Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts

Messages - Rufus

#101
Ласкаво просимо всіх, хто хоче більше довідатися про цих тварин.

Місце проведення: озеро за Центром творчості дітей та юнацтва Галичини, вул. А. Вахнянина, 29. Ось тут

Дата проведення: 10 вересня 2012 року.
Початок о 19:30, закінчення о 21:30.
Відбудеться екскурсія парком і розмова про кажанів нашого міста. Протягом екскурсії відбудеться спостереження за кажанами з допомогою спеціального ультразвукового детектора.
Деталі тут і тут

#102
Цитувати8 липня 2012 року в ботанічному саді Львівського національного університету імені Івана Франка по вул Кирила та Мефодія, 4 з 14-00 до 18-00  відбудеться день відкритих дверей. Запрошуємо усіх бажаючих. Вхід вільний.
Джерело

А ще кажуть (газета "Експрес" 5.07.12-12.07.12 (тижневик)), що презентуватимуть відвідувачам стилізований будиночок для комах і проведуть екскурсію в зоологічному музеї біологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка.


#103
Вчора, 04.07.12, я, Rufus, перебував тут з 20:30 до 00:15. Смерділо просто немилосердно, на тверду 9. Хотілося лишити вміст шлунку в найближчих  кущах.
#104
Вітаю!!! Всього тобі самого найкращого. Радості, достатку і наснаги.  :)
#105
Не почулося. Ботанічний сад кілька разів на рік проводить День відкритих дверей. Отут є програма заходів на 2012 рік. Хто прогавив свій шанс в неділю, матиме ще можливість потрапити в Ботсад. :-)
#106
Найщиріші вітання!!!! Міцного здоров"я, вірних друзів, цікавих знахідок, успіхів в бізнесі!!!! :)
#107
Болотяна черепаха. Досить рідкісний вид.
#108
ЦитуватиВспишка може його розбудити?

Може, тому будь обережний.
#109
Цитата: Rufus від 20.02.2012 14:47:02
Цитуватина відкритий балкон залетів кажан, переживаю чи не замерзне.

Подзвони мені :) Номер написав в ОП.

To YserL: На фото теж вухань, але важко сказати який саме, бо погано видно.
#110
Продовжуємо мандрівку церковними підвалами.

Церква Трійці, вул. Тершаківців,50 (навпроти "Євроготелю", район університету ветеринарної медицини). Частина підвалу належить церкві, а інша частина - ветеринарному університету. В церковній частині паламар зробив майстерню, де ремонтує різні церковні речі і виготовляє свічки. Та частина підвалу, що належить ветеринарці, була передана церковній громаді, але досі ключі є лише в працівників університету. Влітку робітники університету активно вивозили вантажівками університетські речі. Тому їхня частина майже порожня. Колись в будівлі, що примикає до храму був монастир сестер сакраменток. В університетській частині підвалу є поховання, кажуть, що монашок. В церковній частині є 4 надгробні камені з тих поховань, що були знищені. 

Фотографії церковної частини підвалу.
"Апарат" для виготовлення свічок.
Душові кабінки залишилися з радянських часів.


А це вже та частина підвалу, що належить ветеринарному університету.


Вухань австрійський.


Якийсь генералісімус :)


                                                                                                                                                                         

Наступний підвал - у церкві Покрови Пресвятої Богородиці, вул. Личаківська, 175.

Зі слів отця-настоятеля, під самим храмом підвалів немає. Тому він зводив мене в напівпідвальне приміщення, яке знаходиться перед головним входом до церкви. Вікна цього приміщення (закриті дошками) видно зі сторони Личаківської і зі сторони площі, де стояв танк. Цей напівпідвал знаходиться якраз під сходами, що ведуть до храму. Всередині проводяться ремонтні роботи.Мінірозкопки проводили робітники, для вивчення фундаменту.
#111
Цитуватина відкритий балкон залетів кажан, переживаю чи не замерзне.

Подзвони мені :) Номер написав в ОП.
#112
Хороший сайт. Я там від літа сиджу. Дійсно допомагає, якщо займатися.  :) 
#113
Весела була прогулянка. Дякую Roy-кові за компанію.
Підвал №1
Коридори відносно чисті, але підвальні приміщення мешканців просто захаращені сміттям і різного роду непотребом. Плюшкін помер, але діло його живе :) І ще одне. Несправна каналізація додає екстриму. Ніколи не знаєш коли і звідки на тебе почне капати щось ріденьке, або ще гірше - плюхнеться щось густеньке :)Купа вугілля. Ще з тих часів, коли ним опалювали будинок.
Двері в таємну кімнату :)


Зал засідань і злягань :)
                                                                                                                                                                         

Підвал №2 ("в одній відомій, високій будівлі проспекту Свободи")Підвальні сталактити
Переплетіння кабелів. Без 100 грам не розібратися.
До Полтви рукою подати. Точніше ногою ступити :)
#114
 :)В Ашані


Оригінальний комплімент :)

#115
Продовжуємо мандрівку церковними підвалами :)
Церква Преображення Господнього, вул. Краківська, 21. Гарний, чистий і просторий підвал. Раніше використовувався для вирощування грибів (зі слів паламаря - глив). В буремних 90-хх то діло згорнули, а підвал почистили. Тепер в ньому зберігаються деякі церковні речі, а в одному з закутків невеличка майстерня для церковних потреб.

Вхід з вулиці Л. Українки.Оригінальні світильники
Початок славнозвісного підземного ходу від церкви, попід вулицею Корнякта, до будинків за кінопалацом.

Колись тунель освітлювався


Кінець тунелю. Двері закриті на колодку. За дверима - підвал будинку.

Вентиляційний отвір в стелі.
Підлога з цеглин


Надворі, місце, де пролягає підземний хід, можна впізнати по ринві, що відхиляється від прямої.Наступний підвал - під ц. Матері Божої Неустанної Помочі (колишній костел Марії Сніжної) на вул. Сніжній,2.  Не підвал, а якесь розчарування :'(  Пояснюю. Причина-1: розміри підвалу - ну дуже вже маленькі. Причина-2:  неоднаразово і від багатьох людей (зокрема від паламаря цього храму) я чув про існування підземного ходу кудись під центр міста. На жаль, тунелю виявити не вдалося. Але деякі ознаки вказують на те, що в цьому підвалі є якісь таємниці. Зокрема, невідповідність цегляної кладки в деяких місцях і шар будівельного сміття під ногами, явно щось приховують.

Вхід знаходиться в захристії.


З протилежного боку, в дуже малій кімнатці, стоїть міні котел.


Попередні відвідувачі користувалися свічками...


або електрикою.  :)
Попередні відвідувачі були палкими курцями. Дві пачки верховини підтверджують.

#117
ЦитуватиМаю питання, що це на останній фотці, що стосується допису до Катедрального собору?

Думаю, що це поховальні ніші. Мій провідник був не дуже говірким :) Багато питань залишилося без відповідей.
#118
Наступний підвал - під церквою архистратига Михаїла. Входів є кілька: два всередині храму, один надворі біля входу в монастир і ще один всередині в монастирі. Частину підвалу займає видавництво "Свічадо", а частину  - монастир для своїх потреб (зберігання картоплі, закруток тощо). Років з 10 тому, коли я прислуговував в цій церкві, ми з друзями ретельно обстежили все підземелля, котре простягається під усією церквою. Тепер та частина закрита, бо видавництво зберігає там книги.


Картопелька  :)


Наступний підвал - під жіночим монастирем студиток на пл. Вічевій. Сам монастир майже непомітний, тому що його спереду закриває церква. Але потрапивши всередину монастиря, можна заблукати без провідника. Довгі коридори, безліч келій і різноманітних переходів здатні збити з пантелику. Два входи в підвал є ззовні, один зсередини. Приміщення невелике, кілька кімнат і багато непотребу. Підвал використовується для зберігання картоплі і закруток.
В одному місці знайшов гору смоли.
 

А цю штуку використовували для розтоплення смоли.

#119
Мав нагоду відвідати кілька львівських підвалів під церквами. Перший підвал - під Катедральним собором. Вхід знаходиться в захристії. Підземелля вразило великою кількість переходів і кімнат. В деяких з них зберігалися різні церковні речі, деякі були захаращені різного роду сміттям, зокрема старими дошками. Але найбільше був вражений наштовхнувшись на гробівець.

Зробив фото і помандрував далі, клацаючи фотоапаратом.


Згодом натрапив на ще 2 гробівці.
Люк через який проводилося поховання.