Останні повідомлення

#31
Я люблю в таких місцях повідпочивати на пару днів, на Сірку колись їздив на пару діб. А про СБУ гарний жарт, я ж за заброшки питався, а не про діючі об'єкти)
#32
  Навіщо кудись далеко їхати? Є чудова локація у стилі функціоналізму по вул. Вітовського під нумером 55...
#33
Всім привіт!

Я давно слідкую за форумом, з року мабуть 2013, коли мені було 13 рочків)) За весь час об'їздив Львів та область, тому можна сказати що з "баянами" добре знайомий.

У чому суть мого питання - є от прям неймовірне шило в д*пі поїхати на якусь локація аля Сірка в Шклі/Калуський калійний(до тотального дестроя). Хочеться побачити такі місця поки вони є, бо Новий Розділ, Калуш, і навіть кращі часи Шкла я пропустив. Так ось - чи є ще такого масштабу гіганти в межах Зх.України(далі дорого по бензині)), які хоча б частково збереглися? Щоб було де полазити хоч на день і відпочити нормально.

Всім дякую, сорі за таку "специфічну" тему. Добра й перемоги!
#34
Укрзалізниця організовувала кілька турів, на поїздці при паровозній тязі (паровоз ГР280), з Гайворона до станції Бершадь.
Все це дійство супроводжувалось екскурсією по депо, фотостопами, смачною їжею, приготовленою на вогні та гарною природою.
Забіжу наперед, та скажу, що наступна така поїздка планується на 14 січня 2023 року. І ми,, ще раз туди плануємо поїхати :) Тому, хто має бажання, приєднюйтесь до нас!

Від себе додам невеликий фоторепортаж, який пройшов цензуру. Решта, може інші учасники добавлять.

Зупинка перед мостом річки Південний Буг.

3X3A2936" border="0

3X3A2942" border="0

3X3A2953" border="0

3X3A2940" border="0

Туса:

3X3A2972" border="0

3X3A2983" border="0

3X3A2954" border="0

3X3A3031" border="0

3X3A3032" border="0

Паровозна фотосесія:

3X3A3044" border="0

3X3A3025" border="0

3X3A3052" border="0

3X3A3098" border="0

3X3A3105" border="0

3X3A3108" border="0

3X3A3016" border="0

Поїздка на 14 січня планується таким чином, щоб 15 січня (в неділю) побувати в Києві, та в понеділок зранку прибути до Львова.



#35
Цитата: _Tarik_ від 24.11.2022 22:24:07Якщо пропозиція актуальна, тоді пропоную зібрати невеликий парад і забігти в деякі цікаві місця)
моожна
#36
Не забудьте передати арбітражному керуючому шо сховище бляха для всіх, а не щоб він міг красти.
#37
Якщо пропозиція актуальна, тоді пропоную зібрати невеликий парад і забігти в деякі цікаві місця)
#38
Цікава стаття про порятунок дуба, якому 280 років: майже у центрі Львова, внутрішній двір
#39
Охохххххохх. . .  Я вже сподвіався, що форум офіційно здох і мені більше ніколи не доведеться писати звіти, але злий адмін закрив мене у своєму підвалі, прив'язав наручниками до батареї, включив на повторі пісню "Два бункери" і сказав, що не відпустить, поки я не вивалю сюди хоча б кілька фото з гнилих теплиць. Так, що ловіть.



Фото були зроблені у різні часові проміжки, тому не дивуйтесь, що десь листя зелене, а десь жовте.


































Хух, тепер я вільний. ПА ПА!!!
#40
Цитата: Нелегал від 31.10.2022 13:53:01Звіт Роя?? Ооооо... тре глянути, бо це обнадіює. Якщо це про годний унікальний об'єкт, може ше троє-четверо форумчан шось напишуть після "весняно-літньої сплячки"?

Один раз в житті був там ще коли теплиці працювали. У 2003 р. рибалив біля них.
Якщо тепер це все у вбитому стані, то
1. хтось захоче там збудувати житло.
2. у теплицях своя акустика. Було б кльово, якби їх внесли у місця зручні для кінозйомок і одну-дві сцени зняли, поки це все саме у такому стані.
Та чого, сплячки не має. Просто, актуальність написання звітів з якихось сяких-таких об'єктів просто відпала, враховуючи воєнний час, та наслідки "популяризації" колишнього адміна. Тусимо собі потихенько, у своєму колі.
А, теплиці, схоже, й справді забудують. Хоча, інша їхня частина виконує свою функцію і досі.
209 Гості, 0 Користувачів