eXplorer.lviv.ua

Форум => Про explorer.lviv.ua => Тема розпочата: Roy від 16.11.2018 00:15:22

Назва: Громадська організація "Експлорер"
Відправлено: Roy від 16.11.2018 00:15:22
Друзі! Вже як два роки у нашій спільноті створено громадську організацію. За цей час було немало успішних акцій, екскурсії та співпраць, проведених нашою ГО.

Метою нашої організації, в першу чергу є задоволення та захист інтересів учасників ГО, проведення більш розширеної та результативної нашої діяльності.
А це проведення краєзнавчих та історичних досліджень, організація заходів індустріального туризму, дослідження та опис природних та історичних об'єктів, промислових будівель та споруд, а також подій, явищ та процесів, що мають важливе значення для історії Львова та України.

Ми зацікавлені у розвитку співпраці між дослідницькими центрами, органами державного управління та місцевого самоврядування, засобами мас-медіа, блогерами та з іншими зацікавленими особами, або з такими, які мають ототожнену діяльність.

Якщо у Вас є запитання, чи пропозиції по співпраці, пишіть нам:

anroy85@gmail.com - голова організації
explorer.lviv.heads@gmail.com - загальна скринька адміністрації форуму

Для вступу в ГО користувач має входити в групу "для своїх", правила вступу в яку можна почитати тут (https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,8856.0.html) (Розділ "ГРУПА “Свої”")