Завод хімволокна, Сокаль

Автор Roy, 25.11.2011 18:40:52

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

gribkoff777

Я з вами, але як добратися о 7.00 до АС2 від ВВ? >:( :'( 8)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Lesyk

Цитата: gribkoff777 від 10.12.2011 20:34:28
Я з вами, але як добратися о 7.00 до А.С2 від ВВ? >:( :'( 8)

в 6.40 починає ходити 34 маршрутка. вона їде зранку до ас-2 в районі 45-55 хв.  Тому онлі таксуха.
*жаль що не усі дописувачі при створенні планів враховують проблематику добирання зранку, адже самі не користуються громадським транспортом, а у будь-яких випадках їздять на таксухах. Кста, не всі таксухи зараз їздять - ожеледь, ше не всі перевзулися.

UPD1 - в планах написано що на 7.30. Тому, якщо у тебе є чотирилистна конюшина (+7 до вдачі героя),чи щаслива заяча лапка (+11 до вдачі героя), чи просто є будь-який артефакт що має плюс в швидкість пересування по карті - встигнеш на 34 маршрутці. А так-то тре таксуху. І замовляти вже на ранок. Ібо хз скільки таксух скажуть "ми зараз не працюємо, вибачте".

SANECKA


linuxoid

Перепрошую, але я мінус, виникли більш ніж серйозні обставини..

Roy

Хто має бажання доповнити тему? Бо я нажаль зможу не раніше середи підготувати звіт.
Meine Ehre heißt Treue

gribkoff777

Я хіба-що  соплями доповню! ;D Приїхав додому, трусило як дизельгенератор. Тепер з носа тече, як на Теребле-Ріцькій ГЕС,хоч турбіну став ;D А взагалі непогано прогулялися. Всім ріспєкт/уважуха і по залізному хресту в рейтинг!
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

gribkoff777

"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Bottlehunter

Цитата: gribkoff777 від 16.12.2011 10:52:50
Де звіт, блєядь?!!

Ти, звичайно ж, мав на увазі



Чи може



Най жиє Гуцулія!

Drusja

Ну дядько Рой обіцяв з середи закинути, я думаю може скоро буде. Чекаєм!..
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Roy

Вибачайте Ройка, от вчора ввечері сидів за фотками, і заснув...
Тому, фотозвіт постараюсь оформити протягом 2-х днів.




Звіт - https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,3732.msg30178.html#msg30178
Meine Ehre heißt Treue

280 Гості, 0 Користувачів