з часом вони все більше сходять нанівець і повертати до них туристичну магістраль стає просто соромно. В решті-решт виходить, що дійсно популярні обєкти масового туризму в Україні можна порахувати силами дошкільнят. Якщо ж подивитись на основні туристичні потоки, то стає зрозуміло, що в обовязкову програму іноземця, який приїхав подивитись країну Чорнобиля, геніального письменника-футболіста Шевченко та Помаранчевої революції по суті Київ, Львів та, рідше, Одеса.
В нашому фото-проекті «НЕ ТУРИСТИЧНА УКРАЇНА» ми хочемо показати перш за все ті обєкти, які немає потреби реставрувати, які цікаві саме такими як є і «зачіпають» людину не залежно від її знання історії чи естетичних вподобань. Місця, які ми хочемо показати відомі небагатьом, а відвідуються взагалі одиницями, хоча кожен день ми їх бачимо, чуємо про чи йдемо повз. Наша мета  зазирнути за Зелені двері туристичної України.
Проект передбачає тісне співробітництво з прихильниками нетрадиційного відпочинку по всій країні та залучення іноземних фотографів, що можуть подивитись на наш світ не нашими очима.
Результатом фото-проекту стане підготована до виставки експозиція, яку планується виставити передусім в Україні та Франції, а також фотоальбом із пояснюючими статтями на пяти мовах (українській, російській, англійській, французькій та німецькій).
Проект планується розпочати із фото-виставки «НЕ ТУРИСТИЧНИЙ ЛЬВІВ», якій розповість про Львів не видимий не лише для ока туриста, але й для самих львівян. Обєкти для світлин будуть обиратись за тими самими принципами  такі, що цікаві саме в актуальному, не реконструйованому, стані і практично невідомі громадськості. Серед інших місць планується відвідати русло Полтви, обєкт «Лощина», руїни цехів ЛАЗу та Ізоляторного заводу, холодильники під Високим Замком, старі бомбосховища...
Єгор Лєбєдєв