Ліземо на деревацьку Вежу

Автор Golem, 13.09.2018 09:07:56

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Привіт Всім!

Як хто дивиться на ідею вилізти нині на цю вежу і пофоткати захід сонця? Поки гарна сонячна погода і тепло.


Вежа знаходиться тут на краю чудового лісу. До Деревача не проблема дістатися маршрутками. Також я їхатиму додому нині десь по 6, міг би взяти кількох пасажирів.

З собою бажано мати рукавички, інакше мозолі на руках будуть як у якогось аноніста.



Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Най жиє Гуцулія!

Golem

Немає, я якось залазив до 2 платформи, там взагалі фіртка не закривається навіть
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER


Stinger

Я звільнюся в 18.00, кінець Кульпарківської, можу скататися, єдине що фотік вдома

Golem

Супер! Думаю встигнемо! Я от ди влюся шо захід сонця 19-42.

Тебе Стінгер забрати?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Народ, пишіть, приєднуйтеся. Я чекаю до 18-00. Якшо не буде компанії вилазку перенесемо на інший підходящий день.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Цитата: Golem від 13.09.2018 16:28:09
Народ, пишіть, приєднуйтеся. Я чекаю до 18-00. Якшо не буде компанії вилазку перенесемо на інший підходящий день.
Нині на жаль -
Meine Ehre heißt Treue

Golem

На жаль ні в кого з Дослідників нині не виходить. Ну нічого, значить нас сьогодні мали там спалити і краще тоді лізти в інший день, коли буде золота осінь наприклад :)

Тема далі активна, пишіть коли зможете. Я там недалеко живу і бігаю ранком коло вежі. Хто не спить довго то можна і схід сонця зустріти, так навіть гаршіше ніж захід. Заодно і випромінювання від вишки менше бо ранком всі сплять і ніхто не зависає на пиздлімітному пакеті.



На фото чуваки роблять сервіс кондиціонерів
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja


STALKER

може навіть і зранку приїду. )

Golem

Супер! Слідкуйте також за погодою, щоб наступний раз на Новий Рік не припав

До речі, по дорозі додому заскочив і виміряв висоту верхнього майданчика(вежі по суті). Прилад показав 73 метри
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

Цитата: Golem від 13.09.2018 21:07:13
Супер! Слідкуйте також за погодою, щоб наступний раз на Новий Рік не припав

До речі, по дорозі додому заскочив і виміряв висоту верхнього майданчика(вежі по суті). Прилад показав 73 метри

Яка висота над рівнем моря на землі ? Не заміряв часом?

Golem

371 метр над рівнем моря. До 40-х років нашого століття на цьому місці стояв триангуляційний знак. Інфоормація від Андрія Книш-а
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

Цитата: Golem від 13.09.2018 21:14:34
371 метр над рівнем моря.
371+73=444 метри загалом. Якби ті баняки відрубати гарна могла би бути точка для DX - інгу.)

Golem

На понеділок обіцяють гарну погоду. Подумайте може комусь цікаво. Правда сонце вже заходить десь о 19-00. Тому о 17-30 виїжджаємо зі Львова Решта дні тижня вже розплановані Експлорером і Дзвінкою.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Electri4king

Постараюся бути. Хто ще планує?
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

STALKER

Не встигаю. Маю купу роботи. З раннього ранку до пізнього вечора. Вже якось іншим разом. Або сам приїду в сонячну погоду.

Golem

Цитата: Electri4king від 30.09.2018 11:38:02
Постараюся бути. Хто ще планує?

Ти своїм ходом чи підібрати? Я з Лугандонської поїду
Дігери всіх країн єднайтеся!

412 Гості, 0 Користувачів