Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts

Messages - onyx

#41
  Розглядаючи супутникові знімки Івано-Франківської області, особливо Тлумацького і Городенківського району,  в очі кидаються дивні плями на полях. Це воронки, понори і тому подібні карстові явища. Все тому що на цих територіях знаходиться потужний гіпсовий пласт, який досягає товщини 30-35м. За час свого існування прісна вода  промила в його тріщинах собі проходи, так промивала що аж перестаралась, більшість цих ходів обрушились і про існування в минулому крупних печерних систем нагадують тільки величезна кількість провалів. Але залишилися ще цікаві місця, де воронок не так багато і цілком ймовірно що десь там під землею лишились великі не засипані порожнини...
  Хотів би розповісти трохи про відомі місцеві печерки, для початку печера Лісок. Знаходиться вона недалеко від Хотимиру в однойменному урочищі.На перший погляд звичайний яр в якому тече струмок. Тільки спустившись вниз стає зрозуміло що струмок не впадає  в річку а навпаки, починається недалеко від річки і тече в кінець яруІ в кінці затікає під велику вапнякову брилу
Тут залізти ніяк не вийде, піднімаюсь вище. По дорозі зустрічаються дірки, з однієї з них дує холодний вітер і десь в глибині чути дзюрчання води. Недивлячись що вже кінець квітня тут стоїть сніг.Можна звичайно спробувати спуститись тут, але трохи вище є нормальний вхід

Згідно кадастру печера має 212 метрів довжини і складається з декількох «поверхів» 


Лазив я восновному по верхньому, бо на низ самому лізти дещо небезпечно.Взагалі в мене склалось враження що колись тут була велика галерея, але вона обвалилась.

Не виключено, що вона має більш ціле продовження, яке ще чекає на своїх першовідривачів...

І ще хотів пару слів сказати про невелику гірку що навпротиНазивається вона городищем, бо колись давно там було велике городище. За наших же часів там вирощували коноплю  ;D причому майже в промислових маштабах. Але не так давно понаїхало багато патівенів з великою кількістю людей в масках і це діло прикрили, тепер там вирощують кабанів :)
#42
С400 в Україні? ;D
Пускові там є, вони просто зникані за земляними насипами, на супутникових знімках добре видно. Рознести КП РЛС і пускові насправді можна, навіть досить далеко один від одного, але так ніколи не роблять і на типовій  позиції все в купі. Звязок по радіо каналу штука взагалі ненадійна яку можна заглушити, а от кабель не заглушиш. Та і рознось не рознось стріляти будуть всерівно не по пускових а по РЛС, протирадорною ракетою. А шоб такого не сталось їх прикривають тунгуски, тори ну чи шо найдеться...
#43
Може хто в курсі, шо за металолом?

і оце

#45
На фотках стволи "Пійла" недобудованої шахти, збудували тільки стволи і наземні споруди.
P.S. 800 метрів там нема, наприклад найнижчий горизонт Голині знаходиться на глибині трохи більше 300 метрів.
#46
Цитата: Roy від 11.04.2013 00:20:18
Друзі, дайте дєльний савєт, як ту ху%ню утилізувати?
Мені вишли, я утилізую ;D
#47
ЦитуватиБога нема, а є природа. Природу треба міняти і знищувать все, що в ній непотрібно.
Цікаві досліди
А знищувать ворогів народного господарства треба самольотами, бо воздушки то неефективно.
P.S. Якщо серйозно я за правило убив - з'їж, відстрілювати пташок заради задоволення здорова людина  не повинна.
#48
Минулого року там тусли металхантери, хвалились шо по 2тонни в день виносять...
#49
Це той вихід що на південь від обєкту?
#50
Круто! Всім багато плюсів, дуже шкодую що минулого року незміг туди спуститись через відсутність хімзи(
ЦитуватиА виходили ми через одну з потерн, довжиною метрів з чотириста
Ви що через тунель до старого ЗКП вибрались?)))
#51
Часто буваю в тих краях, гриби позбирати чи по скелях полазити
Вид на ДоруЗзаду видно старий хрест, недавно поставили новийВеликі мурашники


Білий Камінь, далі є кілька скельок поменше


КачалкиІ гриби там зустрічаються :)А це ящірка, безнога,  веретільниця називається.
#52
Бував я якось в тих краях, шукав печери, дещо знайшов але ця тема поки що повністю не розкрита, тому розповім про один цікавий об'єкт який знаходиться на вїзді в село Блюдники, зліва від дороги.Вікімапія каже що то руїни родинного костелу пана Ярушинського
З заду є вхід до підвалу


Трохи далі по дорозі є залишки млина. Також помітив що в Блюдниках практично на кожному другому стовпі живуть лелеки, ще ніде такої кількості їх не бачив :)

#53
ЦитуватиНе маєш бажання пройтись по самому півдню Франківщини(Перкалаб і т.д.)? По суті саме глухе місце України.
Можна спробувати, правда не таке воно вже й глухе, взагалі мені невідоме місце в Карпатах з якого не можна було б в продовж дня дістатись до якоїсь цивілізації, треба всього лиш йти вниз. Чи може хтось знає таке місце?
ЦитуватиТакож хотів би сказати: ночуючи в холоді можна простудити собі між ногами і потім все життя мучитися =//
Простудити між ногами доволі таки непросто, простіше гіпотермію заробити.
ЦитуватиГілки, мох і т.д. - це або море часу й зусиль, або далеко не так добре, все одно мерзнеш і незручно.
Саме так, тому на побудову укриття треба виділяти побільше часу і робити на совість.
ЦитуватиІМХО спальник краще завжди тяскати з собою.
Ага, спальник і тент на порядок спростить життя в лісі :)
#54
Недавно провів невеличкий тренувальний похід в ліси між Татаровом і Космачем, 2 дні і одна ніч. Зі спорядження сірники, ніж і пляшка води.
Укриття побудував ось такепридатне до хорошої погоди, захищає від вітру і виконує роль відбивача.
Вечеря :)


Кропиву перш ніж їсти бажано на короткий час запхати в окріп, щоб не кусалась. В мене ніякого посуду не було, тому просто смажив на вогні.

#55
Ясно. Якось дивно що весь арсенал того ПРТБ вміщався в ті десяток-півтора кімнаток, враховуючи що він забезпечував вистрілами не тільки Р-12. Ви випадково сюди не заходили, там теж нічого нема? http://wikimapia.org/#lat=49.4680694&lon=23.2525337&z=17&l=0&m=b
#56
+ Всім учасникам. А є якісь фотографії з того сховища? Можна трохи детальніше про нього, там тільки 1 поверх? На щось таке не схоже?
#57
+ Цікаві там місця, їх ще досліджувати і досліджувати :) А яка там порода, піщаник?
#58
І поблизу Івано-Франківська-16 з'явились перші гриби :)
#59
Позиція С-75
#60
Може ~19км? Бо на 29км міг би залетіти хіба міг 25ий і то на горці, не на довго. Доречі Львів прикривають міги 114 бригади тактичної авіації з франківська)