Пам'ятка оборони Львова 1939 року?

Автор Ritosh, 26.07.2023 12:07:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Ritosh

На Замарстинівській, біля озера, неподалік виїзду з міста, лежить такий от бетонний блок метри з три довжиноюЗнаходився він на цьому місці, принаймні, ще у 70-х роках (з дитинства пам'ятаю його тут), і, напевно, й раніше. Тоді ще розповідали, що в час війни він перегороджував дорогу, а отже, імовірно, з'явився тут у 39-му і був свідком битви за Львів у вересні того року. Так це чи ні, напевно сказати не можу - можливо, хтось знає більше?

m.illich

Цитата: Ritosh від 26.07.2023 12:07:13На Замарстинівській, біля озера, неподалік виїзду з міста, лежить такий от бетонний блок метри з три довжиноюЗнаходився він на цьому місці, принаймні, ще у 70-х роках (з дитинства пам'ятаю його тут), і, напевно, й раніше. Тоді ще розповідали, що в час війни він перегороджував дорогу, а отже, імовірно, з'явився тут у 39-му і був свідком битви за Львів у вересні того року. Так це чи ні, напевно сказати не можу - можливо, хтось знає більше?
Завжди як їхав у сторону брюховичів або у зворотньому напрямку звертав на нього увагу, проте завжди було цікаво для чого він використовувася і у якому році там з'явився.

131 Гості, 0 Користувачів