Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Bottlehunter

1
В нашу групу на Фейсбук написала організаторка цікавого заходу - фестивалю "Все пропало" та запросила приїхати, потусити та за можливості виступити та розповісти про Експлорер та урбекс. Вилядати все має типу як річниця Експлорера, тільки зі спелеологічним ухилом - намети, озеро, печери, їжа на вогні, спілкування.

Цитувати
"ВCЕ ПРОПАЛО" Міждисциплінарний фестиваль

Організатори: ідеолог - Юрій Зарембський та Арт платіорма "Дивина".
Плануємо проведення події на приватній території з озером та річкою, у форматі покращеного кемпінгу, в районі печери Млинки. В планах - виступи спікерів, виїзди до печер, вечірня арт програма.

- Концепція події. Печери – справжній Клондайк! Спелелогія, геологія, біологія, гідрологія, фізіологія, мінералогія, мікробіологія. Крім того - рекреаційний і спортивний потенціал – безмежний.
 
- Закликаємо до діалогу навколо Печерного Питання як ветеранів спелеології, так і молодь, не залежно від фаху.
В конструктивному диспуті і діалозі буде вибудовано здорову стратегію розвитку Спелеології і захисту печер.

- У важкі часи важливо знайти час і можливість конструктивного діалогу. Віднайти вічні цінності людяності, згуртуватися на міждисциплінарному рівні. Налагодити нові дружні зв”язки, відновити старі і підтримати існуючі.

Більше інформації, учасники, розміщення - у презентації. Орієнтовна дата проведення - 20 червня, місце - Тернопільська область, приватна територія біля однієї з печер.

Якщо хочете поїхати, напишіть, будь ласка, в цій темі або мені в приватні повідомлення.


2
Ми забрали можливість мінусити карму, щоб у світі стало трохи більше добра :0)

Якщо хочете дати знати автору допису, що він (допис) вам сподобався, тисніть "Вподобати" під аватаркою. Якщо ж КГАМ, то пишіть це автору в Приватні повідомлення або просто новим повідомленням в цій же темі.

3
Дякую за звіт. Дата на фотках відповідає дійсності?

В 2014 році санаторій ще виглядав пристойно, вікна цілі були, стояв зачинений. Біля нього робив зупинку "Карпатський трамвай", туристична вузькоколійка з Вигоди.4
Стаття досить стара, від того часу мабуть ще більше розібрали.
Скинь, будь ласка, актуальні фотки, якщо з'їздиш

5
Ви молодці, що не побоялися і сплавилися на гумовому човнику. Але з того старого, дерев'яного, не варто сміятися. То одна з легенд форуму. Навіть якщо він в Полтві так і не був, ми всі непогано розважилися і провели час разом, коли його робили.
Цікаво чи він і досі стоїть в ZED'а в підвалі)

6
Закордонні пригоди / Re: Прага
« : 17.04.2021 00:11:46 »
Надибав сьогодні крутезне місце для пікніка або просто споглядання світу та роздумів про вічне. На крутій скелі, що розташована на західній околиці Праги, стоїть маленький ДОТ. Він нецікавий, ще й засипаний сміттям, але з рівного бетонного даху відкривається суперовий краєвид на цементний завод.По дорозі ще випадково надибали на тайник геокешерів.7
Хароше сховище, тільки якесь пусте)
Давай ще два попередні, не встидайся   8)

8
Моя невеличка стаття на krystynopol.info про музей-скансен на території колишньої шахти Майрау в Чехії - https://krystynopol.info/muzej-vugilnoyi-shahty-majrau/. Написано за мотивами цього звіту.

Дякую RedShift за співпрацю!


9
Ого, класне сховище. Як там з вологістю, ті ковдри на ліжках мабуть відсиріли? Є стандартний набір: дизель/фву/баки з водою?

10
Інженерні Споруди / Re: ТЕЦ-2
« : 03.04.2021 22:55:11 »
Годно погуляли :D Я теж страшенно любив колись по тих болотАх лазити, то така дика околиця Львова. Ось один зі стареньких звітів: https://explorer.lviv.ua/forum/index.php?topic=4954.0

Пе.Ес і ще одна крута точка в тих краях, звідки давно не було свіжих фоток:
https://explorer.lviv.ua/forum/index.php?topic=4892.0

11
Не польська, не австрійська, і навіть не стара. Ці надписи знайшов в Єгипті. Розміщені на торці пустотілої цеглини, розміром меншої від середньостатистичної нашої разів в півтора. На жаль, не знаю, що ці клейма означають: виробника чи щось інше.


12
Дуже шкода, що фото не завантажуються

Спробуйте через vpn чи проксі, фотки з цього допису в ЖЖ залиті на Яндекс. Тому й не показуються.

13
Не підскажете наскільки рідкісною та ціною є ось така цегла? Може хтось володіє якоюсь інформацією?

Ця цеглина не є рідкісною чи цінною, хоча й має гарно збережене клеймо. Коштує гривень зо двадцять. Краще залиште собі для декору.

14
Чудова історія, запишу собі в блокнотик  ;D

15
Стаття на Збручі про скам'янілі рештки мешканців давнього океану, які трапляються біля Сатанова. З радістю би з'їздив туди ще раз, з наметом

https://zbruc.eu/node/104036?fbclid=IwAR0YNKsOBRoE6zi3WUjNTH8owsIDgunjDDSHAhH3CrfHzjndN9w1j41rico


16
Круто, дякую за гарну тему.

Твої фотки і опис нагадали мені одну давню історію. Років з десять тому я говорив з місцевим чуваком, що живе в приватному будинку в районі вул. Розвилиста. Почувши, що я цікавлюся різними підземеллями, він розповів, що в них на районі теж є якісь підземні ходи. Ними працівники заводу Іскра виносили лампочки, які "напозичали" на виробництві. На прохідній їх перевіряли, тому вигадали отакий спосіб. Він розповів, що в його сусіда на городі є люк, через який лампочки і вивантажували на білий світ. Зрештою сусідові набридло, що йому регулярно хтось топче бульбу, і люк він зверху чимось приложив. Я тоді трохи скептично поставився до розповіді, а йти перевіряти бажання не було, на тому городі бігав пес розміром з вгодованого поні. Походження підземних ходів мій співрозмовник не знав і на власні очі їх не бачив.
Тепер пазл склався, йдеться точно про цей колектор.

Про водяний млин на Старому Сихові теж чув, але казали, що він був в районі вул. Простора, де було озеро. Кілька років тому його засипали і збудували багатоповерхівки, зараз це місце називається ЖК "Старий Сихів". Хз чи він там взагалі був, може просто переплутали.

Цитувати
Колектор виходить десь на околицях Сихова. Але куди дівається стільки води?

Відповісти на це питання нам допоможе совіцька кілометрівка. Тут добре видно безіменний потічок, міст через дорогу і озерце, на якому міг стояти млин. Він впадає в Зубру в районі села Зубра. Топозйомка карти - 1984р.Я також пробував знайти назву потічка на старіших картах, але безрезультатно. Сихів не так давно став частиною Львова, тому детальних мап цих місць не знаходиться.

Цитувати
Сталактити зрослись з сталагмітами

Така штука називається сталагнат, або сталактон (другий термін сам щойно дізнався  8))

17
Я розглядував кожну фотку зі ста, а не просто скролив. І точно ще подивлюся не раз. Треба мати неабиякий талант і працелюбність, щоб досягнути такого рівня в фотографії. Причому в такому невдячному жанрі, як урбекс, де зустрічається багато однотипного контенту.

Коротше, топ, що і казати.

18
Бімба. Сподіваюся, ніхто не простудився)

19
Крута історія, обожнюю такі)

І що там в поліції, виписали штраф?

Я, на жаль, не знаю проги, яка б тобі допомогла. Але на наступний (хай краще його не станеться, але все ж) раз просто завантаж фотки на гугл диск, якщо буде доступ до інтернету. Або просто бери з собою дві картки - одну з фотками сховай, з іншої можна буде і стерти  :)

20
Круто! Яке воно все задовге разом?