Горища та дахи Львова

Автор gor_qkop, 29.08.2009 22:07:59

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Вид з масандри, площа Старий Ринок 7,просто зараз. Брат скинув)


Най жиє Гуцулія!

Golem

Ліфт не працює, то ж ми з Цезарем та Мирославою піднімаємося сходами на 15 поверх. Чистий і ще ніким не шатаний ГУД -73 (Героїв Упа Дах) зустрів нас шершавим рубероїдом та блискучим грозозахистом. Відкриваємо металеві двері а там нас вже чекає ... ні не патруль. А команда KLR майже в повному складі (Vergaz, Tarik і Vani4ka).

Весь дах наш, Львів проглядається від Карпат і до Високого Замку. За останніх 20 років він змінився. Перестав бути ехом Совка, став вищим та строкатішим.

Тут, на Кінескопі, була моя перша серйозна робота. За восьмигодинний робочий день (з 8 ранку і до 8 вечора) нам платили 500 грн (мінімалка була 250 грн ), а ще час від часу поїли і дозволяли пожити коло компа. За цих два роки я навчився двом важливим речам: працювати і пити. Після чого, як і кожен порядний студік, свалив в ІТ.

Зараз Кінескоп вже не впізнати. Від нього залишився лише розбитий екран, тобто корпус попри дорогу. І моя стара робота. Все решта знесли і перебудували. В основнгому під то ж ІТ. Та й слава Богу. Хто ремонтував телевізори «Електрон» знає якої якості були вітчизняні «трубки».

ГУД-73


Сільмаш


Польська Вежа


Цезар


Поруч скоро буде торговий центр. Лише 7 поверхів


Моя перша робота. Там де дах іржавий коло Медікаверу.


Пост-радянський Львів


Цікаві будинки на окружній


Тут годно!


Вони перші хто заруфив цей дах! І ще Ванічка


Вид на княгині Ольги


Шкода що ця скотина центр троха затулятиме


Хоча тут і без центру є на що подивитися


Згадують як шатали Еротрон ;)


KLR на фоні Запрещьонної Стройки


Во віки вічні амінь!


Ще трохи волосся  і неузнавайки не потрібно буде :)


Бютіфул Карпати


Цілком могло б піти на заставку руферського реп-альбому


Це відповідь на питання "як ви туди забралися" :)


Веселка над ЛАЗ-ом. Ми серйозно очікували дощу. Але минулося.


Місцевим мешканцям не сподобалося що ми лазимо по даху і викликали поліцію. Поки вони йшли нагору ми встигли ше тут добряче набутися


Топовий об'єкт Запрещьонна Стройки


На той кран ліземо на наступний раз


Ще необпльований внутрішній дворик


Захід сонця над Окружною


Вокзал і Рясне -2


Від кінескопу залишився лише екран, себто фасад


І ще ця труба


Всі шестеро!
Дігери всіх країн єднайтеся!

DeZer

Я три речі на які можна дивитись безкінечно - як горить вогонь, як тече вода і як хтось працює.

Короткий timelapse ходу будівництва на ГероївУпа73 і як виглядала точка руфу
(та зростаючий будинок біля неї) у попередньому повідомленні 3 роки тому.Bottlehunter

Теж знайшов на компі старі фото, ще до початку забудови цієї частини території заводу "Кінескоп". 2014 рік, площа між вулицями Героїв Упа та Антоновича тоді нагадувала більшість звітів з Експлорера)))

Корпус, що стоїть вздовж Кульпарківської. На задньому плані зліва будова, яку пізніше знесуть під будинок.


Цю трубу розбирали вручну, ціле літо.


Частина корпусу, що стоїть вздовж вул. Героїв Упа. В його офісах встигло попрацювати чимало форумчан)))
Оця розвалюха стояла відразу за офісом нашої фірми, там якраз збиралися робити ремонт. Якось ввечері, на День народження одного з колег, ми приволокли туди мангал і смажили ковбаски серед того всього індастріалу. Диму було повно, але наш стан дозволяв не помічати такі дрібниці. Через хвилин двадцять прибіг захеканий сторож, почав світити ліхтариком і питати, що ми тут робимо. Відповідь "смажимо ковбаски" його повністю задовільнила, охоронець сказав: "а, ну добре", і пішов назад до себе в резиденцію.


А отут з 2014 року не змінилося нічого, на жаль. Закинутий фонтан відвідують хіба наркомани в пошуках закладки, ну і на горизонті з'явилося кілька висоток.

Най жиє Гуцулія!

maxiWELL

Цитата: Golem від 28.05.2020 14:42:40
Місцевим мешканцям не сподобалося що ми лазимо по даху і викликали поліцію. Поки вони йшли нагору ми встигли ше тут добряче набутися
І шо було? Побалакали і пожурили?
Срака байрака!

Svyatodiy

Настав час викладати свій архів фоток львівських дахів. Почну з самого центру. Один гарний дашок з крутим видом на оперу.Ранкова стометрівка. Сонце ще не зійшло, безлюдно. Тільки одинокий двірник снує тротуаром і щось підмітає.Саме цей дах цікавий тим, що з'єднує між собою багато будівель. Ось чому з нього можна зловити нестандартні ракурси звичних місць.

Нарешті зійшло сонце, яке буквально через декілька хвилин почало непогано так припікати. Та і кольори неба вже не такі гарні, як були до сходу сонця. Пора злазити і їхати додому досипати ;)

Далі буде...
Крутіть колесико!

Golem

Щось я не знайшов в нас на форумі фоток з нічного даху Зеньковецької. Вдень є, а нічних - немає. А стільки ж то там вечорів було проведено! Стільки Яркового алкоголю випарувалося  в атмосферу з наших розпашілих тіл.

Їх було троє, тільки троє. Caesar, Driver i AlcoGolem плюс компанія сочуствующих. Добряче назустрічавшись з Bottlehunter-ом ми вирішили згадати старі добрі часи. Дорогу знав Caesar. Місцеві, побачивши велику пяну компанію, не сильно виступали проти.

Крок з балкону на скат даху і вверх по зовнішній драбині. Ми опинилися перед найкращим нічним краєвидом Львова який я коли небудь бачив. Високий замок, Ратуша і всі модні церкви навколо, Оперний театр. Дах в міру стрімкий та доволі комфортний. То ж можна просто посидіти і позалипати на всю цю красу.

Дорогою назад ми ще спустилися у внутрішній дворик театру ім. Марії зеньковецької. Але входу в якесь менш-більш пристойне підземелля так і не найшли.

Насправді театр міг би непогано заробляти на нічних екскурсіях своїм дахом. Місце просто бомба! Від бажаючих не було б відбою. Головне все правильно організувати.


Дігери всіх країн єднайтеся!

_Tarik_

думаю можна поділитися фото з нелегального походу на кран ЖК "Avalon up"

ходимо навколо огорожі в пошуках підходящого залазу:


5 хвилин пошуків і ми вже на третьому переході:


ще 10 хвилин і ми в кабінці кранівника:


вилазимо на вершечок крана, та спостерігаємо чудовий краєвид з заходом сонця:


трішки акробатики від 2руфса:


вид на проспект Червоної Калини в сторону кінцевої 4 трамваю та вулиці Сихівської:дякую Віті за компанію, та охороні, яка сліпа :)
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

Діма__240733

Хтось може сказати як можна попасти на дах якогось будинку в районі центру- площі ринок

Bottlehunter

Цитата: Діма__240733 від 03.09.2020 08:53:39
Хтось може сказати як можна попасти на дах якогось будинку в районі центру- площі ринок

Щоб попасти на дах якогось будинку в центрі, треба володіти такими якостями як кмітливість, сміливість, спостережливість, наполегливість, впевненість в собі. Ну або вроджена харизма, щоб переконати мешканців дати тобі ключі від даху.
Най жиє Гуцулія!

Андрій74

Най го качка копне...

Golem

Зранку в Полтву а потім до Вані на День народження. І по хорошій багаторічній Експлорерівській традиції між першою і другою «дахи мусять бути».

Похід на дах зазвичай починається ось так


Потім магічним чином ми опиняємося на якомусь даху


А вживу воно ще красивіше. Кольори яскравіші а сприйняття реальності загостреніше! ;)


Католики з точки зору Єзуїтів


Щас як перехрещУ!


Почали з «криші Святодія» як висловився Vergaz. Це та на якій львівшька преса побачила «неадекватних руферів». Нагадало мені «брехливих депутатів» чи «продажних суддів». Навіщо вішати ярлики не розібравшись?

Неадекватні руфери


Адекватний полізе драбинкою що є всередині купола


І Єзуїти навпроти


"Криша Святодія"


Якби там не було, але артефакт і раритет


Ляпота!


Вид зблизька для Львовознавців
А тут на цьому майданчику що? Як туди попасти?


Робітники цілими днями бігають по риштуванню туди сюди. І нема їм ніякого діла до красоти навколо. Ніхто не падає і нічого не стається. Бо всюди перила і надійна підлога.  Як мінімум поки тверезі. То ж від того що туди підніметься кілька шалених руферів нічого поганого не станеться. Зато які тут відчуття! Які тут краєвиди!

В мене ця площа назавжди асоціюватиметься з Помаранчевим майданом і Ющенком


Вид на Оперний театр


А за гарним фасадом класичні львівшькі трущоби


На вершечку Празького банку


Вид з Празького банку на Високий Замок


Типу фото не зхабарені в Святодія, я тут був :)


Все таки адекватний руфер


Потім був Єзуїтський собор. Але прийшлося зачекати поки робочі завершать пудрити носики статуям святих і скохаються додому. Єзуїтський собор це одна з найвищих будівель в центрі міста. А нагорі є шикарний оглядовий майданчик з селфі-зоною на Високий Замок, Ратушу і Катедральний.

Катедральний собор


Оглядовий майданчик


Носик вже припудрили


Площа перед собором хоч і перероблена по Європейськи, але стара з деревами мені подобалася більше


Я жодним чином не закликаю робити так як я. Краще сидіти дома і дивитись на це через екран. Або пити каву за столиком поруч і вдавати що не помічаєте «неадекватних руферів» що деруться риштуванням кудись нагору.

Вид на Полтву


Герб високо на фасаді Єзуїтського собору


Ришту-хащі


Зневага і презирство до тих хто не руфер, там внизу


Ну і перед тим як злізти


Перевагою і одночасно недоліком риштування є його мобільність. Перевагою, бо сьогодні один будинок ремонтують, завтра інший. Таким чином вдається доторкнутися до щораз нових барельєфів. Але є і недолік. Бо можна пропустити цікавий дах. Якщо довго спати...

Надійний спосіб щоб не пішли лазити без тебе :)


Дякую імениннику за свято руфінгу для всіх охочих!
Дігери всіх країн єднайтеся!

BuduLaz

Привіт! Глянув випуск Ukraїner про Львів з Христиною Соловій. Дуже захотілось потрапити на вежу Корнякта. Не підкажете, як це зараз можна зробити?)
А ще почитав інтерв'ю з Іриною Особою, яка колись запускала roofland. Каже, що її улюблений дах на площі Міцкевича, зліва від Дому Книги. Не знайшов в темі повідомлень про нього, може хтось був?

_Tarik_

Піти глянути і знайти  :) А там вже далі діло техніки  ;) Просто якщо палити залази і місця, то нічого годно не залишиться...
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

_Tarik_

всім привіт !)
сьогодні хотів би розказати історію проникнення на один з елітних і найвищих ЖК у Львові.


ЖК "Park Tower"- 18 поверховий будинок з декількома корпусами з хаотично розкиданою охороною


декілька хвилин пошуку залазів, прохід внаглу перед камерами, які виявились не робочими. заходимо в один з під'їздів і біжимо 18 поверхів вверх. роздивляємось де вхід на дах. заходимо, закриваємося, вилазимо трішки вище.


відкривається чудовий вид на автовокзал та стрийський парк. видно ТЕЦ-1 та Сихів.

чарівний туман, який розвіюється над містом та додає певної атмосфери, відчувається спокій та затишок


вид на академіка Сахарова :


вулиця Стрийська :


цікавий факт- після того, як ми туди сходили, ввімкнули ліфт, який працює до 14 поверху ( по проекту) але далі ((4 поверхи вверх) є балкони та пентхауси


дуже цікавий ЖК та топова компанія, дякую @2roofs за вилазку та годну компанію )


Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

_Tarik_

Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

Roy

Тут не буде селфі чи наклейок. Просто гарні види Львова. :)

Мова піде про новобудови в р-н вулиці Золотої, конкретніше Інтергал Буд.

Кожного разу цікаво шукати нові ракурси на рідне місто.
Скільки раз знімав собор св. Юра, а от з трубами ТЕЦ 1 ще в кадр не потрапляв.Костел Ольги та Єлизавети серед, фактично сучасних будівель. Забрати б його з кадру, Львів вже не просто буде впізнати.
Яскравий приклад того, що у старому Львові абсолютна більшість будівель періоду другої половини ХХ століття.Сучасні кольорові акценти на тлі міста

Правіше, вулиця Хімічна. Під Авалоном захований ТЦ Ашан, що на проспекті ЧорноволаВулиця ЛипинськогоДільниця ПідзамчеІ наостанок, вид на центр Львова.Найбільш гармонійний вид :)Будівля, яка нагадує робота R2D2 з Зоряних Війн )
Вулиця Шевченка.


Meine Ehre heißt Treue

DeZer

Цитувати
Дільниця Підзамче


Маю фото з г.БабаРод в напрямку Сорок-Львівських
і мені захотілось порівняти горизонти обох фото, чи перекривають вони один одного.


На фото практично по центру Храм Святих Апостолів Петра і Павла ПЦУ,
праворуч - Храм Богоявлення Господнього УГКЦ, за вишкою ЛЕП, про яку я скажу нижче.Тепер аналіз фото з видом на Підзамче і далі.


Зліва - Храм Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ в с.Ямпіль. Це 12км по прямій.

Справа - вишки мобільних операторів в с.Пикуловичі:
1 - це 90-метрова(хоча то треба очно перевірити :) ) вежа моб. зв'язку BS 25501, метраж +\- взято від падаючої тіні;
2 - ледвепомітна вишка, відмічена на вікімапії.
Це 19км по прямій.

Ліворуч від вишки 1 є ще одна, мало помітна, але роздільна здатність гугл-мапс не дає змоги визначити де це.
Спочатку думав що це вишка біля "Обеліск на місці бою під Задвір'ям".
Але експозиція каже що тоді ця вишка мала б бути зовсім праворуч від існуючих.
Тому питання відкрите.

ПС - а фото таки мають спільний елемент - участок де є вишка ЛЕП, біля ТЕЦ-2 "Північна", на фото відмітив.

_Tarik_

Кран ЖК "Щасливий" Platinum:
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

Kostia.sk

Авалон
Зранку я нічого не робивши вдома , мені подзвонив ваня і запропонував залізти на авалон


( найвищий будинок на західній україні ) , на його пропозицію я не роздумуючи погодився і монетка eXplorer також

Зустрівшись ми пішли на розвідку.
Залаз ми знайшли , але нас спрягалио багато робочих.
Тому щоб не спалитись , ми вирішили прийти ввечері.
За той час поки ми чекали зайшли на секонд хенд , взяти носки і пакети бо всі ноги були мокрі.
Передягнувшись ми пішли набутилюватись  ;DЗалізли не тою шпариною якою з самого початку мали лізти , а зайшли прямо через кпп

Змученим робочим і охоронцю було всеодно на нас , бо думали шо ми свої.
Так же на розслабоні зайшли і в сам підїзд , і знайшовши сходи почали підніматись на 30 поверхів в верх

От і наверху 🥳
Звідки відкривається суперовий вид на весь сихів

Звичайно ж наклеїли наклейку eXplorerКоли вже мали іти я замітив що двері на дах привідкириваються , і думаю ну все час набутилюватись або відмазатись , а виявилось то просто вітер , я так  кірпічів наклав, видно  на авалоні мало , можна ще один поверх добудувати було

На такому ж розслабоні , почали спускатись,  сказали добрий вечір робочому який стояв і курив
Пройшли повз камери

І вийшли через парадний вхід
Найскладніше із всього залазу  було піднятись на 30 поверх :)
Як прийшов додому зрозумів шо порвались мої пакети на ногах і носки наскрізь мокрі , як дівчата які потім дивились наші фотки :)
54 Гості, 0 Користувачів