Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts

Topics - Rufus

#1
Надибав у просторах інтернету цікаву новину.

"З'явився сайт Vkrainа - мультимедійна онлайн-презентація, створена на основі приватної колекції європейських мап XVI-XVIII ст. Колекціонер оцифрував частину своєї колекції старовинних мап, що стосуються території сучасних українських земель. Онлайн-презентацію створено на основі приватної колекції Андрія Осадчука, члена правління компанії "Київстар". На сторінках сайту розміщено 34 спеціально відібрані карти у чіткій хронологічній послідовності. До кожної карти колекціонер надав авторські коментарі, які об'єднуються у стислу історію картографування земель України XVI–XVIII ст."
Повний текст тут.
#2
На 16-18 листопада 2012 року заплановані нічні екскурсії Львовом. В липневих заходах взяло участь 6 тис. осіб. Програма заходів знаходиться тут. Для участі в екскурсіях потрібна реєстрація. Минулого року дехто з форумчан відвідував Личаків вночі і підвали Домініканського монастиря. Так що підписуймося :-)
#3
Ласкаво просимо всіх, хто хоче більше довідатися про цих тварин.

Місце проведення: озеро за Центром творчості дітей та юнацтва Галичини, вул. А. Вахнянина, 29. Ось тут

Дата проведення: 10 вересня 2012 року.
Початок о 19:30, закінчення о 21:30.
Відбудеться екскурсія парком і розмова про кажанів нашого міста. Протягом екскурсії відбудеться спостереження за кажанами з допомогою спеціального ультразвукового детектора.
Деталі тут і тут

#4
Ті, кому не вистачило друкованого буклету, можуть почитати відсканований.  :)


#5
Хто може в п*ятницю 22 січня зводити кількох чоловік (біологів) в Лощину. Будемо шукати кажанів, тому нам потрібна людина котра добре орієнтується всередині. Бажаючим зголошуватися до вечора четверга, але не більше 3-4.