Веселі Мандри

Автор :-), 12.11.2011 12:46:39

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

:-)

Завтра, 13.11.11 із головного вокзалу залізничного міста Львова виїздить в 9:05 поїзд до Сокаля.
Через годину і приблизно десять хвилин піля відправлення із нього виходиться і робиться go west, повз один із кавалків небесного щита цієї держави. Такво йдеться лісом близько 30 км (мало б бути менше, але я без компаса, та й карту влом брати), втрапляється до давнього королівського міста. В місті є приємна кав'ярня, де вживається кава із тортиком, потім прогулянка містом же (за бажання трудящих) і еталонним методом телепортується до Львова.
В програмі ваління лісом наявний перекус і гарячим чаєм,та іншими мандрівними смаколиками за бажанням мандруючих (тарен не брати).
Кошторис - хз (приблизно 7-9 грн.) + кав'ярня + 7-8 грн на еталонний метод телепортації. Ну і попередньо придбана закусь.

Можна централізовано зустрітися перед входом до приміської зали головного вокзалу (не переставте місцями!!!) в 8:50, не далі.
Бажаючі наявні. Фотодрочерством займатися можна, але в межах розумного з погляду нефотодрочера.
Зголошуйтеся, якщо хочете, а як часом, то просто приходьте на 8:45, і почекаємо інших 5 хвилин.
Декольтем своїм мене манила.

Caesar

Коли ми будемо в славному місті Львові?
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Alter

      А як то так вийшло, що поїзд їде на 9.05, а збори назначені на
Цитуватипросто приходьте на 9, 45
? ;D

     Ну я власне плюсуюсь. Карту і компас візьму, бо, як показує практика, героїзм героїзмом, а зигзагами ходити з одного краю лісу в інший є малоприємно та надлишково енерговитратно.


Же би народ не путався, кину кавалок карти маршруту.

1 - Новий став, він же ж початок маршруту;
2 - власне Жовква, вона ж його кінець.

По ходу буде отой квадратик, про який всесвітня мережа каже що там стояли відомі ЗРК с-200.
Загальний маршрут мені приблизно отак бачиться, хоча як воно буде на ділі - одному Богу відомо ;)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

:-)

Хто буд беріть чашечки, і цукор за смаком.
Декольтем своїм мене манила.

Stinger

уууу, любі друзі, ми рік тому з Yar-79 та Роєм там лазили, хочу зауважити що ліси там супермєгонепролазні, тому краще йдіть по трассі, або наперед беріть з собою бахіли або рибальські сапоги, бо є там багато болота та рвів з водою.  Там, до речі, в тих лісах є ціла лінія дотів, теж цікаво подивитись :)

Alter

2 stinger. Можеш хрестиками позначити на карті приблизні місця їз розташування? Ліс-то великий, ми маленькі, а доти зашифровані падалішнім листям :(
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Stinger

нажаль я не пом'ятаю де саме ми їх бачіли, ходили без карти та жпс, а на гугльмапсі невидно їх, з таким успіхом можна тицьнути на любе місце на карті :-\

swordlord

Цитата: stinger від 12.11.2011 18:25:03
уууу, любі друзі, ми рік тому з Yar-79 та Роєм там лазили, хочу зауважити що ліси там супермєгонепролазні, тому краще йдіть по трассі, або наперед беріть з собою бахіли або рибальські сапоги, бо є там багато болота та рвів з водою.  Там, до речі, в тих лісах є ціла лінія дотів, теж цікаво подивитись :)

Якраз хотів написати. Лісом не йдіть в будь-якому випадку, бо до екстремального маршруту може додатись злий лісник, якого два роки тому там зустрів. Дядько колоритний і в дискусії входити не любить. Краще асфальтом, тим більше, що сніг вже падає.
Si vis pacem, para bellum.

Alter

Цитуватидо екстремального маршруту може додатись злий лісник,

Ну і хулі? Ми там тварин стріляти та дрова рубати не збираємось. Чи там заповідник, альбо карантинна зона?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

swordlord

Цитата: Alter від 12.11.2011 20:31:00
Цитуватидо екстремального маршруту може додатись злий лісник,

Ну і хулі? Ми там тварин стріляти та дрова рубати не збираємось. Чи там заповідник, альбо карантинна зона?

Там малопрохідний ліс з якого крадуть ялинки під НР і ловлять живність на сільці. Не дивуйтесь якшо попросить відкрити і показати наповнення рюкзаків. Буде шукати сільці.
Si vis pacem, para bellum.

:-)

Цитата: swordlord від 12.11.2011 21:09:38
Там малопрохідний ліс з якого крадуть ялинки під НР і ловлять живність на сільці. Не дивуйтесь якшо попросить відкрити і показати наповнення рюкзаків. Буде шукати сільці.
До НР вона осиплеться, мисливців наче не є серед нас, а може лісника запросимо до столу, най би розказав яких байок.

Хто нічого не порушує, той нічого може небоятися, а якщо хтось інший порушує права цього першого, то перший хтось може усунути подразник і має на це право. Такий собі закон про права і обов'язки.
Кароч атлчно все.
Декольтем своїм мене манила.

Roy

Ух маршрутик, посміявся...:) Згадав наші весняні проходи по  цим непрохідним лісам.
Болота, звірі, там думаю навіть й мисливці не ходять  ;D

Вважаю, щоб успішно пройти маршрут, ліси північніше Зіболок однозначно треба обходити.

З.І. Ну, плани неординарного Смайла цікаві, як і звіти. Сподіваюсь результат задуманого буде відповідний  ;)
Meine Ehre heißt Treue

Alter

2 stinger. Де доти?

А болота... Дасться чути)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Drusja

Ну а я і Женя виїжджаємо в 9:00 з головного вокзяю, напряму до Жовкви, Рава-Руським скотовозом, тому може там і ввечері здибемся  ;) або як буде бажання то підемо вам на зустріч  :)
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Stinger

Цитата: Alter від 12.11.2011 21:45:20
2 stinger. Де доти?


Де? де? В лісі! поруч з тими двома вовками що ми там бачіли та з лисицею всередині, ну або з її залишками  ;)  Не здивуюсь, якщо ви там танка знайдете в лісі ;D

Drusja

Цитата: Цезар від 12.11.2011 12:53:50
Коли ми будемо в славному місті Львові?

Якщо з Жовкви вертатиметесь Равським скотовозом то об 18:58, а у Брюховичах о 18:25 (Special for Цезар).
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Alter

WTF, або як совіти ЗРК шифрують. Прошу до уваги карту, хоч і нову, але яка була складена напевне на основі Генштабівки. Ось як вони назвали ту локацію, де стояли С-200.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

explorer

ліс там справді не дуже приємний... от стара тема про це місце http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,31.msg53.html

Alter

Приперлись. Через ліс пройшли. "Дитячі табори" із солдатами бачили. Свалювали від караулів. ДжіПіЕсили по лісах і болотах. Звіт будьо від Смайла, і причому далеко потім, ібо всі мертві.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

:-)

Дитячий табір далі таки дитячицй, якраз юний сусід трапився під руку - овертався звідти, такщщо Цезар будь спакоєн, а тепер спааати мабуть.
Декольтем своїм мене манила.

338 Гості, 0 Користувачів