Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts

Messages - Vergaz

#1
1-а міська комунальна поліклініка
(Дах на вулиці Підвальній)

звіт є тут
#2
Цитата: Bottlehunter від 03.05.2021 20:12:05
Ми забрали можливість мінусити карму, щоб у світі стало трохи більше добра :0)

Якщо хочете дати знати автору допису, що він (допис) вам сподобався, тисніть "Вподобати" під аватаркою. Якщо ж КГАМ, то пишіть це автору в Приватні повідомлення або просто новим повідомленням в цій же темі.

у мене є пару ідей.
1. можна зробити так, як в коментах на ютубі: дизлайк поставити можна, проте він не впливає на статистику та не видно кількість «мінусів» (тобто мінуси бачить тільки автор або адміни)
*приклад*


2. повернути мінуси, проте з можливістю автору бачити, хто ставив «плюс» і хто ставив «мінус». Бо якщо ця інфа буде відкрита, хоча б для автора та адміна, думаю, таке явище, як «піднасрати» зникне, або зменшиться в рази.

ваша думка?
#3
на фоні вінницької телевежі 😍давно мріяв зробити такі фотки)
#4
Взагалі, певно мало хто знає, но я дуже захоплююсь і кайфую від такої собі старої рядянської естетики. Тим більше - від бомбарьного стилю. В мене по всьому будинку - таблички «Заражено», красиво розвішані противогази та пів кімнати всякого дрібного, але цікавого хабара. :-( Звісно ж, з протоколом про адмін порушення про умисне незаконне проникнення на території, що зазнала радіоактивного забруднення :-).Скільки вже обіцяю, все не можу дописати свій звіт з походу в Прип'ять.

Так ось, вирішив я собі якось винести це все в підвал, бо уже реально нема де труси складати :)

Облагородивши собі підвал, дивлюсь на порожню стіну і розумію - тут не вистарчає здорового знаку радіації!Оперативно знайшовши в інтернеті схему, кличу Ваню, і під предлогом «на рево», змушую його помогти мені затягнути пару ящиків гнилих ГП5. Бахнувши ревка для ривка, ми приступили до діла!Поки Ваня з десятого разу взяв цвях в руки, щоб вбити посередині і намалювати ниткою рівний круг, я поняв, що рева вже йому достатньо.

По схемі все наглядно зрозуміло, ділимо коло по 60*, радіус ядра - Х, радіус цілого кола разом з лучем - 5Х, відстань від ядра до лучів Х/2.Поклеїли малярний скотч, щоб вийшло хоч +- рівноДивно, що я п'яному Вані дав в руки балончик з фарбою, і на якійсь стіні поблизу не з'явилось слово з троьох букв:/А може і з'явилось, хто його зна

Фінальні штрихи, і все готово! Збоку виглядає бомбезно, аж хочеться тут перечекати ядерну війну під сталкерські пісні і фляшку Дідової самогонки. ЇЇ, по легендам, він десь заховав в цьому підвалі і ще досі ніхто не знайшов.


виглядає мегаеффектно.

В планах - притащити сюди всяких автентичних бомбарських плакатів, поставити стіл - і можна жити. Своя треп хата, і сусіди знизу не будуть жалітись :-)Приблизно щось таке планую, доречі, мабуть мало хто впізнає

Вже багато людей перепитували «що за бомбарь такий ви ушатали?» Після моєї відповіді, що це ЛАЗ, люди такі «ніхера собі, а так і не впізнаєш». Ну так, головне все красиво розставити і добавити ліберального червоного ліхтаря - залог успіху!

#5
Лайтова криша з годним закатом

Скайтавер, недобудований хмарочос Києва. Звіт з нього: Скайтавер

Заруфили один з підвалів СиховаПустий, але атмосферний бомб


#6
а це кирша з моєї аватарки


#7
ну тут зразу ясно, де це)
доречі, прийняли нас феєрично, набутилили дай боже.#8
рівно не сфоткав, бо ліз в дикий вітер і холод, аж руки відмерзли#9
на Володимира Великого поставили новий кран, вирішили першими його ушатати

#11
кран біля ТЦ «Вікторія Гарденс»
#12
Полковник Констянтин їде на дере

Роман в противогазі не розуміє, де екран


загалом було офігенно, дякую Андрію та всім за цей чудовий вечір)особливо круто було - коли Васіч, перелізаючи через паркан біля ментів, встав на вогнегасник. Звалювати від ментів, які тобі кажуть «ДЕ ЛЮК НАХ?» тут однозначно лайк

#13
на фоні так званої «Запрєщьонки»#14
Деревацька Вежа#15
а тут київська тусовка підтримала нас)

#16
будинок з червоною вивіскою «СТОЛИЦЯ» на мінському массиві#17
Інтернал буд на Лук'янівці, де нас в кінцевому результаті приняли і набутилили


#18
тут ми заруфили дах нашої треп хати в Вишневому під Києвом 8)

account lol ebay
#19
Олімпійський
#20
Цитата: Drusja від 30.10.2020 19:33:09
На Прип'ять можна було б вже не клеїти, або хоча б з тильної сторони.

це село біля Шацьку.