Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts

Messages - Rufus

#161
Це є звичайний конденсат, тобто краплини води. Вони утворюються на кажанові тоді, коли він перелетів з холоднішої частини штольні (печери) в теплішу. Коли ж температура досить низька, то може утворитися трохи інію на шерсті.
#162
Молодці хлопаки!!!
А що, як походити по різних львівських ринках і подивитися як вони прокидаються. Краківський, Винниківський, Стрийський... Думаю, в кожного з них якісь свої особливості будуть.
#163
Ті, кому не вистачило друкованого буклету, можуть почитати відсканований.  :)


#164
Но-но! Кажанів не зобижати!!! :)
#165
Добре. Скоро будуть.  :)
#166
Отже, ті що вище підписалися. Зустріч завтра(в суботу 23.01.2010) о 10:30 біля входу на СКА з вулиці Клепарівської.
#167
Фотки - супер. І гулянка вдалася на славу!
#168
Добре. Думаю вас двох буде достатньо. Але тут таке діло. Науковець з Інституту екології Карпат щойно повідомив, що на п*ятницю йому не виходить сходити. Тому попросив перенести вилазку на суботу 23.01 на 10:30 ранку. Якщо тим хто вище підписався ця дата підходить - повідомте. Якщо ні - доведеться шукати нових провідників.
#169
Думаю десь після 13:00. А можливо і пізніше.
#170
Хто може в п*ятницю 22 січня зводити кількох чоловік (біологів) в Лощину. Будемо шукати кажанів, тому нам потрібна людина котра добре орієнтується всередині. Бажаючим зголошуватися до вечора четверга, але не більше 3-4.
#171
Якщо не виженете - я з вами!  ;)
#172
Якщо можна, то мені теж футболочку замовте. Розмір - XXL, нік - Rufus (перша літера велика, а все слово рудого кольору). Дякую.
#173
На рахунок Звенигорода: в мене там живуть дідусь з бубусею. Вони казали, що колись давним-давно, з території теперішнього городища вів підземний хід аж до замку в Старому селі. Схоже на якусь легенду,але кільканадцять років тому якийсь хід знайшли. В ньому була купа кісток і його чомусь швиденько закрили. Я там все неодноразово облазив і в одному місці земля досить підозріло запалася. ??? А ще є легенда, що десь там заховано князівський скарб, зокрема золоту булаву князя. :) Хоча археологи за 50 років розкопок так того скарбу і не знайшли.  ;)