Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts

Messages - Wolff

#281
Якщо хто позиче бахіли. ( а може встигну забрати  з села) то +1 . В Приват скинь телефон -зізвонимось).
#282
То я так зрозумів прогулянка буде нічна?
#283
У мене є. І не тільки ті. Можу дати почитати. Бо сканувати  300  - 400 не реально(.
#284
Маю трохи старих карт туристичних маршрутів Карпат і міст України ( видв. ССср).. Віддам в добрі руки за умови , що їх оцифрують і викладуть ТУТ для користовачів.


#285
Найшов сьоьдні ( вставив батарейку -првцюе)).
#286
Заїд з вул. Боткіна на Психлікарню )
#287
89 рік. Робоча ! надибав в одному підвалі. В планах почистити і напекти вафлів. (ностальгія  з дитинства).
#288
Був вчора на Ів. франка. Нажаль входу вже немає - повністю засипаний  і видно ,що земля сильно просіла ( завалився ). фотки не буду скидати - нічого цікавого(.
#289
Не зважаючи на те , що завод майже розкорочений - бомбосховича стоять на балансі і опечатані. Головний інжинер категорично відмовився надати туди доступ . Жаль (.
#290
Класні фотки. В самого їх повно. Але викладати - не реально сторінок 20 займе. Та і форумів є повно. Перегляну і скину декілька найцікавіших на днях.

надибав в неті [url="http://fishki.net/1209284-semochnye-mesta-filma-stariki-razbojniki-togda-i-sejchas.html"]http://fishki.net/1209284-semochnye-mesta-filma-stariki-razbojniki-togda-i-sejchas.html[/url]
#291
Крім фундаменту ніц немае (. А вишка - міліцецський звязок.  На вул. Мушака 40 колись було відділення міліції ( звязок на патрульні машини).
#292
Дуже схожий вхід є по вул. І. Франка 116 за будинком  на схилі. Але він повністю завалений мусором. Був там років 5 назад. Чи зберігся вхід не знаю . Якщо ближчим часом буду там то дам знати чи варто чи ні.
#293
Додам від себе пару рідкісних фоток. Радіо вежа на вул. Мушака 40 ( на жаль вже демонтована в 2007р ). Лазив туди декілька раз , а на послідок зробив пару фоток ( жаль на мобілках тоді камери 0.3 Мп були вершина бажань. А то зараз поліз би с кращою технікою.
#294
На даний час з цехів усе повивозили і почистили. Більша половина корпуів продана ,  здана в оренду або потихеньку розбираеться. На території є відеонагляд ( тільки входи і центральні алеї). Є охорона.  Так що полазити незамітним тяжкувато. Є пару бомбіків  - але доступу не має. (пробую домовитись  з інженером про доступ - буде результат виложу фотки).
#295
Нагадало історію 5-ти річної давнини на Сихові. Чувачок поставив ревуна - кукурудзу на Вазік 99. А на роботу  о 7й ранку будив весь двір. На зауваження людей начхав. От і зявився  самаритянин) який в ночі задув пенкою всю вихлопну трубу під завязку. Ефект 120%!.
#296
Ностальгія))))