Які крупні промислові об'єкти ще плюс-мінус збережені?

Автор Eugene, 03.01.2023 14:27:33

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Eugene

Всім привіт!

Я давно слідкую за форумом, з року мабуть 2013, коли мені було 13 рочків)) За весь час об'їздив Львів та область, тому можна сказати що з "баянами" добре знайомий.

У чому суть мого питання - є от прям неймовірне шило в д*пі поїхати на якусь локація аля Сірка в Шклі/Калуський калійний(до тотального дестроя). Хочеться побачити такі місця поки вони є, бо Новий Розділ, Калуш, і навіть кращі часи Шкла я пропустив. Так ось - чи є ще такого масштабу гіганти в межах Зх.України(далі дорого по бензині)), які хоча б частково збереглися? Щоб було де полазити хоч на день і відпочити нормально.

Всім дякую, сорі за таку "специфічну" тему. Добра й перемоги!

inkognito

  Навіщо кудись далеко їхати? Є чудова локація у стилі функціоналізму по вул. Вітовського під нумером 55...
Resistance is futile

Eugene

Я люблю в таких місцях повідпочивати на пару днів, на Сірку колись їздив на пару діб. А про СБУ гарний жарт, я ж за заброшки питався, а не про діючі об'єкти)

Roy

На жаль, маємо час не лише війни, але хайпу окремих персоналій на цікавих закинутих, відносно збережених об'єктах.
Практика ресурсу показала зворотній ефект - красиві місця після розголошення координат руйнуються в рази швидше.
Ми ж, в свою чергу, нагадуємо зараз закритий клуб, де ділимось подібною інфою лише з перевіреними людьми та котрих знаємо особисто.
Приходь на якусь здибанку, яку ми організуємо чи організуй свою, де власне можемо познайомитись.
Meine Ehre heißt Treue

Eugene


55 Гості, 0 Користувачів