Сезон весняного трейнхопу відкритий Львів - Ходорів

Автор 2roofs, 04.03.2021 16:26:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

2roofs

Ну що, погнали хопити.  Все почалось з того що ми зустрілись та пішли в парк підбирати собі состав в сторону Стрия. Але нажаль в сторону Стрия ми состав всрали, і тут я побачив і відчув нюхом що їде дизель 2м62. Ну і зразу було понятно що ми біжим на нашу точку і очікуєм поки він до нас під'їде, почекали поки він зупиниться йому підцепили штовхач. Вуаля, ми вже їдем між вагонами поїзда, тільки є одне но... Що всі вагони були забиті поверх тирсою і заховатись в вагоні не вийде, а перед нами з 7 будок з Воєнизованою охороною та вагонниками. Тому ми розумієм що нам гаплик.

Але на щастя ми їх проїхали вдало, їхати було дуже некомфортно між вагонами але що поробиш. Доїхавши до с. Персенківки відцепився штовхач, та ми пропускали поїзд, точніше локомотив який їхав нам на зустріч. Відправившися поїзд ми зразу же на нього залізли почекали поки пропаде контактний провід, і вуаля током тепер нас не вдарить, роби що хоч.Перший трейнхоп пацана, в нього стільки емоцій і радості що немає меж)Ревка для ривкаЛюблю рево більше, чим тебе. А якщо серйозно то в мого товариша з Києва був День народження, йому виповнилось повноліття, тепер його жопа повнолітня і в случаї чого буде нести сама за себе відповідальність, а ще на його ж день народження його заварили в бомбосховищіБоже ці повороти, запах дизелю, холми і красиве небо, просто неможу, несіть чаю я кінчаюТак зараз буде ще трохи фоток з телефону, а дальше вже буде щось цікавеКласна станція

НУ все, тут нас з будки побачили, дальше дивіться і читайте самі що було дальше


Ну все дальше починається саме цікавіше, тому що ми з'їжджаєм на бокову колію нас звпиняють. Я говорю товаришу подивись з іншої сторони чи ніхто не йде. Він дивититься і говорить що в метрах 100 від нас йде 2 тіла в нашу сторону. Ми швидку евакуйовуємся, і відходим від состава на дорогу щоб не було підозрів що це ми там зверху Їхали. І ТУТ Я ПОВЕРТАЮСЬ НАЗАД І БАЧУ ЯК ПО ВАГОНАХ ПРИГАЮТЬ ВОХРОВЦІ І ШУКАЮТЬ НАС. МИ ПОЧИНАЄМ ЧИМ ПО  ДАЛЬШЕ ВІДБІГАТИ ВІД НИХ ПОКИ ВОНИ НАС НЕ ЗАМІТИЛИ. ТУТ МИ БАЧИМ ПІДОЗРІЛУ МАШИНУ ЯКА РУХЄТЬСЯ В НАШУ СТОРОНУ І ТІКАЄМ В ПОЛЯ. А ГРУНТ ТО ЗАРАЗ ВОЛОГИЙ І Я СТАВ НА ЗЕМЛЮ. І ЗЕМЛЯ ВОЛОГА. Я СТАЮ ПО КОЛІНА В БОЛОТО ВЕСЬ В БОЛОТІ ТІКАЮ ДАЛЬШЕ. МИ СХОВАЛИСЬ ЗА ЯКИМОСЬ БУДИНКАМИ. НАШ ПОЇЗД ВІДПРАВИВСЯ, І МИ НАЗАД ЗАЛІЗДИ В НЬОГО, АЛЕ ВЖЕ БУВ ПУСТИЙ ПОЛУВАГОН, О БУЛО ДАЛЬШЕ ДИВІТЬСЯ САМІ...

хопим на хоперахОто придурки, лазять по своїм вагоном про батьків не думають, а якщо током вдарить ? ти про батьків взагалі думаєш?Так, ми подумали що це 2-ий запал, але ні...ЦЕ ми стали під пропуск поїздупасажирський пролітає в сторону Львова. А, я забув, ми мали з Ходорова вертатись на ньому назад, але щось пішло не по плануПапа, я буду скучати за тобоюДумаю, все фоток хватає. Дальше ми відправились та доїхали до Ходорова. Там під пропуск став вантажний поїзд в сторону Львову. Я магічним чином затормозив поїзд, всі спригнули, вже було темно і ми наздогаляли поїзд в сторону Львова. Дальше нічого цікавого не було.

А, і цей звіт трохи без грамотний, тому що мені впадло укультурювати текст, так що мені до сраки, і їдіть до сраки я вам тут звіт з трейнхопуу написав).

Ще потім може відосіки закину.

55 Гості, 0 Користувачів