Останні повідомлення

#1
Я цю їдальню застав ще робочу, і не якогось там університету, а Львівської Політехніки.
Цінність така собі, відіжмуть під чергове ''близенько'', або на кшталт цього,дивно що Андрійко Задовий досі сюди свої кострубаті рученята не засунув
#2
усім привіт, хочу поділитись доволі цікавим місцем у львові, це покинута їдальня якогось університета, там є кілька поверхів та підвал, багато дверей закриті на ключ, коли був там із другом знайшли кілька та віддали якійсь групі щоб вони відкрили бо у нас вже не було часу, знаходиться будівля біля сахарова, а на гугл картах позначено що в будівлі знаходиться карате клуб "тора-кай", коли одужаю піду туда і нароблю кілька фото, бо коли був там кілька разів не робив фото.

#3
цікаво, дякую!
#4
Література / Re: Улюблена книга
Last post by DenLVVVV - 27.02.2024 12:24:31
В мене є багато улюблених книг, але перечитувати можу безмежно роботи Рея Бредбері, Біблію, Сюзанни Коллінз та українських класиків.
Ось такий широкий розбіг в моїх уподобаннях)
#5
Цитата: lesok_art від 11.12.2023 22:59:02ДОброго усім дня) А чи має хтось локацію цих печер? не можу ні на яких картах їх знайти (
Привіт,
ніби є і на вікімапії, і тут: https://mapcarta.com/N2013486374/Map
#6
ДОброго усім дня) А чи має хтось локацію цих печер? не можу ні на яких картах їх знайти (
#7
Цитата: Ritosh від 26.07.2023 12:07:13На Замарстинівській, біля озера, неподалік виїзду з міста, лежить такий от бетонний блок метри з три довжиною



Знаходився він на цьому місці, принаймні, ще у 70-х роках (з дитинства пам'ятаю його тут), і, напевно, й раніше. Тоді ще розповідали, що в час війни він перегороджував дорогу, а отже, імовірно, з'явився тут у 39-му і був свідком битви за Львів у вересні того року. Так це чи ні, напевно сказати не можу - можливо, хтось знає більше?
Завжди як їхав у сторону брюховичів або у зворотньому напрямку звертав на нього увагу, проте завжди було цікаво для чого він використовувася і у якому році там з'явився.
#9
Хтось має якусь інфу про підземні ходи під Дрогобичем? Там де дзвіниця.
#10
Ще фотка! Станція Личаків

77 Гості, 0 Користувачів