Облаштування бомбіка під Добробутом

Автор zelja, 11.10.2009 17:33:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

можна, завтра точно міг би бути!
Resistance is futile

VeNick

і я постараюсь прийти, але 100% гарантії не даю
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

zelja

Сьгодні на 6-7 год
будемо обмивати бомбік ну само собою беріть хто шо може з ГСМ 40% ;)
і все остальне  :)

VeNick

УКРЗАЛІЗНИЦЯ

zelja

Вилазка відміняється сьогодні і на наступні дні .

VeNick

Цитата: zelja від 30.10.2009 15:46:07
Вилазка відміняється сьогодні і на наступні дні .
а чому, що трапилось?
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

zelja

цетрапилось
так що не рекомендую виходити на двір принайміні до кінця тижня

Golem

Ти про Гриппер чи кроплення нас свяченою водою? Думаю вдома дихаєш тим же повітрям шо і надворі. Мо навіть і гіршим. Більш небезпечно в трансопрті, магазинах.
Дігери всіх країн єднайтеся!

VeNick

можна зібратись і зробити групову профілактику розчином C2H5OH
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

zelja

Групову ?
Скажи мені хто йде ? я і ти то групова апрофілактика ? булоби більше народу я би пішов.

VeNick

ще є кілька годин, може ще хтось підпишеться
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Fetole

Пропонуювсім бажаючим зібратися на 18-00 в п*ятницю 13.11 (бл*  :-\) біля оперного для подальшого прямування у бомбік за добробутом і облаштування його. Та як це буде невеличке облаштування - беріть все що непотрібно та на вашу думку буде пасувати внутрішньому оздобленню бомбіка або буде створювати у ньому комфорт і затишок)
Після недовгого облаштування пропоную просто попити пива (або чогось пажоще  ;), пятниця 13 ж, треба приготувати для печінки свято). Тобто ті хто не може на 18-00 або не має бажання пряцювати або немає чого притаскати приходьте на 19-00 маючи про собі ГСМ.
Код Select
If (work_end_hour>=18) or ((lazy=true)or(thing_to_take= nil)) then
begin
go_time:=19;
TakeAlcohol(Beer, 1);
goto Bombik;
end;


Також треба обговорити план флешмобу у неділю бо ми визначили тікі день і час)

Як вам ідея? Хто буде?
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

VeNick

я буду!!! ви б опублікували весь список що може пригодитись в облаштуванні, я б щось підшукав
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Fenriz

розкладушки, крісла, якась велика доска для збільшення столу, свічки...

VeNick

ну з дошками я навряд чи допоможу, от би обговорити як зробити електричне освітлення. Які будуть пропозиції?
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

inkognito

  Акумулятор(и) принесу 12 В х 7,2 А, ймовірно навіть заряджені. Проте на яку годину не можу сказати, бо тяпниця дуже далеко від поточних реалій. 25 метрів UTPшки валяються у бомбіку - маємо проводку. Хто за діодами?
Resistance is futile

zelja

Тре спочатку рохрахувати скільки діодів в кімнату ставити будемо?

inkognito

If (work_end_hour>=18) or ((lazy=true)or(thing_to_take= nil)) then
begin
go_time:=19;
TakeAlcohol(Beer, 1);
goto Bombik;
end;


"код красотой не блещет", а про використання goto я взагалі мовчу...Васіком смердит...Де опис функції TakeAlcohol?
Resistance is futile

VeNick

Цитата: zelja від 11.11.2009 22:02:07
Тре спочатку рохрахувати скільки діодів в кімнату ставити будемо?

ну я думаю що в прохідних кімнатах, тая як проходи чисті і шпортатись нема за що, по одному з кожної сторони дверей направлених в приблизно по центру має хватити, а на рахунок освітлення основної кімнати потрібно піти кільком людям і прикинути приблизно
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Fetole

На рахунок освітлення: мої батьки - затяті рибаки тому в них є отакі от фари:


Світять доволі добре і коштують 12 грн. Правда знайти таку штуку, як казала мама, трохи проблема, так як вони продаються у магазинах "все по 3 грн".
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

138 Гості, 0 Користувачів