Замки Хоеншвангау та Нойшвайнштайн

Автор DeZer, 19.05.2019 02:00:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

DeZer

Мав нагоду побувати в цих краях і от декілька фото з місць де можна побачити замки Хоеншвангау та Нойшвайнштайн.

Добирання досить легке, якщо знати певні тонкощі.

Вилітаємо Люфтганзою до Мюнхена, рейс LH2551 на 12-ту.
(Зворотній LH2550 був в 8-45, подбайте вчасно потрапити в аеропорт до вильоту за 1,5-2 години ! )
Фото цього літачка є у темах про аеропорт.
Сервіс дозволяє попередньо взяти посадочний квиток (boarding pass) через програму на телефоні біля вікна і ближче до переду.
Якшо берете на касі / check-in то хто зна де вам дістанеться місце.
Ручна покладь - я був з рюкзаком (який на зворотній дорозі не вліз на верхню поличку тому мусив ставити собі під ноги)
Рідину проносити заборонено, всередині вам запропонують бутерброд / напої (кола, сік, вино, вода).



Коли прилітаємо в аеропорт, як відомо, проходимо паспортний контроль.
(коли вас привезуть у термінал дивіться вказівники до виходу в місто, тому що переважна більшість буде йти до входу у транзитну зону)
Якщо штампів мало, будуть питати чого приперся, страховку, оренду житла, зворотній квиток та, іноді, наявність грошей.
Йдемо на S-Bahn - залізнодорожну мережу, вхід поряд, там так і пише - S-Bahn.
Квитки купуємо в металічних автоматах, там все інтуїтивно ясно,
і якщо ви плануєте поїздку в один день то раджу взяти проїзний на 1 день за 25 євро,
та безплатно роздрукувати листок з маршрутом, можуть бути пересадки.
З проїзним будьте уважні - проїзний не діє на швидкісні потяги!!!
Його можна брати на декілька людей (до 5ти) то так виходить дуже дешево.
Він має бути підписаний, провідник сам дасть ручку для підпису якщо у вас нема.


До залізничної станції Мюнхена з аеропорта десь 40хв і ~20євро.
Мені здалось, що це копія львівського приміського вокзалу помножена на 4.
Одна із станцій. Всі потяги такого типу і причому це вже застарілий тип.


По часу - вже обід, тут часовий пояс -1 година по відношенню до України, оптимальний варіант зняти житло, пройтися містом.
Мені місто не дуже імпонувало тому фото маю не багато. Дизайн - Ctrl-C / Ctrl-V, скло, бетон, однотипні будинки.
На наступний ранок купуємо квитки і слідуєм до міста Fussen. Тут сідаємо на 78 автобус.
Будуть туристи, тому тут можна керуватись "стадним рефлексом" :)


Підходимо потоком до кас.



Розцінки для внутрішнього відвідування наступні.
Можна нічого не платити, ходити по внутрішньому дворі замків допускається.


Першим відвідуєм Хоеншвангау.

Уперше замок згадується у ХІІ столітті як фортеця Шванштайн (Schwanstein), що належала лицарям Шванґау.

У квітні 1829 року кронпринц Баварії, майбутній король Максиміліан II (1811–1864)
відкрив для себе ці місця під час пішохідної прогулянки і, зачарований навколишньою природою, у 1832 році придбав руїни замку.
Основні кімнати розташовуються у колонах замку, там є підзорна труба біля спальні короля у яку він дивився на верхній замок що будувався,
є іконостас, мега-крісло для читання, зал героїв з картиною битви на якій нема крові, є кубки/чаші з сотнями гербів(тих хто на нього скинувся ))) )

Фонтан лебедя, так як назва замку перекладаєтсья як "Високий лебединий край"

Є фонтан з левами.


Всередині фото не можна робити, але до значка я зробив парочку.
Якщо ви купували в касі квиток для екскурсії то на квитку пише час,
і при настанні часу-Ч ви підходите до турнікету, лазер зчитує штрих-код і ви проходите всередину.

Після екскурсії по Хоеншвангау вирішив пройтися протоптаною стежкою і опинився на гірці.

Поруч була група французьких туристів, коли попросив шоб сфотографували мене на фоні замків
то всі хором мене розмішили, бо вираз лиця певно в мене був ну дууже серйозний)))
Один з ключових моментів таких подорожей.
На задньому фоні видніється Нойшвайнштайн, ююю))

Спустився з гірки до озера Alpsee.

Вода чиста-чиста. Ахтунг! є качки які об'їдають туристів).

Відпочивши, я попрямував у замок Нойшвайнштайн.
Можна йти пішки, вгору, 20хв, а можна найняти карету.

Іііі . випадково піднімаю голову вверх і бачу ..

Нойшвайнштайн - колишня резиденція останнього короля Баварії Людвіга II,
і був побудований на його замовлення на знак пошани до композитора Ріхарда Вагнера.
Замок Нойшванштайн стоїть на місці двох фортець, переднього і заднього Швангау.
Король Людвіг II наказав на цьому місці за допомогою вибуху опустити плато скелі приблизно на 8 м
і створити тим самим місце для спорудження «казкового палацу».
Після побудови дороги і прокладення водопроводу 5 вересня 1869 був закладений перший камінь величезного замку.
У 1883 році будівництво палацу було завершене, було закінчене також оздоблення 1, 2, 4 та 5 поверхів.
Навесні 1884 року король вже міг жити в своїх покоях на 4 поверсі,
де Людвіг II провів чверть усього часу за останні два роки до своєї смерті.
Всередині двору доволі просторо.

Пам'ятка.

Обійшовши замок праворуч, можна потрапити на оглядову площадку де відкриваєтсья вид на ті місця де ми щойно були.

Логіка підказала шо треба йти "з потоком далі" і це виводить нас на місток.
Перед містком - дошка з цифрами 0(зелений) і 400(червоний колір).
Це означає, що місток є переповнений.

Оцінивши ситуацію я зрозумів що є доріжка далі, і на містку людей 40-50.
Прийняв рівшення йти і ...

Так, той самий пейзаж, який хоч раз кожен бачив в житті.
Піднявшись ще трохи в гору пейзаж стає більш заворожуючим, повітря холоднішим, час зупиняється.

Насолодившийсь та відпочивши, повертаємось назад у Fussen тим же 78 автобусом, він буде стояти допоки не буде заповнений на 100%.
Я сів в 17-15, в 17-24 був у місті а потяг мав бути в 18-05.
До Мюнхена 2 години їхати.
Випадкові фото. Зверніть увагу на перехід - дорога/тротуар.

Також авто там на кожному кроці. Ніхто нікуди не спішить
і якщо будете спізнюватись і бігти, то очікуйте що на вас будуть дивитись великими очима.

Ну а потім повертаємося у зворотньому напрямку, попередньо закупивши сувеніри.
Простий магнітик вартує від 3,60євро (це найдешевша ціна яку я бачив; на середині шляху до Нойшвайнштайн)
Готель, ніч, міцний сон, ранок, потяг, аеропорт і виліт.

PS:
*Інтересне почуття коли ти маєш соло-похід і усвідомлюєш,
що відповідаєш тільки ти сам за себе - безпека, харчування, планування, навички спілкування.
*Щодо спілкування - досить інтересно, відпадають нюанси інтонації, стереотипи, захисні механізми, говориш з людиною нормально, відкрито.
*Можу сказати шо після екскурсії важливість відвідин якихось розвалюх значно знизилась і не представляє інтересу.



Golem

Привіт!

дякую за гарний звіт. Мені подобається твій стиль, щиро та по простому. Пиши побільше ;)

Але маю питання:

Цитата: DeZer від 19.05.2019 02:00:14
По часу - вже обід, тут часовий пояс -1 година по відношенню до України, оптимальний варіант зняти житло, пройтися містом.
Мені місто не дуже імпонувало тому фото маю не багато. Дизайн - Ctrl-C / Ctrl-V, скло, бетон, однотипні будинки.

Ти тільки про нове місто чи і про центр також? Мені, наприклад, центр дуже подобається.



Ось кілька моїх альбомів з Мюнхена Музей БМВ, Безеховщина, просто осінь
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Звіт мені сподобався, а от з тим, що Мюнхен нецікавий, категорично не погоджуюся. Дорогий, холєра, але дуже цікавий. Центр міста дуже пишний і красивий. А ще в Мюнхені є Дойче Музей, один з найкрутіших технічних музеїв світу. Тільки він вартий того, щоб купити квиток на літак сюди - цілі велетенські зали і поверхи присвячені промисловості, видобуванню корисних копалин, фізиці, комп'ютерам, астрономії та іншому. Серед іншого, там проводять електричне шоу з мільйонами вольт та справжніми блискавками, діти та дорослі у захваті)



Ось кілька моїх фото звідти:

Центр міста













Джульєтта, її, як ви зрозуміли, треба потерти на щастя)



Місцями бойової слави дядька Адольфа. Мюнхен колись був головним місцем нацистів









Кілька фото з музею:
























Най жиє Гуцулія!

211 Гості, 0 Користувачів