фото Єзуїтського костелу(Книгосховище)

Автор zelja, 03.08.2009 10:50:52

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

uyavna

За деякими проектами сховище мають перенести  і віддати церкву  військовим, тобто  там буде храм для них... не знаю наскільки то можливо і правдиво... :)

Golem

Що там шось троха рухається я і сам чув вже давно. Але говорять - говорять, а книжок ще там тьма тьмуща, винесено дуже малу їх частину. Та й подумай, хто захоче без бою віддавати таке приміщення в самому центрі. Як і у випадку з Укртелекомом чинитимуть спротив до останнього.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Лазили нині на горище, для чого виокристали драбину та мотузки. Цікаво було подивитися шо там, бо вільного доступу ж нема.

Та й зі шнурками не атк і легко туда забратися.

ВИлізши на гору бачимо, шо дах далеко не герметичний. Стару оригінальну бруківку, навіть не порослу мохом, оголені бруски на яких вона кріпиться.


Всередині під Дахом Єзуїтського костелу видно склепінчату арку стелі, балки кріплення даху, драбини.


ВИдно вікна в даху і на фасаді. Дзюру від снаряду
Дігери всіх країн єднайтеся!

atlas1975

М-да! Моє велике вшанування для авторів фотографій! Просто чудово! Так тримати - ну і обережно.
Я думаю, що свого часу Табачник отримав книги з бернардинського книгосховища не через таку дірку ;D...

Golem

Цікава стаття про Єзуїтський костел є тут. Виявляється там 2,5млн книжок!!!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

На жаль, Єзуїтським костелом зацікавилися Органи(strategic business unit). Плюс різні люди почали пхатися з пропозиціями полізти туда. Відкриття теми загалу було зумовлено тим, шо воно ітак мало бути виставлено на виставці. Але по проханню Олега з Галереї я тему перміщаю назад в розділ для своїх. Та й про виставку, здається, ше йде узгодження з галереєю. Єгор знає детальніше. Так шо хоч я і не прихильник закритості, але прийдеться. Хто не встиг прочитати нехай не ображаються.

ПС: Не виключено шо відвідають вони і всіма любимого адміністартора. Попереджений значить підготовлений. :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

Resistance is futile

Korgyk


atlas1975


Golem

Це сталося! Костел відкрили (хто ше не знає) :) Можна спокійно пройтися і роздивитися все знизу. Рекомендую всім, зараз він по особливому цікавий своєю старовиною. Без реставрації і церковної помпезності. ПОжертву можна дати як в храмі, так і на сайті.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger

Був там через тиждень після відкриття, все відкрито, багато чого цікавого, можна познімати, що в принципі я і зробив ;)






































223 Гості, 0 Користувачів