Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts

Messages - Skip

#1
Дякую
#2
Дякую, але тре більш сучасну
#3
Часом ніхто не має електронного варіанту карти львова приблизно такого формату https://www.chaspik.ua/karta-16129/ ?
В ідеалі без додаткових таблиць та збільшеного центру. Є потреба видрукувати на формат хоча б А0. Або може хтось знає де купити готову...
#5
Я думав на Мечнікова колектор меншого діаметру  ::)
#6
:-), Розкладну не хочу, таку як твоя взяв би.. шо за неї хочеш?
#10
Якщо треба на обмін то я готовий  :) в мене 1+
#12

Новий водоканалівський люк с замком. Фото звідси http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=832114&page=553
#13
Вітаю !!!
#14
Цитата: Synoptyk від 26.04.2013 14:29:50
Початок якоїсь дивної розбудови на вул. Тарнавського якраз біля переходу до СШ №28 (дівиці попали на фото випадково :) :) :).весна.)  Зроблено сьогодні десь біля 13:30.

має бути житловий будинок

http://novobudovy.com/novobudovy/zhitlovij-budinok-po-vul-tarnavskij#.UX4kNbUo4uV
#15
Цитата: Synoptyk від 19.02.2013 00:38:29
Зараз тут автостоянка. Яка раніше мала дещо скромніші розміри.
Має бути житловий будинок http://piccy.info/view3/4446365/006a6ef3509eea123f5a1e1a18b6af00/800/
#16
Сподіваюсь що вийде. Перед тим він разом з народом з форуму http://www.skyscrapercity.com  збирав гроші на стовпчики які зараз встановлені на пл. Галицькій на пішохідному переході  тут
#17
З'явилась ідея після реконструкції висадити на Городоцькій кущі та низькорослі дерева. Ідея належить alex_shutyuk. Детальніше тут і тут
#18
Через тиждень почнуть піднімати арку якою накриють старий саркофаг. Фото можна подивитись на Славутич-Портале або тут. Також працює вебкамера. Весь  процес знімає Discovery Chanel.
Візуалка основних робіт


і самого підйому

#19
Природознавчий музей Львова отримає 10 мільйонів від Ахметова

Вічно закриту установу на конкурсі назвали "Динамічним музеєм"

У Києві оголошено переможця гран-прі "Динамічний музей".

Ним став Державний природознавчий музей Національної академії наук України у Львові. Відтак, музей отримає 10 млн грн на розвиток терміном на 3 роки.

"Усі дуже щасливі від такої перемоги Львова. Тут, в Києві, ніхто не може повірити, що гран-прі отримав саме наш Природничий музей", - зазначив Василь Косів, заступник міського голови Львова з гуманітарних питань.

Нагадаємо, саме сьогодні, 1 листопада, у Києві відбулося оголошення музею-переможця проекту "Динамічний музей". У межах заходу фонд Ріната Ахметова "Розвиток України" надасть грант на розвиток у розмірі 10 млн грн.

Довідка

Музейний заклад знаходиться за адресою - вул. Театральна, 18. Перебуває у підпорядкуванні Академії Наук України. Фінансується з державного бюджету. Директор - Чорнобай Юрій.

Державний природничий музей було зачинено на капітальний ремонт понад 20 років. За цей період фактично ціле покоління дітей та молоді не мали змоги відвідати цей заклад.

За словами директора музею Юрія Чорнобая, зараз музей перебуває на завершальному етапі ремонтних робіт (сигналізація, оздоблювальні роботи), на ці роботи в державному бюджеті передбачено 160 тис.грн.

За умови належного проведення розрахунків та інтенсивного проведення ремонтних робіт, проходження процедури прийняття об'єкта в експлуатацію, музей готовий відчинити свої двері для відвідувачів наприкінці листопада цього року.

Працівниками музею підготовлено першу виставку до відкриття.

Львівські новини lviv.expres.ua