Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Теми - wanderer

Сторінок: 1
1
Можливо хтось був на тій закинутій споруді зверху парку культури ? Зліва від головної алеї серед дерев та кущів. Ось знайшов статтю про цю будівлю - колишній музей ПрикВО: http://obk.lviv.ua/analytic/1727.htm

2
привіт
цікавий багус - у мене в вихідних особистих повідомленнях порожньо. Вчора відповів на повідомлення, глянув в вихідниі - нема. Ну, думаю, може що не так натиснув. Повторив - результат той же. Перевірте і якщо мона пофіксайте двіжок плз.

3
http://www.lvivcenter.org/uk/uid/picture?pictureid=1393
Було надзвичайно цікаво побачти свій будинок на фото з відкриття вулиці 130-річної давнини !!

4
В Дзизі клеймована цегла використана дизайнерами інтер"єру. Ось фрагмент стіни в кафе:

5
Тут є обговорення.


Вибралися туди з колишнім колегою.
Об"єкт являє собой мережу тунелів всередині гори. Призначення об"єкту досі невідоме достеменно, принаймні тут думки Інтернету розходяться. Як і щодо розміру об"єкту. Розвідано і загальновідомо про кілометр-півтора ходів під землею. З того що облазили ми - на мій погляд з кілометр є, півтора - звучить оптимістично. Хоча під землею оцінювати відстань важко. Тунелі - від дуже вузьких до дуже широких - йдуть то рівно, то вгору, то вниз, мають виходи на поверхню. Виходи є різні - вертикальні і нахилені. Нахилені, напевне, для спрощення доставки припасів - пускаєш ящик, він сам їде, внизу ловлять. Виходи також укріплені, скоріш за все це колишні ДОТи, зв"язані з головним бункером. Всі ДОТи які бачили ми - підірвані владою після війни. Кімнат як таких, відокремлених дверима і ізольованих, всередині мало, великі тунелі схожі на прохідні кімнати.
Про об"єкт ходить чимало легенд - про ходи до інших об"єктів лінії Арпада, які замуровані владою після війни. Фактів про це наразі немає, або вони замовчуються. Оглянувши стіни зсередини, можна побачити декілька місця схожих на замуровані ходи. Одним словом, простір для досліджень є.
Об"єкт майже не засмічений, там не киряють, або киряють мало. Може тому що воно відділено від цивілізації. частково відновлений, наскільки я зрозумів, угорцями, які його і проектували.
Далі додаю фото, якщо комусь цікаво розповім як добратись.

Парадний вхід:

6
Мета - для безпеки громадян молодшого віку і тих хто під градусом. І щоб не кидали всяке гівно туди.
Рішення - покласти якусь пласку штуку типу дверей і присипати землею.

7
Привіт всім !
Прямо біля лисої гори є огороджена колючкою територія з ангаром посередині. Далі в бік ШГ теж щось подібне, здається, є. Цікаво що то таке, там що ВЧ колись була ? Я в той ангар заходив - порожньо.

8
Хочу поїхати сюди:
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,626.0.html

машини не маю, поїздом до воловця або сваляви, далі маршруткою 25 км (маршрут можу розробити бо бував там не раз). По дорозі хотілося б залізти на невелику гору Високий Камінь (поруч) - дуже класно виглядає - гора зі скелею на вершині. Ломів і лопат із собою не брав би, колись читав що іноді там прикордонники мають претензії до "озброєних" людей, бо там копають "чорні археологи".
Час - напевне в суботу якось, бо я на роботі. Хоча в роб. день краще - людей поменше і добиратися легше - транспорт краще ходить.


9
Відпочивав з родиною у карпатах в районі Воловця, там від місцевих дізнався про бункер т.з. "лінії Арпада". Лінія планувалась як неприступна фортеця і простягалася на 350 км через Карпати. Взяли цю фортецю просто - обійшли з тилу і оборонці втікли самі, без жодних боїв :) Об"єкт широко відомий, являє собою бункер у горі з каналізацією, водопроводом, казармами. Ходів, зі слів місцевих, на кілометри, але точно не знає ніхто. Багато чого, зі слів тих же краєзнавців, забетоновано або підірвано після війни, кажуть ходи були до багатьох ДОТів лінії укріплень. Входи і вентшахти видно з землі. Я їх бачив, але всередину не вліз далеко - без ліхтаря був. Шукаю компаньонів для вилазки. До воловця 3.5 години потягом, далі тре дивитись.

Фото:

10
доречі, мене раз зупинив на цитаделі наряд міліції і після обшуку вилучили газовий балончик. Не памєнтаю назву і марку, але продавець в спец. магазині присягався що то річ дозволена :-) У відповідь на це "старшой" мєнт тільки пореготів і балончик вилучив.

Нічо в цьому не розумію, але хто дасть сертифікат що це не є зброя якщо по всім критеріям це зброя ? нонсенс :-)

11
Військові Об`єкти / Криївки
« : 29.07.2009 10:47:25 »
Зараз всі скажуть що це страшний баян, тому наперед кажу - пошук по сайту на ці слова нічо не дав :-)
В книжках про УПА багато читав про схрони і криївки в карпатах. Чи доводилось комусь бувати, чи збереглися вони ?
З книжок зрозумів що практика НКВС була така - знайти, замалювати схему і закидати гранатами.
Невже всі знищили ?

12
Часто ходжу повз політех між Бандери і св Юра.
Там на території купа шахт, а між їдальнею і гол корпусом є величезний в"їзд (камаз пройде).
Я часто бачив його відкритим.
Хтось бував там ? Що там зараз ? Ці всі бомбосховища - вони діючі, хтось за ними ще дивиться ?
В мене в підвалі будинку (австр) є бомбосховище, так воно явно закинуте і його розбирають на підвали...

13
Привіт
Страшенно цікаво що розкопали у парку Костюшка навпроти офісу банку Аваль. Питався всіх і скрізь - ніхто не знає. Сьогодні побачив на стіні розкопаного підземелля адресу сайту, отже тут точно мусять знати що й до чого !
Страшенно цікаво почути, а ще краще спуститися і побачити що там всередині !
Буду дуже вдячний за відповідь.


Сторінок: 1