Останні повідомлення

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Проблеми Львова / Re: Підтоплення вулиці Торф'яної
« Остання відповідь від stinger Сьогодні о 00:20:28 »
На Липинського, крайній раз як я там шукав люк в полтву, то там були дуже вузькі і не зручні бортики, на мою думку ліпше піти стандартно з правого берега через місток на лівий, а далі через Чорновола-Липинського і вже там
2
Про explorer.lviv.ua / Re: Наклейки Експлорера
« Остання відповідь від Roy Сьогодні о 00:18:32 »
Кому ще наклейки?
Ще є і та в необхідній кількості.
3
Про explorer.lviv.ua / Громадська організація "Експлорер"
« Остання відповідь від Roy Сьогодні о 00:15:22 »
Друзі! Вже як два роки у нашій спільноті створено громадську організацію. За цей час було немало успішних акцій, екскурсії та співпраць, проведених нашою ГО.

Метою нашої організації, в першу чергу є задоволення та захист інтересів учасників ГО, проведення більш розширеної та результативної нашої діяльності.
А це проведення краєзнавчих та історичних досліджень, організація заходів індустріального туризму, дослідження та опис природних та історичних об'єктів, промислових будівель та споруд, а також подій, явищ та процесів, що мають важливе значення для історії Львова та України.

Ми зацікавлені у розвитку співпраці між дослідницькими центрами, органами державного управління та місцевого самоврядування, засобами мас-медіа, блогерами та з іншими зацікавленими особами, або з такими, які мають ототожнену діяльність.

Якщо у Вас є запитання, чи пропозиції по співпраці, пишіть нам:

anroy85@gmail.com - голова організації
explorer.lviv.heads@gmail.com - загальна скринька адміністрації форуму

Про умови вступу до ГО, можна почитати тут (пункт правил 5.2)

4
« Остання відповідь від stinger 15.11.2018 22:25:06 »
На крайньому фото не ПЗК ??? Ось ПЗК

Описано в цій темі, і це точно пзк, бля буду!
5
Плани / Re: в Полтву на Торфяній
« Остання відповідь від stinger 15.11.2018 22:16:08 »
В сб працюю до 18.00, зможу піти тіки в районі 20.00
6
Плани / Re: в Полтву на Торфяній
« Остання відповідь від Electri4king 15.11.2018 19:15:47 »
Приєднуюсь, в районі п'ятої у суботу було б дуже гуд.
7
Плани / в Полтву на Торфяній
« Остання відповідь від Golem 15.11.2018 17:39:29 »
Пропоную на вихідні метнутися в Колектор Полтви в районі Тофяної-Липинського. Ціль - глянути як там ПЗК коло МакДональдсу поживає. І як воно все пережило літні потопи. Ось тут більше

Прогноз каже шо буде сухо. Пишіть хто коли може. Очевидно шо має бути десь під вечір, але темніє зараз вже швидко. Сильно пізно лізти нема потреби, там залази глухі і там ніхто не ходить :)
8
« Остання відповідь від Golem 15.11.2018 17:25:07 »
Знаєте, добре б було сфотографувати місце повороту русла, де підключений південно-західний колектор.
Там, по ідеї, бокова стінка має бути добряче покоцана.

Так, погоджуюся. Додав сюди стару фотку але не стінки навпроти а самого приєднання ПЗК.Прогноз каже, що має бути сухо. Ось тема в плани, приєднуйтеся!.

Друге питання, хто знає яка там ситуація з входами вздовж липинського? Надіюся хоча б їх не позамуровавули. Хто там живе в тих краях - гляньте будь ласка! Буду Дуже вдячний

9
« Остання відповідь від Roy 15.11.2018 16:22:23 »
Знаєте, добре б було сфотографувати місце повороту русла, де підключений південно-західний колектор.
Там, по ідеї, бокова стінка має бути добряче покоцана.
10
Краєзнавство та Історія / Re: Кілька годин в Дрогобичі
« Остання відповідь від Golem 15.11.2018 14:46:27 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=0CsmHUCkBOA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=0CsmHUCkBOA</a>

Дрогобич на старих знимках. В мене це чітко асоціюється з дитинством. Бо коли я був малий то все було точно так само як на фотографіях. Навіть та хата справа на останній світлині де я народився і ріс до 10 років. Активно Дрогобич став змінюватися аж в 1999 році.
Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10