Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts

Messages - Андрій74

#1


Зовидів таку в Дрогобичі
#2
Агенція туристичний Львів
#3
То може офіційно організуєш екскурсію,думаю бажаючий відвідати буде багато?
#4
Сталкер пішов в партизани)))
#5
Я теж вставлю свої п'ять копійок. Сьогодні побував біля замку,шкода в середину не попав все зачинено і камер понатикано.

Офіційно екскурсії проводять тільки субота- неділя з 10.00 і до 17.00
[/

[url=https://ibb.co/RhP4mrZ]Навколо дуже гарне озеро,мабуть риба є?


Не далеко від замку є ще старий (не працює) австрійський млин. Теж як завжди заколочений,закритий..#7
Був не давно в Ямполі біля Львова,там є не великий музей на цвинтарі. До Вашої уваги:
#8
Цікаві залишки надгробків,свого роду мистецтво.

#9
Минулого тижня побував на цвинтарі першої світової війни,вилазку планував давно.

Якщо кому буде цікаво

Від траси пішки приблизно 30-40 хвилин по грунтовій дорозі. Чесно сказати я очікував троха більше побачити:[/
При в ході на таблиці пише що тут поховано 250 душ. Ні одного надгробка не видно,за меморіалом походу ніхто не доглядає.
#10
Законсервована і мабуть буде реставрована.

#11
Дальне дерево, на фото дуже сильно нахилилось ,коріння пошкодило фундамент памятника.
#12
Ще пару таких буревіїв,і ми втратимо цікаву пам'ятку нашої історії

#14
То що кольорами? Перший і другий варіант,по одній,розмір ххl
#17
Якось в інтернеті попалась мені стара поштова відкритка з видом палацу за 1902р.На 19 грудня зробив собі подарок на св.Миколая ,поіхав на оглядини палацу.


Палац знаходиться в м.Судова Вишня,в південно-східнії частині міста.Був збудований в на початку 18 століття.Спочатку власниками маєтку була родина графів Коморовських.Граф Антоній Комаровський мав двух дочок,які мали унаслідувати спадок батька,нажаль так сталось що ні одна з дочок не були одруженні,ну і відповідно ніхто з них не мав дітей. На початку ХХ століття маєток був проданий родині Марсів.Найбільший розквіт палацу прийшовся на часи знаного естета Яна Станіслава Віталіса Марса,який був власником Судової Вишні на початку ХХ столяття.Після смерті старого власність успадкував внук Кшиштоф Марс,який зремонтував палац після шкоди завданої першою світовою війною.

Родина Марсів володіла маєтком до початку другої світової війни,поки цю територію не віджали совети.Підчас війни маєток знов грабують і нищать.

Павколо палацу є великий парк,територія 6 гектарів.Гугл каже що цей парк посадив ланшафтний архітектор Арнольд Регрінг


У радянські часи палац був переобладнаний в гуртожиток зооветеринарного технікуму.За неньки України в1995р палац згорів,з тих пір стоїть у руїнах,обжитий бомжами і місцевою пацанвою.Цеглою місцеві газди не брезгуютью.В середині находитись досить не безпечно,в любий час щось може впасти на голову.
Сьогодні памятник находиться в власності міста(типу на балансі) ;DРуїни хотіли продати за великі гроші,але потенційні покупці відвертаються від пропозиції.Влада ,після реформи децентралізації почала шукати інвестора,який міг би відновити палац. Влада підготувала конкретний проект,в якому пропонується передати залишки маєтку інвестору за символічну ціну 1 гривня!!!
Так би виглядав палац після реконструкції

[/u
Нажаль нікому руїни не потрібно,багаті дяді хочуть лише тих 6 гектарів землі ,без палацу.От і стоїть памятка архетектури 18-19 безхозна.Шкода.
Кому цікаво приїжжайте,дивіться поки є ще на що подивитись.

[url=https://ibb.co/2YywyRc]

Вилазка вдалась,побільше б таких свят собі робити ;D ;D ;D ;D
#18
Цікаво шо він там робить, досить не звично.

Щось подібне ми з сталкером найшли в Винничках, не далеко від . На форумі є фотка
#19
Розподільчий щит віденської фірми Сіменс-Гальске 1910р.Таких щитів по Львову є досить багато, всі в різному стані.Ось такий витвір інженерії і історіі міста я зовидів на вул. Пекарській.По роду своєї діяльності,я завжди мріяв заглянути в середину. Мрія збулась  ;D

Троха не потемі, вибачайте!!!
https://zaxid.net/u_lvovi_demontuyut_polski_transformatorni_budki_n1404824
#20
Ось такий нуп є на вул.пекарській. що в середині, нажаль не знаю. Зовні досить в непаганому стані.Маю підозру що він охороняється!!!