Літак АН-12 що впав у Сокільниках

Автор Golem, 17.10.2019 09:58:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

12 Жовтня о 7 ранку в Сокільниках впав літак. О 8 ранку про це вже Міша написав в телеграм. Я кинув все і поїхав подивитися. На місці був перед девятою. Дуже показово що літак впав майже на цвинтар. Всі підїзди були заблоковані, не пускали навіть зіркових журналістів.

Я розвернувся і пішов кущами. Мені вдалося дійти до самого літака. Також тудою ж пішли оператори кількох каналів. Запаху пального чути не було, слідів пожежі також. на місці працювали рятувальники і вирізали людей з літака.

Потім над головами почали сідати літаки які довго і нудно кружляли над аеропортом. Я розвернувся і пішов до машини і потім на роботу.

Викладаємо в цю тему власні фото з місця падіння. Ті шо в неті є хай собі будуть :) Як тільки літак звідти заберуть перенесемо цю тему на паблік. хай буде для історії.

Хрестиками позначені пости

Дігери всіх країн єднайтеся!

Driver

16 жовтня я мав завести знайомого дідуся до нього на дачу яка знаходиться в Сокільниках в районі падіння літака, оскільки попередньо там чергувала поліція дідусь завбачливо взяв з собою документи на ділянку для безперешкодного доступу до неї. Коли ми звернули з головної траси на польову дорогу то поста поліції яка там чергувала вже не було. Проїхавши сотню метрів з кущів виглянув хвіст літака. Як плавник акули в страшних фільмах, так і цей гострий хвіст був націлений в нашу сторону. Я не сподівався на таку зустріч, він перебував не в свому середовищі ще й добряче побитий гілками, все це викликало змішані відчуття здивування і жалю.

Далі я звернув в інший бік та поїхав на дачу. Залишивши машину там я пішов ще раз глянути на нього, як на акулу яку викинуло на берег.
Трохи далі за ним стояли нацгвардійці які грілись на ранішньому жовтневому сонці і не сильно на мене звернули увагу бо пішов я до виїзду. Я побачив чітку протоптану в мокрій траві стежку і вирішив підійти поближче.
Вийшовши прямо на кабіну пілотів яку розірвало зі середини вся навколишня територія була всіяна його приборами та особистими речами персоналу. Незважаючи на ранішнє сонце картина химерна.
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Golem

Літака вже немає. Все забрали. Залишилися лише уламки та й ті скоро розтягнуть на метал. Як і домовлялися переношу тему в загальний розділ. Маємо багато гідних світлин. Най будуть для історії.


Дігери всіх країн єднайтеся!

Wolff


Wolff

І те що залишилось. За рік  все заросте (((Alina

Дівчата також цікавляться літачками. Хоч живемо недалеко і добре знайомі з сокільницьким яблуневим садом, бо були часи, коли бігали туди по соковиті ябка, та знайшли місце приземлення згаданого літака лиш з другого разу. Зі сторони Кульпарківського шосе розшукати легше. На сьогодні місце останньої зупинки АН-12 довкола спалене і швидко перетворюється на сміттєзвалище.

Alina

На останньому фото видно, як літак "зрізав" дерева.

188 Гості, 0 Користувачів