(Арматурний завод) Корпуси меблевого комбінату, м. Івано-Франківськ

Автор Z_E_R_O, 19.04.2011 22:22:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Z_E_R_O

(Арматурний завод) Корпуси меблевого комбінату, м. Івано-Франківськ. Знаходиться цей корпус у м.Івано-Франківську по адресу вул.Є. Коновальця, 229 там є багато різних корпусів і майже усі вони працюють в наш час а от один корпус закинутий і я вирішив викласти фото цього корпусу)















onyx

Був колись в арматурному на офіційній екскурсії, мацав зворотні клапани для другого контуру АЕС, що виробляють там для Китаю. Може якісь їхні вироби і на японських АЕС стоять ::). То що я хочу сказати, на територію без запрошення лізти абсолютно безперспективно. А от в той будинок що на фото можна було б завітати. Доречі якщо тема у планах то може якусь дату вказати?

Z_E_R_O

будинок раніше ніхто не охороняв туди вхід був вільний але там поставили каси від "Великої Кишені" ось і тепер там всі двері вікна забивають дошками і гратами щоб туди не було змоги попасти і охороняють охоронці але я шлях інший але небезпечний туди можна попасти як "спайдермен" ахаха тобто якщо лізти по будівлі там ви побачите що перед вікнами такі штуки з нержавійки і по них можна забратися але я б вам нерадив цього робити бо це дуже небезпечно! Також мені казали що можна потрапити задньої сторони цьої будівлі але там 1. Працівники ВЕЛМАРТА 2. Охоронці 3. Дуже людяно тому треба лізти вечором ну ми звичайно залазило по цих штуках з нержавійки але якшо захочете таким способом як ми то будьте дуже обережними бо можливе таке статись що труба відвалиться то в кращому випадку попадете в лікарню а в гіршому то зразу на чорний лімузин! Такщо прошу вас не повторювати цього! Ви все це робити на свій страх і ризик!

:-)

Пан Z_E_R_O якось дивно це все представив. Таякби і зацікавив, а потім таякби кажу що це просто задниця. Таке враження що хтось із колєг пана сказав, "Ти шо дурний? Та вони ж там всьо похєрють, ану давай відмовляй бігом!". 8)
Декольтем своїм мене манила.

onyx


Z_E_R_O

Цитата: onyx від 21.04.2011 11:39:06
Z_E_R_O, а ото часом не вхід до бомбаря?


якшо чесно незнаю але здається він закритий а може й ні ми туда не ходили !

Z_E_R_O

але мені здається що то просто вхід до підвалу але може я й помиляюсь! знаю тільки що підвал у будівлі затоплений і так затоплений що людину яка має 1.80 напевне скриє з руками!

VIRUS

можливо і бобмосховище, бо там ше є 3 ВШі з іншого боку

але як вже писалося в постах вище, там все затоплено і пройти туда не в межах реального. не думаю, шо до літа ситуація помінялась

onyx

Дякую за інформацію. Судячи  з усього бомбосховище розташоване окремо від підвалу і є хороші шанси що воно не затоплене :D

mitncik

ЦитуватиДякую за інформацію. Судячи  з усього бомбосховище розташоване окремо від підвалу і є хороші шанси що воно не затоплене Веселий
Бував там пару раз придивлявся теж на ці ВШі. Сумніваюсь в тому, що сховище не затоплене.. Але навіть якщо і так - вхід буде походу тільки через шахти, бо підвал там дійсно недоступний...

Sergiymail

Потрапити туди дуже просто, бомбосховище затоплене- повністю. Тобто майже під стелю)

Bottlehunter

Дивіться, що знайшов в ЖЖ Моха, того, що продусер Перкалаби:

ЦитуватиЗакинутий цех арматурного заводу у Франику. Робота Яреми екс басиста Перкалаби

Реально крута робота, до того ж в непоганому місці виконана. Знімаю капелюха!
Пес. Виявляється, Перкалаба - також трохи експлорська група. Після Скрябіна, звичайно





Най жиє Гуцулія!

288 Гості, 0 Користувачів