Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - _Tarik_

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 »
1
Привіт усім !

Прийшли недавно з Вітьою і одним товаришем на запрєщонку робити шашлик ))).
Зустрівшись думали де б це відсвяткувати Великдень. В голову дойшла запрєщонка. Забігли по 2 банки Revo і полізли!

Розпалили багаття і відпочиваємо:Чудовий захід сонця:

На жаль товариш пішов раніше, що в принципі і краще, а чому зараз поясню.

Ми сиділи години 2 на поверсі, почало темніти. Нас побачила якась бабка, викликала пожежку і поліцію.

Якого біса тут робиться ?! :Поки ми з Вітьою гасили полум'я,  приїхала пожежка,  ми швидко спустились і почали відходити від території. Дорогу нам хотіли перегородити поліцейські своєю машиною.

Вітя побіг в іншу сторону,  а я прямо через гору вниз ))))
Перебіг на сходи, де мене ледь не догнали, забіг у двір, домовився зустрітись з Вітьою. Вийшовши з двору я зрозумів, що вже лежу на землі і мене крутить ТОР. (спецпідрозділ поліції)

Чарівним способом вирвався,  побіг до Віті, де за нами далі ганялись.
Висновок я зробив правильний ще рік тому: бачиш патрульку  після двіжу - біжи чим подалі.
В загальному за нами бігли від будови аж до СБУ дворами, що мене не на жарт здивувало. Навіщо я не знаю, але все добре, що добре закінчується  ;)

Пересидівши в під'їзді задоволені пішли в центр )

Дякую за увагу !

2
Привіт усім !

Зібравшись в 2 ночі на левандівському озері, було вирішено шатати бомбарь. Сходивши на розвідку стало ясно, що охоронець дуже сильно п'яний і єдиною серйозною загрозою можлива присутність камер.

Перекинулись через паркан, де нас недоброзичливо зустрів песик. Так як він був один, а нас 4, він пішов далі спати у будку. Ну от і сама територія.
Наша маленька банда  ;)Завод дуже великий і цікавий. Але нашою ціллю був не завод, а бомбік, який виявився не зовсім там де ми шукали. Котельня, в ній горить світло. Йдемо дуже тихо. Роздоріжжя, вирішуємо куди йти. Вирішили йти направо, попутно заглядаючи в різні щілини. Побачили щось схоже на наклон, але це виявилась підземна частина теплотраси. Нагулявшись півтори години на заводі, ми знайшли ВШі і наклон. Закинулись і побачили пустий бомбік  :(Для індивідів пояснюю, місце я спалив, бо хабарати там просто нічого. А щоб винести нари через ВШ і через КПП треба дуже постаратись.
Сірі, красиві герми :Загалом є 2 зали з нарами і більше нічого цікавого. Навіть плакатів немає ((((

Придившись можна побачити, що тут був пожежний щит :

Також є ФВУ, немає світла, води і т.д. Грубо кажучи ПРУ і то з великою натяжкою

Дякую за увагу

3
Чекав з нетерпінням на твій звіт. Вийшов він дуже годний і цікавий, є годні фотки і цікава історія. Тут заслужений + за важку роботу !

4
Ну от і я сходив сюди )

Закидувався через паркан за автовокзалом неподалік вулиці Хортицької. Далі були довгі мандрування кущами до поваленої колючки.
Тут мене зустрічає ангар. Нажаль зачинений, відчиняти не став. Так як я був тут вперше, не дуже знав де тут будки і так далі, тому вів себе максимально обережно.
З-за ангару видніються танки:Далі я вирішив підходити ближче:На землі лежать гармати від танків. Навряд чи робочі:Так як я людина дуже горда і смілива, я вирішив гуляти, як в себе вдома  ;D
Тут ще один танк. Насправді їх там дуже багато і всі вже неробочі (((:Незнаю чому, але це фото мені сподобалось найбільше:Далі я вирішив пофоткати самого себе:Після чого я пішов глибше на територію. Заглядав я в вікна цехів і в якийсь момент я нереально протупив. Мене побачив ДСОшник. Далі прогулянка на КПП, стандартні питання і так далі. Після чого я «домовився» з всіма присутніми на КПП і з чистою совістю пішов далі лазити. Від себе скажу, що на заводі є ще купа цікавого. На днях повернусь і відфоткаю все детальніше.

Дякую за увагу !

5
Сходили недавно з Вєргазом

Перевіряємо працездатність вогнегасника, чим ж гасити палаючий пукан чопа ?  :)Вєргаз вже встиг подружитись з дівчатами, тільки чогось вони мовчазливі якісь  :-[Наша подруга вирішила спробувати Revo:Далі ми посиділи, вилізли і поїхали шатати інше сховище. Ось такий ламповий чіл у нас буває в сховищах.

Дякую за увагу !

6
Хароше сховище, тільки якесь пусте)
Давай ще два попередні, не встидайся   8)
Нжаль пусте(( З двох попередніх звіти вже є )

7
Інженерні Споруди / Re: Полтва
« : 18.04.2021 05:10:15 »
Молодці ! Звіт нереально класний  :o
Я до останнього думав, що вас не зустріну, але все-таки це сталось !   :D
Обов'язково +  :)

Фотки з нашої прогулянки

Прийшовши додому після розвідки залазу, я побачив, що мені дзвонив Андрій. Передзвонивши я дізнався, що у мене є унікальна можливість піти прогулятись і навіть побувати в Полтві де ще ніхто не ходив ! Звісно я згодився. Зустрілись, приїхали. Ще трошки прогулялись і от ми на очисних спорудах:Тут я вирішив потролити ВодокАнал і заруфив їхню стрілу крану  ;D :Тут я крутий  8) :Далі ми провели деякі підрахунки і зрозуміли де може бути можливий вхід. 5 хвилин і я вже спускаюсь дивитись, що тут є:А побачив я величезний і широкий колектор Полтви !:
Далі ми повернулись до джиміка та поїхали на конспіративну точку для телепорту в підземне царство. Проїхавши декілька дворів ми на місці. Одягаємо хімзахист і готуємось до спуску ! :Полтва біля нашого входу :Далі почалась небачена частина, вода на бортиках і ще купа цікавого. Вода була не швидка, майже стояча, тому було її мені по коліна:Бокова врізка з Кривчиць:Висота її близько 2 метрів. По вигляду прохідна. Думаю навідатись

Тут я проліз в ще одну з врізок:Тут ми фактично на рівні землі. Про це свідчать дірки в стіні через яких пробивається світло:Далі ми йшли просто вперід і дойшли до крайньої точки. Тут води було багато і хімзи Андрія було недостатньо. Світло в кінці - це вихід Полтви на зовні. Тобто очисні споруди А на секундочку це фото зроблене за 300 метрів від них !!!!Дякую за чудову прогулянку і прекрасні фотки Андрію. Для мене це було щось нове і цікаве. Надіюсь я ще колись повернусь туди і облажу всі дірки детально.

Дякую за увагу !

8
Ушатавши 2 сховища, було вирішено що додому іти ще рано. І тут Вєргаз згадав про пусте, але сухе сховище під хлібзаводом. Прийшли на залаз, перекинулись, підбігли до вентшахт, закинулись і побачили ФВУ:Виходимо в основний зал, такої пустоти я не бачив дуууже давно:Є світло, пусті кімнати і вафля, яка веде до дерев'яного наклону:Почілвши вилізли і розійшлись по домах

9
Трішки зимових фото з майбутнього готелю Mariott
Залаз по сітці на 2 поверх, порвані штани і підйом наверх. І ось уже вид на Городоцьку в сторону костелу:Тепер в сторону оперного, ще трішки і вже зовсім потемніє:Пройшло за пляшкою пітбуля більше ніж пів години, тому ми побачили чудовий вид на нічну зимову Городоцьку:Тепер дуууже страшний спуск по дошкам, які ламались і слизькому шиферу і можна йти на вихід:Потім ми вистрибнули з вікна на людей, які трошки були здивовані нашій появі, зачинили вікно і пішли гуляти далі

10
Нерельно цікавий і інформативний звіт ! прочитав з захопленням і без зупинок ! поставив жирного плюса  ;)

11
Дуже годний звіт, види чудесні

12
Та ладно, правий сектор тебе б не з'їв :)) А звіт цікавий, поставив +

13
Ще трішки фоток з Авалону:

Спецоперація СБУ пройшла успішно :)Вид на сторону кінотеатру Довженка:Ще трошки мене:Вид на панельки в сторону моста:


14
Докину і я фоток з сьогоднішнього походу. Дякую Дімі за компанію )

Гробова тишина, дивимось за палєвом і го досліджувати заводик !))Та сама закинута частина :Далі наша наглість зростала, як і бажання пройти в глибину заводу :Схоже на пам'ятник:Далі ми перебігли дорогу, яка вела на КПП і пішли дивитись чи є хтось в будці чопа:Нікого не зустрівши, пішли спокійно на вихід, я б затримався на довше, але в планах було дослідження іншого об'єкту, а час піджмав.Думаю я ще повернусь, є купа цікавого в цехах :)  Більше фоток від ДімиП.С. дякую Дякую Bottlehunter, що нагадав про існування цього об'єкту )

15
Поки всі нормальні люди спали (в тому числі і чопи) я і мій товариш Сєрий ушатали нетипове сховище. Нетиповість його в тому, що вхід знаходиться на висоті 2 поверху, після чого за гермою іде спуск вниз, ще одна герма і саме сховище. Сам об'єкт - це по-факту прямий коридор з допоміжними кімнатами по боках.
Є вода і світло, працює так-собі, але добре що хоч би є

Ну що ж, заходимо, вмикаємо світло і роздивляємось склад ЦО:Доволі дивний факт, сховище виносили, про що свідчать перевернуті ящики з майном ЦО. Але тарен в аптечках, костюми хімзахисту і купа різних речей залишилось в великій кількості. Одним цікавим експонатом була КЗД (каляска захисна дитяча):Далі виходячи з кімнати складу ЦО над головою я побачив плакат:Наступна кімната це типова ФВУ:Далі був класний медпункт:

А тепер дизель, на вході герма:


 
А ось і сам апарат:Побавимось ?) :Класна герма, я такі бачив у місті тільки на пунктах зв'язку, дуже подобаються такі )):
Ну що ж, вимикаємо світло і спокійно виходимо, біля залазу стояла дивна тачка, якої не було коли ми закидувались, трішки почекали, вилізли, перекинулись через паркан і задоволені пішли по домам.
Саме сховище класне, хоч і все в плісняві. Пофоткав заради історії, так як скоро його не буде. Дуже атмосферне місце.

16
Інженерні Споруди / Re: ТЕЦ-2
« : 03.04.2021 22:53:12 »
Дуже сподобався звіт ) Фото дуже красиві, поставив +  :)

17
Проходячи повз територію одного НДІ мій друг Сєрий запропонував мені і Дімі чекнути бомбарь, так як вдень на території бачив ВШі. Ми дружно згодившись перекинулись через паркан під камерою, перебігли дорогу біля КПП і от ми у ВШі. Зустріла нас закрита гермофорточка  :-\ Придивившись я побачив УЗС, а в ній ще одну гермофорточку. Довго розбиравши барикади печерних людей, накінець-то відкрили залаз. Заходимо, оглядаємось. Вмикаємо світло, яке світило більш-менш нормально. Першим нас зустрів клас ЦО:

Плакати, стільці, крісла і так далі, кошерно :)) :В одній з кімнат стояла ось така пАдруга :Процес фотодрочу:Також в сховищі є ФВУ, санвузли, склад ЦО, медпункт і виходи в будівлю. Більше фоток закине Діма

18
ААААААААА ДЕАНОН  ;D ;) Але звіт реально годний як і похід

19
Інженерні Споруди / Re: Полтва
« : 30.03.2021 22:27:28 »
Без перебільшення найкращий похід Полтвою  ;)  За фотки з яйця +

20
Класно сходили ))) Хоч бомбік і гниль, але мене порадував сам зал, який придає цьому місцю унікальності )) За звіт і фотки маєш плюса )) ;)

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 »