Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - _Tarik_

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
1
Дякую тобі за компанію ! Радий, що тобі сподобалось :)

2
Адмінка (чи шо це таке) станом на 2021 рік:Також зазирнув в наклон, води десь по шию, аптечки і пуги спливли наверх. Якщо хтось має бажання поплавати там, то плюсуйте, для історії бомбік я б пофоткав

4
Привіт усім, сьогодні гуляв з подругою в районі Підзамче і згадав про це місце, тому вирішив глянути що там до чого.

За огородженною територією бачу наклон:Як видно на фото, він закритий на болтик, який ні на чому не тримається. Перелажу, спускаюсь. Герма:За нею ще одна:Зустрічає мене дуже маленький зал з нарами і ремонтом. Надіявся що є світло, але всі дроти зрізали:Санвузол:Зал №2:ФВУ. "Банячки" для системи вкрали, труби попадали. Жаль((Тут вихід №2Виходжу, перелажу паркан. Далі виходить скажений дядько і кричить, що то є "воєнна тайна". Простягав руки до мене, до подруги, пізніше трохи заспокоївся. Постояли, похамили один одному та й розійшлись.
Так як цей бомбік помийка, я спалив його локацію, я думаю що гірше рознести його нікуди.

5
-Влад та пішли, нема там камер


е, ні, я казав, що там камер, як в бункєрі Зілєнського

6
Ніч. Зоряна, ясна. Я з Vergaz закидуюсь на територію сІкрЄтнОго заводу. Все шумить, світиться. За 50 метрів від нас в цеху ЧОП слухає музику, відпочиває, та і взгалі робить так, як то положено на зміні. Тихенько проходимо мимо нього і рухаємось в глибину території.

Працєю СБГО ! (Служба Безпеки Годних Об’єктів)Обійшли всю територію і нічого не знайшли. На свій страх і ризик почали іти в сторону КПП, де побачили ВШі і камери, які класно нас спалили.Забивши болт на обережність (про що потім пожаліли)  шукаємо залазВсі вентшахти закриті. Біля одної з них бачимо наклон.Теж нажаль закритий. Придивились в темноту і побачили відчинені двері в наклон №2.

Тільки підійшли одразу ввімкнулось світло. Зразу відчув щось не богемне, але ми ж не лохи, ліземо. Зустрічає нас герма.Герма:Важкий вибір. Наліво підеш - тягла відгебеш, направо підеш - може втечеш. Так як ми хлопці дивні - ми пішли наліво.Тут супер туалет:


Тут перехід в третю секцію.
Якби я не хотів туди піти, але час іде, ЧОП біжить. Пора евакуйовуватись.


Виходимо. І тут історія мала б гарно закінчитись, але на нас іде ЧОП. Я тихенько кажу Вергазу: «Бл#ть, ти гониш. ЧОП іде…» В відповідь чую «А го поугараєм з нього)))» Старенький мужчина підходить, вітається, пробує дізнатись, що ми взагалі тут робимо. Ми падаємо на мороз, кажемо шо шукали вокзал, шо в нас тікає поїзд, та і взагалі ми з Луцька їдемо в Київ ))). ЧОП пояснив, що ми вже «приїхали».

Приходимо на КПП, вітаємось. Дядя, якому років 65, розказує що він нас ловив між цехами і т.д., що мене не на жарт розсмішило. Набрали начальнику, він наказав викликати поліцію. Подумки проклинаю Вергаза.

Тут ми щось пробуємо вияснити:Сиджу тут, офігіваю…ЧОП далі розказував байки поліції, про те який він бігун. Тут мені зірвало кришку і видаю фразу: «Ти за#бав, якби я хотів бігти, я б с#бався і х#й би ти мене догнав, поняв ?» Всі присутні сиділи в шоці.

Поліція зрозуміла хто ми і що ми, подзвонили моїй мамі і розійшлись на доброму слові.

Я думаю повернутись і відфоткати 3 секцію з єроремонтом.

7
Бомбосховища / Пугосховище
« : 02.06.2021 03:12:03 »
Гуляючи по одній промзоні разом з Vergaz, Kostia.sk і дівчатами знайшли відкритий наклон. Закидуючись побачили дуже красиву герму:Відкриваємо герму і бачимо дуууже довгий коридор:Склад ЦО. Кому пугів, пацани ?)Також було багато комуністичної символіки, яку було бажання обісцяти пофоткати.

Ну і просто годні фотки:

Хоч сховище і гниле, але доволі вилике і повне. Більше фоток закине Vergaz

8
гиги, лоханулись чуток  ;D
а не сушило б тебе, якби ти багато не пив))
та і взагалі, вохр тобі нічну зарядку влаштував, а ти ще й бити його зібрався, жах !

9
Один вечірній забіг по дахам:

1) театр Марії Заньковецької. Нас був величезний парад, тому викликали поліцію, яка шукала нас по всьому районі ))2) дах напроти:3) дах біля повороту на Дорошенка:4) і один дуже класний дах в провулку Крива Липа:10
ору в голос, СБУ походу в руферыв побавитись хотіли. А звіт годний, оцінив  ;)

11
Шикарно написано, два плюси цьому руферу)

Тарік і справді в тих обладунках виглядає дофіга тактично. Побачив би десь на об'єкті, свалював би далі ніж бачив :D
зате зручно ))

12
Домовившись з охороною на КПП, вирішили влаштувати прогулянку по підприємству на якому я не був 5 років !

Зустрічає нас рідний рознесений КАМАЗ:Підходимо до будівлі, яка колись була актовим залом, навколо ніби ядерний вибух стався  :-[ :Ледь не переламавши руки і ноги заходимо всередину :Піднімаємось вверх по сходах:Перші двері з правого боку і є актовим залом:В одній з шухляд лежали свічки :Далі ми вийшли в коридор і почали мулуватися плакатами :Пусті, але чимось цікаві кімнати :

Ще на території стояв дуже цікавий апарат:Пожежний щит біля колишнього складу ЦО:Далі ми зрозуміли, що вже дуже довго гуляємо і вирішили покидати територію, нас люб'язно вивів охоронець і побажав хорошого дня. Насправді я і досі не знаю, що це за завод. Охорона твердить, що це завод запчастин для кораблів (через якір на в'їзді), а інші кажуть про автомайстерню. Скоро це все знесуть і побудують новий житловий комплекс. Дуже жаль, бо такі місця в закутках Львова і з хорошою охороною довго залишаються цілими.
Хто здогадався що за завод - докидуйте фотки якщо маєте. Для історії.

13
Привіт усім !

Прийшли недавно з Вітьою і одним товаришем на запрєщонку робити шашлик ))).
Зустрівшись думали де б це відсвяткувати Великдень. В голову дойшла запрєщонка. Забігли по 2 банки Revo і полізли!

Розпалили багаття і відпочиваємо:Чудовий захід сонця:

На жаль товариш пішов раніше, що в принципі і краще, а чому зараз поясню.

Ми сиділи години 2 на поверсі, почало темніти. Нас побачила якась бабка, викликала пожежку і поліцію.

Якого біса тут робиться ?! :Поки ми з Вітьою гасили полум'я,  приїхала пожежка,  ми швидко спустились і почали відходити від території. Дорогу нам хотіли перегородити поліцейські своєю машиною.

Вітя побіг в іншу сторону,  а я прямо через гору вниз ))))
Перебіг на сходи, де мене ледь не догнали, забіг у двір, домовився зустрітись з Вітьою. Вийшовши з двору я зрозумів, що вже лежу на землі і мене крутить ТОР. (спецпідрозділ поліції)

Чарівним способом вирвався,  побіг до Віті, де за нами далі ганялись.
Висновок я зробив правильний ще рік тому: бачиш патрульку  після двіжу - біжи чим подалі.
В загальному за нами бігли від будови аж до СБУ дворами, що мене не на жарт здивувало. Навіщо я не знаю, але все добре, що добре закінчується  ;)

Пересидівши в під'їзді задоволені пішли в центр )

Дякую за увагу !

14
Привіт усім !

Зібравшись в 2 ночі на левандівському озері, було вирішено шатати бомбарь. Сходивши на розвідку стало ясно, що охоронець дуже сильно п'яний і єдиною серйозною загрозою можлива присутність камер.

Перекинулись через паркан, де нас недоброзичливо зустрів песик. Так як він був один, а нас 4, він пішов далі спати у будку. Ну от і сама територія.
Наша маленька банда  ;)Завод дуже великий і цікавий. Але нашою ціллю був не завод, а бомбік, який виявився не зовсім там де ми шукали. Котельня, в ній горить світло. Йдемо дуже тихо. Роздоріжжя, вирішуємо куди йти. Вирішили йти направо, попутно заглядаючи в різні щілини. Побачили щось схоже на наклон, але це виявилась підземна частина теплотраси. Нагулявшись півтори години на заводі, ми знайшли ВШі і наклон. Закинулись і побачили пустий бомбік  :(Для індивідів пояснюю, місце я спалив, бо хабарати там просто нічого. А щоб винести нари через ВШ і через КПП треба дуже постаратись.
Сірі, красиві герми :Загалом є 2 зали з нарами і більше нічого цікавого. Навіть плакатів немає ((((

Придившись можна побачити, що тут був пожежний щит :

Також є ФВУ, немає світла, води і т.д. Грубо кажучи ПРУ і то з великою натяжкою

Дякую за увагу

15
Чекав з нетерпінням на твій звіт. Вийшов він дуже годний і цікавий, є годні фотки і цікава історія. Тут заслужений + за важку роботу !

16
Ну от і я сходив сюди )

Закидувався через паркан за автовокзалом неподалік вулиці Хортицької. Далі були довгі мандрування кущами до поваленої колючки.
Тут мене зустрічає ангар. Нажаль зачинений, відчиняти не став. Так як я був тут вперше, не дуже знав де тут будки і так далі, тому вів себе максимально обережно.
З-за ангару видніються танки:Далі я вирішив підходити ближче:На землі лежать гармати від танків. Навряд чи робочі:Так як я людина дуже горда і смілива, я вирішив гуляти, як в себе вдома  ;D
Тут ще один танк. Насправді їх там дуже багато і всі вже неробочі (((:Незнаю чому, але це фото мені сподобалось найбільше:Далі я вирішив пофоткати самого себе:Після чого я пішов глибше на територію. Заглядав я в вікна цехів і в якийсь момент я нереально протупив. Мене побачив ДСОшник. Далі прогулянка на КПП, стандартні питання і так далі. Після чого я «домовився» з всіма присутніми на КПП і з чистою совістю пішов далі лазити. Від себе скажу, що на заводі є ще купа цікавого. На днях повернусь і відфоткаю все детальніше.

Дякую за увагу !

17
Сходили недавно з Вєргазом

Перевіряємо працездатність вогнегасника, чим ж гасити палаючий пукан чопа ?  :)Вєргаз вже встиг подружитись з дівчатами, тільки чогось вони мовчазливі якісь  :-[Наша подруга вирішила спробувати Revo:Далі ми посиділи, вилізли і поїхали шатати інше сховище. Ось такий ламповий чіл у нас буває в сховищах.

Дякую за увагу !

18
Хароше сховище, тільки якесь пусте)
Давай ще два попередні, не встидайся   8)
Нжаль пусте(( З двох попередніх звіти вже є )

19
Інженерні Споруди / Re: Полтва
« : 18.04.2021 05:10:15 »
Молодці ! Звіт нереально класний  :o
Я до останнього думав, що вас не зустріну, але все-таки це сталось !   :D
Обов'язково +  :)

Фотки з нашої прогулянки

Прийшовши додому після розвідки залазу, я побачив, що мені дзвонив Андрій. Передзвонивши я дізнався, що у мене є унікальна можливість піти прогулятись і навіть побувати в Полтві де ще ніхто не ходив ! Звісно я згодився. Зустрілись, приїхали. Ще трошки прогулялись і от ми на очисних спорудах:Тут я вирішив потролити ВодокАнал і заруфив їхню стрілу крану  ;D :Тут я крутий  8) :Далі ми провели деякі підрахунки і зрозуміли де може бути можливий вхід. 5 хвилин і я вже спускаюсь дивитись, що тут є:А побачив я величезний і широкий колектор Полтви !:
Далі ми повернулись до джиміка та поїхали на конспіративну точку для телепорту в підземне царство. Проїхавши декілька дворів ми на місці. Одягаємо хімзахист і готуємось до спуску ! :Полтва біля нашого входу :Далі почалась небачена частина, вода на бортиках і ще купа цікавого. Вода була не швидка, майже стояча, тому було її мені по коліна:Бокова врізка з Кривчиць:Висота її близько 2 метрів. По вигляду прохідна. Думаю навідатись

Тут я проліз в ще одну з врізок:Тут ми фактично на рівні землі. Про це свідчать дірки в стіні через яких пробивається світло:Далі ми йшли просто вперід і дойшли до крайньої точки. Тут води було багато і хімзи Андрія було недостатньо. Світло в кінці - це вихід Полтви на зовні. Тобто очисні споруди А на секундочку це фото зроблене за 300 метрів від них !!!!Дякую за чудову прогулянку і прекрасні фотки Андрію. Для мене це було щось нове і цікаве. Надіюсь я ще колись повернусь туди і облажу всі дірки детально.

Дякую за увагу !

20
Ушатавши 2 сховища, було вирішено що додому іти ще рано. І тут Вєргаз згадав про пусте, але сухе сховище під хлібзаводом. Прийшли на залаз, перекинулись, підбігли до вентшахт, закинулись і побачили ФВУ:Виходимо в основний зал, такої пустоти я не бачив дуууже давно:Є світло, пусті кімнати і вафля, яка веде до дерев'яного наклону:Почілвши вилізли і розійшлись по домах

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »