Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - wanderer

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 »
1
а якжеж місцева фауна ? там жеж бомжі всякі можуть бути, місцеві, і т.п...

2
Я хочу сказати, що звинувачення у свідомому приховуванні історичної правди про закатованих нквс людей виявилося неправдою.

3
Якщо виходить що до приховування останків жертв нквс нічо то все не має, тоді звинувачення в бік церкви експлорер відкликає ?

Цитувати
Дивна річ: але у Львові, колисці Української демократії та патріотизму, культурній мецці та столиці національно-визвольної боротьби - власну історію брутально закопують в землю. А саме, рештки закатованих НКВС патріотів України хочуть тихцем перепоховати, без зясування особи, обрахунку кількості чоловіків, жінок, дітей, історичних досліджень і всього решта, що є доречним та потрібним з наукової точки зору. І це всього за кілька метрів від облдержадміністрації!

4
в статті про це написано - на готель забили давно, фірма Сімекс, офіс якої в парку трохи нижче, вже здається теж накрилася - вивіску зняли, будівля має ознаки порожньої.

5
Туди думаю мона йти коли завгодно - місце в самому парку і водночас глухе - поруч тільки одна крута вулиця з крутими особнячками. Може в суботу або неділю зранку ?

6
Можливо хтось був на тій закинутій споруді зверху парку культури ? Зліва від головної алеї серед дерев та кущів. Ось знайшов статтю про цю будівлю - колишній музей ПрикВО: http://obk.lviv.ua/analytic/1727.htm

7
Слушаюсь і павінуюсь ! але не погоджуюсь.

8
бомбосховище не закрите і не розтаскане мешканцями на підвали ? Дивно...

9
Дуже грубо, і на мій погляд, безпідставно.
В планах останнім постом зазвичай йде лінк на звіт, а тут його не було, отож я і спитав ячим вилазка закінчилась. -1 в карму тобі друже за цей мінус :-)

11
Також за групою крові не підходжу, але якщо потрібна допомога грошима - візьму посильну участь. Я не рокфеллер, але якщо багато людей складуться, виходить сума, якої часом достатньо щоб врятувати життя.

12
ну ок, а якже дуже глибокі підвали центру ? я особисто був в підвалі на початку личаківської, він метри 3 заввишки. І на пл ринок такі є, я впевнений.

13
Політех - нецентральна частина ?
Я абсолютно не вірю в наявність тунелю з цитаделі до вз, але тут пишуть про тунелі з пошти на цитадель, це вже точно центральніше не буває.

14
Все одно не розумію. А як жеж лощина ? а якже туннелі під політехом ? А каналізація біля памятнику франка ? то все - річки ?

15
Цитувати
Вже неодноразово писалосі в різних джерелах, шо ніхто тунелі в болотистому грунті не копає. Бо всьо попливе і обвалиться.
а як жеж вирили каналізацію ?

16
Цитувати
А ЩО ТАМ ЗА ТОЮ СТІНОЮ, та варіянтів: А ДАВАЙТЕ ЇЇ ВИВАЛИМ ТА ПОДИВИМОСЬ!!!
Коли я бачу замурований хід, в мене особисто виникає питання - а чого замурували ? щоби сховати щось діюче ? щоби захистити людей від небезпеки ? Щоби ізолювати якусь заразу або іншу потенційну загрозу ? Без відповідей на ці і інші питання ламати стінку мені особисто видається безвідповідальним, я б не ламав. Але це суто моя позиція, в жодному разі не претендую на те що вона єдина правильна. Але бачу що не тільки моя.

17
Цитувати
А на рахунок методів вивчення історії, то коли немає доступу до нормальної інформації, то нічого іншого не залишається, як взяти кувалду і лома, та йти добувати цю інформацію, адже коли маєш змогу прочитати документацію по об'єкту, то потім не виникає безглуздих питань: - А ЩО ТАМ ЗА ТОЮ СТІНОЮ, та варіянтів: А ДАВАЙТЕ ЇЇ ВИВАЛИМ ТА ПОДИВИМОСЬ!!!
Вся річ в тому що не вся інформація призначена для всіх. Тут я з gor_kop згоден і добре розумію що він має на увазі.

18
Цитувати
В ті питання, що стосуються безпеки моєї держави я свідомо не втручаюсь
свідомо, але йде в повний розріз з даним ресурсом :-)

19
Цитувати
Кидай мені, я заллю на наш сервер.
боюсь автор буде проти  :)

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 »