Останні повідомлення

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Плани / Re: Миколаївський цементний завод
« Остання відповідь від STALKER Сьогодні о 08:49:36 »
+1
2
Плани / Re: Миколаївський цементний завод
« Остання відповідь від Андрій74 Сьогодні о 08:16:29 »
+1
3
Інженерні Споруди / Re: Шахта "Візейська"
« Остання відповідь від Roy 18.08.2018 23:36:09 »
Молодці! Але чого в адмінку не відвідали?  :)
4
Плани / Re: Миколаївський цементний завод
« Остання відповідь від Roy 18.08.2018 23:31:28 »
Пишіть, хто ще хоче туди потрапити. Напишу їм офіційний запит, подивимось що з того вийде.  ;)
5
Ніц не маю проти. Правда, не зрозумів що означає "інший ракурс")

В тебе більш соціальний і айтішний погляд ніж мій старперський
6
Ніц не маю проти. Правда, не зрозумів що означає "інший ракурс")
7
Дякую. Класні поради, троха з іншого ракурсу. Якшо можна я їх включу до наших корпоративних
8
Інженерні Споруди / Re: Шахта "Візейська"
« Остання відповідь від ІНТРОВЕРТ 997 16.08.2018 20:46:32 »
Святодій годі один раз їхати, і писати звіт після обстеження чверті всіх смаколиків об"єкта. Ти ж тепер точно туди знов не поїдеш, тож маємо ще один "звіт" з " набору не запоротих" фото, без історії хоча б самого дня учасників походеньок.
П.С. Пінісюк змінюйся!!!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=XsgFSx-nL6M" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=XsgFSx-nL6M</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8g5584nrCwE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=8g5584nrCwE</a>

9
Хороший порадник вийшов, додам ще своїх 25 центів  ;) Весь мій досвід пов'язаний з поїздками в Сан-Франциско і околицями, в інших регіонах все може бути по-інакшому. Америка до холєри велика.

- Щодо кредитки - хз чи вона аж так пригодиться. Хіба що під час оренди авто, коли компанія "локає" якісь гроші як депозит і в правилах чітко прописано, що приймають тільки кредитки. Але тут можна зробити фінт вухами - кредиткою вважається кожна карта, на якій не написано "debit". Тому українські картки підходять на ура.

- Найпопулярніша монета - четвертак (25 центів). Під неї заточені чи не всі корисні автомати, наприклад пралки і сушильні машини загального користування. В будь-якому супермаркеті на касі вам без проблем розміняють паперові долЯри на монети.

- Старі моделі телефонів в Штатах не працюватимуть через різні стандарти мережі. Наприклад, моя Nokia 1616, яку я завжди брав в походи, працювала тільки як mp3 плеєр.

- Вода в кранах майже завжди питна. Спеціальні питні фонтанчики стоять в парках і навіть на досить віддалених туристичних маршрутах. Тому зручно мати з собою порожню фляшку, щоб не мучитися від спраги.

- Внутрішні авіарейси всередині країни дуже часто спізнюються, відміняються і перетасовуються через величезну загруженість аеропортів. До цього треба бути готовому і приймати як належне. З іншого боку, працівники авіакомпаній завжди раді піти вам назустріч і запропонувати інший підходящий рейс, якщо це можливо.

- Про чесність на паспортному контролі: все вірно, але офіцер дуже не хотів би під час вашої короткої розмови почути, наприклад, слово "робота". якщо тип візи B-1/B-2 (бізнес/туризм)  :) Тобто є певні умовності і їх треба дотримуватися. До речі, на відміну від більшості країн, штамп про виїзд з США в паспорті не ставиться. При в'їзді ставлять печатку, на якій написаний термін, до якого ви можете перебувати на території країни. При наступному в'їзді цей термін стає більшим, а потім і взагалі не ставиться (при умові, що ви були чемні і не мали конфліктів з законом).

- Про оренду машини: можу порекомендувати неоднократно потестований мною і співробітниками, зручний та оптимальний по ціні/якості Alamo. https://www.alamo.com/en_US/car-rental/home.html Перед тим, як брати авто напрокат, варто поцікавитися умовами оренди і наскільки зросте ціна, якщо, приміром, ви віддасте машину пізніше заявленого часу або в іншому штаті.

- Добрим тоном вважається вітатися всюди і зі всіма і перекидатися кількома загальними фразами. Через кілька тижнів воно починає підхарювати, в особливо тєжкі моменти на чергове "Хав Ар Ю?" хочеться відповісти якоють з Руфусових цитат) Але ніц не зробиш, то ми в них в гостях, а не навпаки.

- Поганим тоном вважається ходити з кислим писком і жалітися на життя. Дуже поганим тоном вважається розповідати яка Україна нездала і яка тут корупція на всіх рівнях. Нормальною реакцією американця буде щось типу "Ну то чо нічо з тим не робиш? Або шос роби або виїжджєй, але не ний". Звичайно, вголос ніхто того не скаже). Ну і вже геть неприпустимо звертати увагу на чийсь колір шкіри, расу, релігію тощо.

- Плануючи поїздку, варто наперед скласти план цікавих місць, де хочеться побувати і можливо навіть купити квитки. Наприклад, квитки в Алькатрас можуть бути розкуплені на кілька тижнів наперед.

- Взяти Убер на чотирьох часто буває набагато вигідніше і швидше, ніж користуватися громадським транспортом. Наша аплікація працює і в Штатах, єдине що опції розрахунку готівкою немає. До акаунту обов'язково повинна бути прив'язана картка.

- Якщо потрібно вночі їхати в аеропорт, а авто немає, можна замість таксі замовити собі дешевший шатл - мікроавтобус, який об'їжджає кілька точок по місту, щоб зібрати людей.

- В Штатах дуже негативно ставляться до куріння (сигарет). При цьому шмалити косяк на вулиці під дверима бару в Сан Франциско цілком ок, а от якщо ви курите сигарету - у власників закладу можуть бути серйозні проблеми.

- Про обмеження швидкості: вони номінально є, але народ часто перевищує, особливо за містом. Тому найправильніше, на мою думку, буде просто їхати разом з потоком, не перевищуючи швидкості більшості, але і не волочачись як черепаха.
10
Інженерні Споруди / Re: Шахта "Візейська"
« Остання відповідь від Svyatodiy 16.08.2018 17:47:55 »
Ми були там у неділю вранці. На території є собачка і сторож (мінімум один). Коли ми вже покидали територію він просто стояв і дивився на нас.
Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10