Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts

Messages - RottenDeath

#2
Хлопці з нуду на роботі відреставрували. Все працює
#3
5)Українська горілка, візміть собі пару пляшок. Вона там в почоті. За наш алкоголь ви можете вирішити багато питань. В готелі може помогти поміняти номер на кращий при поселенні(ну не на люкс звісно, мова про краще розміщення номеру) + плюс після такого подарунку подальше ставлення до вас буде краще. Можете подарувати бармену, тоді Вам нічо такі коктелі будуть робити. На базарі можна вибити додаткову знижку, або на щось поміняти.
Я скажімо поміняв пляшку горілки на блок сигарет обмін був дуже вигідний.
Також можете взяти декілька дрібних сувенірів на всякий випадок і майте їх з собою коли кудись ідете. Або для того щоб в готелі за якусь послугу подарувати.

Це добра порада, але, будьте уважними і обережними бо алкогольні напої  в Тунісі,  як переважно у всіх решта арабських країнах, забороняється. Туристичні зони, це виняток з правил, бо розраховано на те, що випивший турист видасть більше грошей. Якщо на митниці вам скажуть віддати алкогольні напої,  не сперечайтесь, віддайте.
#4
Ну, якщо вже на то пішло, то і я своїх 5 копійок вставлю. Мені було дуже приємно коли я знайшов Експлорер, тому що коли я жив в Україні, я теж ходив по різних місцях з метою подивитися, а що там. Починав я це робити ще за часів СРСР, і ось коли я трапив на форум, то зрозумів, що є Люди, які продовжують цю справу. Чесно кажучи, аж ностальгія почала глушити, як жаба, коли побачив Червоноград, шахти, ЦЗФ, деякі місця у Львові (Лощина, Полтва). Сказати що місця залишаться на завжди, неможливо. Військова частина під ЧГ, як приклад, я пам'ятаю коли вона ще була засекречена, потім її модифікували, але все одно, вона була діюча і там служили люди, тепер її просто нема... "палити" об'єкти на зовсім не треба, але якщо поміркувати і то добре, то коли їх просто не стане, буде шкода, що колись комусь не показали чи не дали координати. На жаль, я зараз просто не можу витрачати стільки часу, скільки я хотів би на те щоб ходити по "місцях молодості", і тому Експлорер є моїм вікном в те, що я колись робив і пам'ятаю, але просто не дуже можу робити. 
#5
"Руйнівник світів", радянськi ядернi бункера розкривають свої секрети; сайт англійською мовою
https://www.foxnews.com/science/destroyer-of-worlds-uncovered-as-soviet-nuclear-bunkers-reveal-their-secrets

#6
Трошки Демократичного Конго, Турції (Стамбул), Туркменістан (Ашгабад), Центральна Африканська Республіка, Західна Сахара (країна), Туніс і границі Лівії з Тунісом. #7
В 2014у році, по роботі, вдалося проїхати всю північну Африку... від Єгипту до Марокко, потім через Західну Сахару, Маурітанію, Малі, Ніжно в Чад і назад в Лівію. Дуже радів коли прийшлося евакуовуватись з Лівії в Туніс, тому що місцевості вже були знайомі. Мушу пошукати фотографії з Тунісу (Зарзіс, Джерба, Сфакс ну і столиця Туніс).  Найбільше сподобалося, що не дуже стріляли 😊 і те як відносяться до історичних пам'яток в столиці.
#8
Так і зроблю!
#9
Привіт, хотів підкинути пару грошей на розвиток Explorer, але на превеликий жаль, не Українські картки не проходять... хочу допомогти, але як це зробити? Хіба що живі гроші з рук в руки?
#10
1)Чорна, старий дизайн, Розмір XL - 2 штуки
2)Хакі, новий дизайн, Розмір XL - 2 штуки

Заплатити і забрати можу кінець лютого (буду в Україні, так що 28 числа,або до 20 березня, з мене пиво як би щось)

Стать Ч

Дайте знати якщо таке підходить.

Дякую
#11
Цитата: Roy від 12.01.2019 23:17:27
Історія трансформації моєї знахідки, яка була викопана на городі, яка була в розчині цементу.
Три тижні чистки, і на світ показались два австрійські патріотичні знаки (каппени) карпатської кампанії (ПСВ).
"Карпатська вахта, 1915-1916 роки"

До:


Після:
Були всунуті один в одного.

Оце я розумію знахідка, два в одному! Клас
#12
Німецька Друкарська Медаль?

А ось з цим знаком/медаллю потребую допомоги, сам незнаю що це таке... колись знайомий знайшов в Києві в якомусь підвалі.#13
А ось різні срібні монети, злитки, пам'ятні монети, і т д
Срібна медаль "за успіхи в навчанні та добру поведінку" не моя, я на таке навіть дивитися не міг ;D


Ще трохи


І щеІ на закуску


#14
Нарукавні щити нагороди, "Лорієнт" не був офіційно затверджений, це 2й варіант, всього було 3 варіанти.:D
#15
Фінська медаль за зимову (антирадянську) компанію 1939го
#16
Кільце - нагорода за боротьбу з партизанами.


#17
залізні Хрести 2 ступені

довоєнні значки

медаль та Хрестили за військові заслуги

медалі 12 (люфтваффе) і 20 років службимедалі за зимові кампанію в росії (зимове, або заморожене м'ясо) оригінал 2 Світова та денацифікована медаль (оригінал) 1957 р


#18
Трішки 2 Світової:
1й. - ?
2й. - знак за бойові дії, пілотний, знайдений мною в м. Червоноград в на початку 90х.
1а медаль, Люфтшульц, тобто Проти Повітряна Оборона.
2а медаль, за участь у оборонній промисловості/за будову оборонних споруджень 3го Рейху#19
Цитата: Roy від 12.01.2019 11:34:27
Цитата: RottenDeath від 12.01.2019 05:18:03
Трішки з моєї колекції... завтра ще підкину. Це по 1й Світовій, сподіваюсь, що як викладу фото німецьких медалей 2 Світової то нікого не ображу, ще колекціоную зброю (холодну та вогнепальну) і монети.

Привіт! Шикарна колекція. Все оригінал?
п.с. переніс в тему "фалеристика"

п.с.2 На майбутнє, якщо можна, фото з підписом до медалі/знаку, щоб інші дізнались, що це.

Зрозумів,  зроблю з підписами і трошки кращої якості.  Так все оригінал.
#20
Трішки з моєї колекції... завтра ще підкину. Це по 1й Світовій, сподіваюсь, що як викладу фото німецьких медалей 2 Світової то нікого не ображу, ще колекціоную зброю (холодну та вогнепальну) і монети.
ці почесні знаки/медалі я знайшов загорнуті в якісь старі газети і шмати дуууже давно на піддаші на вул. Мечникова, це було ще в 80і...

Це по Першій Світовій.
Залізний Хрест 1 Ступені з кільцем, яке було виготовлено на замовлення Ветерана, батька мого колишнього сусіда доля нас з ним звела в Америці,  хоча він був з Галичини.