фото-проект "НЕ ТУРИСТИЧНИЙ ЛЬВІВ"

Автор gor_qkop, 05.08.2009 23:04:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Nick_c3

я забігав на кілька хвилин, стільки народу там було аж не було як протиснутись))) вот єдина фотка)))

Hulihanka

Заскочила, глянула на знайомі фейси- втішилась, подивилась одним оком на презентацію- цікаво, шкода, шо аж 3 місяці чекати до виставки(

zelja


gor_qkop

Дякую всім, хто прийшов! Якщо хтось не зміг потрапити може подивитись ПРЕЗЕНТАЦІЮ вдома...

gor_qkop


Запрошуємо всіх форумчан і гостей форуму 12.09 о 18.00 по вул. Вірменській 13  на відкриття фотопроекту "НеТуристичний Львів", результат трьох-річної роботи колективу авторів:
Фото - Сергій Муралло, Олег Семенюк, Юрій Чимерис, Олександр Яворський
Дизайн та обробка - Аріна Пієнко
Текст - Єгор Лєбєдєв, Дмитро Ходико
Куратор - Єгор Лєбєдєв
Сайт проекту http://primusart.com.ua/view.php?id=23

Чому НеТуристичний Львів?

Прибуваючи до міста, туристи стикаються з його штучним іміджем, покликаним створити заздалегідь сплановане враження. Цей імідж поступово поширюється і підкорює собі те, що туристи минулих років могли вважати своїми особистими знахідками і досвідом. Однак, як і раніше, лише городяни як неформальна спільнота, можуть поділитися тим, що не стало частиною туристичної легенди. Для всіх, хто бажає відчути реальність, найважливішим стає не те, що видиме, а те, що невидиме. Це призводить до бажання побачити і показати те, що показати і побачити неможливо, що з найрізноманітніших причин навмисно зачинене і тримається в таємниці. Це парадокс, уникнути якого неможливо.

Мета цього проекту подвійна.


По-перше, продемонструвати деякі з об'єктів, які навряд чи бачили туристи і більшість городян. Це об'єкти невідомі і приховані, заборонені для відвідування або і просто небезпечні.

По-друге, інтерпретувати ці об'єкти як частину нашого власного досвіду. Ми хочемо поділитися своїм баченням міського середовища з його історією, економікою, владними відносинами, значеннями і міфологією, що перебувають в стані постійного руху та боротьби.
Часом ми відсторонені чи навіть цинічні, часом свідомо поділяємо певну позицію у конфлікті.

Цей мультимедійний проект включає візуальні образи та тексти, що перегукуються на різних змістових рівнях. Заключною складовою проекту є власні інтерпретації глядачів. Це можливо, адже проект звернений не лише до гостей міста, а і до його мешканців.

Фотографії: Ми запросили до участі у проекті чотирьох фотографів, як професіоналів, так і аматорів. Їх візуальні враження відтворюють середовище – не як віртуальну реальність, але як ідею.

Тексти: Текст стендів є паралельним виміром, у якому реконструюється досвід. Стосунок тексту до візуальних образів може бути довільним. Тексти можуть пояснювати зображення, доповнювати його, заперечувати або висміювати.

Дмитро Ходико

Наш фото-проект не міг би відбутися без великої кіькості людей, які підтримали та розділили нашу ідею:


Анатолій П. Зубрицький - керівник «Львівського управління капітального будівництва та розвитку профспілкового майа» Федерації Профспілок України;
Марта Дропа - спільнота eXplorer.lviv.ua;
Андрій G. Риштун - спільнота eXplorer.lviv.ua;
Олег І. Шевчик - спільнота eXplorer.lviv.ua;
Анна С. Жуковська - директор середньої загальноосвітньої школи №6 м. Львова;
проф. Юрій О. Поспішіль - завідувач кафедрою патологічної анатомії та судової медецини Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького;
Володимир І. Вовк - доцент кафедри патологічної анатомії та судової медицини Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького;
Діана І. Пельц - директор Центрального Державного Історичного Архіву України у м. Львові;
Василь Ф. Кметь - директор наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка;
Юрій І. Геляра - директор управління майном невиробничого призначення БО «Управління майном невиробничого призначення» ВАТ Іскра;
Тарас Піняжко - автор книги «Львівська Цитадель»;
Невідомий Добродій - власник однієї з веж Цитаделі;
Ігор Є. Дуць - начальник служби енергогосподарства ЛКП «Львівелектротранс»;
Олег С. Штангрет - помічник начальника Головного управління МНС у Львівській області;
Петро А. Лендер;
Євген О. Неведров.

Bottlehunter

Обов'язково прийду подивитися, і колєг візьму. Дуже подобаються ваші роботи!

Маленьке прохання: на головній сторінці сайту проекту ( http://primusart.com.ua/view.php?id=23 ) помітив наш банер яко спонсорів. Чи можна зробити його клікабельним?
Най жиє Гуцулія!

Golem

І я постараюсі прийти :) Для тих хто не зможе відвідати в понеділок - Скільки часу триватиме виставка?
Дігери всіх країн єднайтеся!

RoMeL

Я теж думаю буду  :) Дуже цікаво має бути  ::)
Fruere vita, dum vivis

inkognito

Звісно, що припрусі. Але мабуть вже на вихідних - на відкриттє не встигаю через роботу  :'(
Resistance is futile

Alter

Якщо чесно, то колись в мене така ідея виникала, але персонально для себе. Тому 200% прийду.
Однозначно тра ще і друзяк тягнути!
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

gor_qkop

буде висіти покі не скажуть що час  знімати, а скільки - 2 тижні чи до зими не повім

inkognito

Цитата: gor_qkop від 09.09.2011 18:40:50
буде висіти покі не скажуть що час  знімати, а скільки - 2 тижні чи до зими не повім

А який режим роботи на бухідні?
Resistance is futile

gor_qkop

а він на вулиці вмсітеме, тожніц проблем

Sunkatalano


Golem

Подивився. Фото класні, видруковано троха затемно - але теж нічо. Одне зле - мало! Ми тоді стільки всього назнімали налазили. А тут лише кілька фоток.  Ну і Полтву я б на середину поставив, а то до неї і не доходить і виглядає вона якось несолідно з краю. Якшо з гумором і коротко то: Менше тексту більше фоток :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Dido

Прийшов, подивився, плювався. Понти дешеві - більше ніц. Тема надзвичайно цікава, а зовсім нерозкрита , як колись казала моя вчителька літератури , дивитися нема на що.

248 Гості, 0 Користувачів