Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Теми - Kostia.sk

Сторінок: 1
1
можу зробити друк на новій футболці
а також дешевше на футболці з сєконда
але не менш хорошої якості

Ціна залежить від кількості одиниць для прикладу:
10 футболок 480 грн
50 футболок 242
100 футболок 210
Це з кольоровим макетом:

10 футболок 270
50 футболок 178
100 футболок 165
Це одноколірний макет
 якщо маєте бажання замовляти то вказуйте кількість розмір і колір :)
такщо вперед!

2
Я їхав з татом з Вінниці до Львова , по Хмельницькій трасі , не розраховуючи на те що, по дорозі ми заїдемо в яексь круте місце. Проїхавши населений пункт Шумівці   є заправка "ОККО" на якій ми зазвичай зупиняймось відпочити та перекусити.

І тут ми мали відїжджати від неї як я побачив старий дорожній знак "аеропорт" , мене це зацікавило і я сказав татові щоб ми поїхали подивились що там , він спочатку відмовився ,так як ми посшпішали , але цікавість всетаки перемогла і ми поїхали туди куди показував той пошарпаний вказівик , по такій же дорозі яка пустувала.

І тут почав виднітися сам аеропотр , підїхавши ближче ми зауважили декілька машин , які стояли припарковані біля головного корпусу аеропорту , ми вийшли з машини  та побачили що цей корпус є працючим , а за ним був шлакбаум , який був на диво відкритим, та вів до старих ангарів та площадок на яких були розібрані літаки.

Ми сіли в машину, та проїхавши повз той шлакбаум там і зупинились  та побачили наступне:

Це були так звані кукурудзяники , яких було порядку 10 штук, деякі з них не мали мотору, деякі розібрані , а були і цілі , ми з цікавосто підійшли ближче до них , зауважили що двері у всіх них були відкритими , та можна було зайти в середину.Що ми і зробили ))

Всередині більша частина приборів була знята власниками, або ж розкрадена місцевим населенням  :)

Весь аеропорт був оточний полемНа якому лежало крило літака а також частина кабіни в яку ще можна було зайти , зайшовши , я відповідно побачив ту саму відсутність приладів , але на землі варялась запилена таблтчка з надписом "сигнал десанта"На цьому несправні  літаки закінчились , і я з татом побачили працючі , біля яких стояли люди та заводили їх , поряд з ними стояло  досить не велике приміщення в якому стіни вінка , двері були новими.

Підійшовши до одного з людей які стояли біля тих працюючих літаків , ми поставили кілька запитань, у відповідь на які почули що це якась тренувальна база на якій охочі можуть ознайомитись, а також політати на літаках які є справними.

Сторінок: 1