По Львову

Автор mitncik, 27.07.2014 12:56:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

mitncik

Всім привіт. В кого є бажання десь серед наступного тижня полазити у Львові? Поки що без прив'язки до конкретної дати - хотілося би знати взагалі хто може/хоче :)

STALKER

поки що 50/50.

mitncik

Цитата: STALKER від 27.07.2014 14:32:13
поки що 50/50.
Ну, вже хоч хтось) Поки що почекаю щоб хтось ще відгукнувся, а далі вже можна буде пробувати визначитися з датою, яка влаштує більшість

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Fozi

Edge of a Revolution!!!

Sunkatalano


Bottlehunter

Постараюсі прийти, лапу потиснути. Вже вирішив коли приїдеш і куди лізти планується?
Най жиє Гуцулія!

mitncik

Ну, в принципі, я бачу, що трохи людей вже зголосилося. Тому давайте визначимо коли кому зручно було. Або середа, або четвер(вибираємо кому що краще - мені все рівно). Час прибуття на вокзал однаковий для двох випадків - 08:10 ранку. Назад ввечері в 17:12.


На рахунок полазити - хтілолся б якесь кабло, в блокнотік я собі накидав бомбарів, але для цього треба когось мені в лічку або тут, або в вк щоб дізнатися в якому стані і якщо і т.п. Ще якусь би кришу файно було б.

onyx

Отже остаточна дата середа, 30.07.2014

igorjnikolaevich

Я буду. Приехал с Киева на несколько дней.

Sunkatalano

ЦитуватиЯ буду. Приехал с Киева на несколько дней.
Ми всі дуже раді Вашому приїзду і будемо раді  знайомству з Вами. Але згідно з правилами даного інтернет ресурсу, усі дописи та повідомлення на даному форумі ми пишемо виключно рідною  Українською мовою...
P.S Як справжні бандеро-дігери, всіх невірних будемо спалювати у п`єці в Лощині...

Soulstorm

Також не проти поволочитись десь, а щодо бомбарів, то маю на прикметі кілька невідвіданих цікавих, ну і відвіданих, але ще цікавіших)

mitncik

Значить прибуваємо ми на вокзал о восьмій ранку. Будемо раді якщо хтось схоче нас здибати прямо там, а якщо ні в кого такого бажання не виявиться - то пропонуйте варіанти де здибатися)

Roy

-1

Хіба дах на дах кльовий виведу. Далі в тел. режимі.
Meine Ehre heißt Treue

mitncik

Одним словом завтра чекаємо бажаючих о восьмій годині на вокзалі. Всі інші можуть набрати мене по номеру 0681040804 і вже здибатися десь в місті

mitncik

По великому рахунку погуляли не погано) З об'єктів, правда, були тільки в винниківському бункерку, тому фотки мені викладати лінь. Думаю, всі присутні там були, бачили, або, можливо, ще побачать.

168 Гості, 0 Користувачів