Золочів

Автор STALKER, 18.07.2013 19:30:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER

Обговорюємо основну тему нижче

Synoptyk

"Одним із найцікавіших експонатів у Золочівському замку є камені з зашифрованими написами. Написи, датовані кінцем XIV — початком XV століття, поки що не відчитані. Камені привезли у 2000 році з околиці Золочева — села Новосілки. Припускають, що написи могли бути зроблені тамплієрами, яким також міг належати замок, руїни якого збереглися в околицях Новосілок."

Я декілька раз про них чув. Маєте фото?
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

STALKER

Цитата: Synoptyk від 18.07.2013 20:20:42
"Одним із найцікавіших експонатів у Золочівському замку є камені з зашифрованими написами. Написи, датовані кінцем XIV — початком XV століття, поки що не відчитані. Камені привезли у 2000 році з околиці Золочева — села Новосілки. Припускають, що написи могли бути зроблені тамплієрами, яким також міг належати замок, руїни якого збереглися в околицях Новосілок."

Я декілька раз про них чув. Маєте фото?
Там є посилання на пікассу. там повна версія фоток.
Мається на увазі ці каміння?

Bottlehunter

Та файно ти фотографуєш, і розказуєш незле. Нема чого кремпуватисі ;) А головне, що не шкодуєш часу про все написати. Від мене +
Най жиє Гуцулія!

Roy

Гарний звіт, теж плюсую. Симпатична видалась мені центральна частина міста, не був ще там.
От щодо зауважень. Трохи забагато однопланових фото, до прикладу оборонних стін замку, на половину менше, сміло.
Хоча кукурудза та інші овочі на фоні історичної будівлі мене потішили  :)


Добре що стараєшся, пишеш. За те тобі честь і хвала. Побільше б нам таких людей, тоді тут буде ще цікавіше.
Meine Ehre heißt Treue

395 Гості, 0 Користувачів