Бурова, ідея для фотодрочки

Автор Golem, 24.03.2020 14:13:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Якщо їхати з Пісочної на Трускавець то по дорозі крім кількох НУП-ів є ще цікава бурова вишка. Село Опори. Ось точка

Вночі вона світиться просто офігенно! І виглядає дуже незвично вдень. Цікаво для чого вони КУНГ на тросах до вишки підвісили. Щоб сильніше вниз тиснула?

Хто з доброю фототехнікою - не проминіть, це зовсім недалеко від дороги. Є бетонка. Власне в цьому і плюс що не треба далеко їхати. Бо є ще схожі бурові на Цюхові та по навколишніх полях. Але тільки ця така доступна і привертає увагу своїми вогнями. Майже як ракета...











Я був сам і то був вихідний. Всередину не просився. Хоча думаю там ніц секретного нема. Покажуть, розкажуть якщо весела компанія. Ну і як я розумію вона не вічна. Добурять до Китаю та й поїдуть собі геть.
Дігери всіх країн єднайтеся!

goom

Летня №79, трохи далі в сторону Дрогобича, з права ще одна бурова. Скоріше за все на територію не пустять.

Golem

дякую! Le-i-zoo скинув що це може бути звязане з Discovery Стрий

В них на сайті є дуже схоже фото.


Вчора проїжджав там. Стоїть :) Світиться. Для фотодрочки на територію і не треба. Там якраз здалеку гарні види.

А ти маєш якесь відношення до Геології?
Дігери всіх країн єднайтеся!

goom

Там нових два китайських бурових верстати, свіжа фарба, сучасний підхід, виглядають круто. Discovery зараз переживає не найкращі часи(, на даний час проводять кап.ремонт станка для БК Горизонти.
До геоології ні, скоріше до розробки - експлуатації. Якщо маєш питання, пиши в приват, радий буду допомогти.


Bottlehunter

Тож газова вишка, не нафтова, правда?
Най жиє Гуцулія!

goom

Буровим станком можна бурити і газ нафту, різниці нема. Конкретна з теми, розміщена на газовому родовищі. ;)

Bottlehunter

Цитата: goom від 29.03.2020 23:46:30
Буровим станком можна бурити і газ нафту, різниці нема. Конкретна з теми, розміщена на газовому родовищі. ;)

В нас в Долині інакші, отаківо:

Най жиє Гуцулія!

goom

Олд скул :). Укргазвидобування, суттєво оновило парк бурових верстатів, за останні роки. Таких динозаврів мало залишилось.

Golem

Цитата: goom від 29.03.2020 22:42:25
До геоології ні, скоріше до розробки - експлуатації. Якщо маєш питання, пиши в приват, радий буду допомогти.

Дякую. Я вже ніби все вияснив :)  З такого загального мені і багато кому буде цікаво що то за кімната підвішена на буровій вишці? Якесь обладнання яке було в старих вишках внизу а в нових наверху? Типу як память поближче до процесора. Чи це просто вантаж?

Ну і якщо раптом матимеш змогу запросити на якийсь буровий абукт то обовязково пиши в Плани! Впевнений вийде гарна вилазка!
Дігери всіх країн єднайтеся!

goom

Наверху облаштоване місце для верхового, людини яка направляє (закидує, складує) верхні кінці труб при спуско підіймальних операціях. Верховий працює на усіх типах бурильних станків, тільки тепер ці містки більш облаштовані, захищені від вітру і опадів. Сучасні бурові верстати облаштовуються верхніми приводами. Тобто механізм який крутить сверло, долото розташований вгорі, при бурінні, сверлінні своєю вагою прискорює процес, типу дриль з перфоратором.
На фото станки з нижніми приводами і невеликою вантажопідіймальністю, максимальна глибина буріння до 3 км.

Lesyk

Ось імхо чемпіон по освітленності в невеликій дистанції від Львова


275 Гості, 0 Користувачів