ВНПи

Автор swordlord, 05.03.2011 00:54:33

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

US5WEO

Цитата: Dima_ber від 30.05.2011 21:55:10
Цитуватияка спрацьовує від натиску не більше 100 кілограмів
у ТТХ вони не заглиблювалися.
цікаво чи дійсно зі слів US5WEO написане інтерв’ю
В різних джерелах інформація незначно різниться, але загалом майже дослівно написано відносно тієї інформації, що власноруч надав журналістам :) Завтра буде стаття в газеті "Львівська пошта" (не сприйміть за рекламу).
оновлено:31 травня 2011

goom

Нечаста граната Мілса і забутий цинк.

Stinger

Пара внп з Брюховичів










yaroslav21

Колеги,шо скажете за РПГ-40,хто знаходив,інформація з нету себе вичерпала?

goom

Шайнер, Рулдтковский і два безформених німця.

yaroslav21

Цитата: yaroslav21 від 12.03.2012 17:02:45
Колеги,шо скажете за РПГ-40,хто знаходив,інформація з нету себе вичерпала
Сам себе цитую,цікавить інфа наскільки небезпечна і як поводитись,ручка не спостерігалась,сама консерва.

goom

Краще глибоко закопати.

Stinger

Трапилась в Брюховичах така от знахідка



Знахідка за непотрібністю була залишена там, де і була знайдена :)

Golem

Поділюся досвідом як я здавав 75мм снаряд.

1) Знайшов його в себе на ділянці
2) Подзвонив 101 з мобільного. Приємний жіночий голос записав мої дані і сказав шо зі мною зв'яжуться.
3) За пів години подзвонили з Пустомит сказали шо вже їдуть. Я їх зустрів, показав де лежить.
4) МНС-ик підтвердив що це дійсно снаряд і подзвонив в міліцію. Це формальне підтвердження потрібне шоб відсіяти всілякі уламки, куски труб і тому подібне.
5) За 5 хв до мене передзвонили з Міліції, записали мої анкетні дані і сказали шо пришлють міліціонера аби охороняв знахідку.
6) Міліціонер приїхав менше ніж за годину. Сказав шо буде охороняти снаряд поки не приїде спеціальна бригада з Дрогобича. Для цього вони за законом мають 3 дні.
7) Спеціальна бригада повинна забрати снаряд і знешкодити (підірвати) його в Карєрі.
8) Зявляється стаття в інтеренті на одному з новинних сайтів

І все. Я був щиро здивований наскільки все оперативно відбулося. Думав триватиме місяць не менше.
Дігери всіх країн єднайтеся!

yaroslav21

Цитата: Golem від 05.11.2012 16:44:49
Поділюся досвідом як я здавав 75мм снаряд.

1) Знайшов його в себе на ділянці
2) Подзвонив 101 з мобільного. Приємний жіночий голос записав мої дані і сказав шо зі мною зв'яжуться.
3) За пів години подзвонили з Пустомит сказали шо вже їдуть. Я їх зустрів, показав де лежить.
4) МНС-ик підтвердив що це дійсно снаряд і подзвонив в міліцію. Це формальне підтвердження потрібне шоб відсіяти всілякі уламки, куски труб і тому подібне.
5) За 5 хв до мене передзвонили з Міліції, записали мої анкетні дані і сказали шо пришлють міліціонера аби охороняв знахідку.
6) Міліціонер приїхав менше ніж за годину. Сказав шо буде охороняти снаряд поки не приїде спеціальна бригада з Дрогобича. Для цього вони за законом мають 3 дні.
7) Спеціальна бригада повинна забрати снаряд і знешкодити (підірвати) його в Карєрі.

І все. Я був щиро здивований наскільки все оперативно відбулося. Думав триватиме місяць не менше.
Друже,воно не може тривати місяць,оскільки виклик був зареєстрований і підтверджений.хто ж потім візьме на себе відповідальність,от і стараються,до слова хочу відмітити оперативність МНС-ників,вона завжди на рівні.З Дрогобича сапери їздять по обл. по розробленому маршруті і збирають ВНПи,які далі транспортуються у відведені місця,але у випадку неможливості транспортування-знешкоджуються на місці.

224 Гості, 0 Користувачів