Центр управління дорожнім рухом

Автор YserL, 02.04.2014 18:58:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL


Lesyk

зачот, хєрлі.
Там жеж мали ставити жпс-маячки на всі маршрутки - це реалізвали на всіх маршрутках, чи тільки на тих вибіркових? (На електротранспорті на скільки мені відомо СофтСерв намутив 100% індикації.)
Ну і взагалі, що входить в їхні обов'язки (окрім безпосередньої координації електротрансу)? Бо маршрутки покіщо (?) працюють в режимі "Міську, туво пропка на перекрьостку... І воше, ти по чієму графєку їдеш? Бо я вже Уасильйа доганєю!" (хоча, мушу зазначити, це приклад асинхронної децентралізованої системи, ті хто вивчав курс комп'ютерних систем має знати що це доволі класна реалізація, але переваги відчутні лише для самих агентів системи).
Було б файно, якби всі маршрутки отримували якісь коррективні дані від єдиного центру, все-таки центр матиме більші інформаційні можливості ніж Місько, шо заступив на зміну замість Уасильйа і телефонірує Петровичу. Такі якісь рішення там закладені?

YserL

Розрахований центр тільки на координування електротранспорту.
Щодо GPS у електротранспорті завтрикав спитати((
Серв робив пз для табло на базі теліків, і програму диспечиризації. Ще може щось. Завтра точно скажу.

Lesyk

А вільний доступ до цих ресурсів взагалі можливий? Щоб подивитись ці камери і місцезнаходження самого рухомого складу? В Тернополі є онлайн ресурс, який демонструє поточне місце всіх маршруток. По ідеї і у Львові таке теж мали організувати - але зараз з жпс-маячками дуже мало маршруток, на відміну від електротрансу. Покіщо інфу про трамваї виводять на табло, що є на деяких зупинках, але я б не сказав що це дуже інформативно. У будь-якому разі самому з ноута/телефону потичити було б зручніше.

inkognito

Курва, хто там таке стадо із SuperMicro, старого НР, трьох невідомих девайсів 1U (схоже на відео) та DELL'a намутив? Складається враження, що про кобель-організатори там не чув ніхто (добре, що кабелі бірками марковані), пахне LinkSys'ами by Cisco...АРС(MGE) файний,маю слабість до гарних online УПСів...
  Дякую чоловіче, мега плюси тобі+±++++
Resistance is futile

/bin/bash

Краса. Дивишся ті фотки і нагадуєш собі, в якому столітті живеш.

/bin/bash

Хтось в курсі, чому ті табло ніц, крім сьогоднішньої дати і часу, не показують?

:-)

Цитата: /bin/bash від 01.10.2014 01:12:30
Хтось в курсі, чому ті табло ніц, крім сьогоднішньої дати і часу, не показують?
Четай/питай тут.
Декольтем своїм мене манила.

YserL

Цитата: :-) від 01.10.2014 10:56:27
Цитата: /bin/bash від 01.10.2014 01:12:30
Хтось в курсі, чому ті табло ніц, крім сьогоднішньої дати і часу, не показують?
Четай/питай тут.
Масове роспіздяйство, SoftServe-ЛМР ні при чому.

66 Гості, 0 Користувачів