Золочів

Автор STALKER, 18.07.2013 19:29:54

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER

Золочівський Замок+Золочів. Частина 1.(12.07.2013)

Отож рішив я поїхати у Золочів. Фоток від залізничного вокзалу до замку не робив -як тільки врубив фотік, так зразу акумулятори і розрядилися. Але не біда. Купив батарейки біля замка.
Інфа про Золочівський Замок тут . Далі троха фоток.
Обійшов я замок кругом:




























Равелін:


Вхід до замку:


В дворі замку. Попереду Китайський Палац. Інфа про ньоготут



Великий Житловий Палац. Трохи інфи про нього^

Великий житловий палац Золочівського замку — це двоповерхова будівля 72х22 м. з підвалами. У процесі реставрації відтворено розміщення кімнат, віднайдено шість туалетів початку XVIII століття, потайний хід і комини. Втраченими є печі, каміни, підлоги. З порталів внутрішніх дверей зберігся один повністю на першому поверсі і два напівзруйновані на другому поверсі.
У серпні 2009 року Великий палац Золочівського замку відкрито для огляду. На першому поверсі Великого палацу в експозиційних залах представлено історію замку, тюремний час, період реставрації, регіон Золочева. Також тут розміщена палацова капличка Благовіщення, виставковий зал, зали XVII і XVIII століття і королівська скарбниця з реконструкцією корони Данила Галицького. На другому поверсі палацу розміщено відділ «Інтер'єри періоду історизму».
У Великому палаці представлено понад 550 експонатів, у тому числі 122 одиниці живопису, 123 одиниці меблів, зброя, порцеляна, скульптура, килими, речі, знайдені під час реставраційних робіт, мисливські трофеї та інше.
Серед живописних робіт портрети XVII—XIX століть, копії картин відомих європейських художників: А. Дюрера «Мадонна з дитятком», П. Рубенса «Свята вечеря», «Суд Соломона», Рембрандта «Вигнання Агари», «Вчений», «Портрет чоловіка», А. ван Дейка «Портрет молодої людини» («Портрет Рупрехта з Палатинату») та багато інших. Взято звідси


Кілька експонатів:
Макет Золочівського Замку-друга половина 17 стол.


Золочів-місто і замок. 17-18 стол.


Цегла 17-19 стол., яка використовувалася у будівництві Золочівського замку:


Скульптури у дворі замку:




Пейзажі з валів:






Яма в яку скидували калік і немічних:




Фотографій дуже-дуже багато. Дивіться тут

Потім я пішов до міста. Інфа про Золочів тут Фотки нижче:

Невеличкий потічок:


Протікає під мостом:


Потрапляє в ось такі труби:


А в потічок втікає джерело. Кажуть що воно якесь святе. Толком ніц не міг у місцевих випитати.



















Коротеньке відео з джерела:


Після джерела я пішов до центру.


Реконструкція Дому Убогих. Деяка інфа тут








Початок вул. М. Шашкевича:




Церква Воскресіння Христа:


Продовження вул. М. Шашкевича:


Напевно совкова вивіска:


Нові золочівські каналізаційні люки:


Церква Успіння Богородиці. Побудована у 1726 році. Знаходиться на вул. Сковороди.


Всередині церкви:


Будинок навпроти церкви:


Памятник М. Шашкевичу:


Церква Св. Миколая. Памятка архітектури 16 ст. Знаходиться на вул. Валовій 10. Інфа тут










Залишки мурів за Церквою Св. Миколая:


Будинок на вул. Січових Стрільців. Дуже нагадує якийсь з будинків на вул. Личаківській у Львові.




Меморіал біля цвинтаря:


Деревяна Церква Св. Миколи Чернецького. 2008-2011 рр.


Стара автостанція у Золочеві:




Золочівський залізничний Вокзал:


Ззаду вокзалу:


Вигляд на станцію і залізницю з пішохідного моста:




І на останок фото через вікно електрички  радіоцентру в Красному:








Золочів. Частина 2.(15.07.2013)

Цього разу я вже вирішив трохи прогулятися по Золочівському індастріалі, а також вилізти на гори Вороняки, що на південь від Золочева.
Компанію мені склав Sensei за що йому велика подяка.

Отож спочатку ми мали на меті відвідати недобудовану лікарню. Закинули її будувати десь 2005-2006 роках.

По дорозі до лікарні -вул. акад. Павлова:


Водонапірна вежа. Нажаль закрита.


А ось і сама лікарня недобудована:








Всередині ніц цікавого не було:




Вид на Золочів та околиці з даху лікарні:
























Вентшахта непролазна.
















Після відвідин лікарні ми подалися на гори  і село Вороняки, яке на тих горах знаходиться. Вікімапія-тут. Про гори Вороняки-тут. Про село Вороняки тут

Попрямували вул. Золочівською


Попід залізничним мостом:


Вийшли на дорогу до Вороняк:


Пейзажі з дороги:






Вид на недобудовану лікарню в якій ми були з дороги:


Церква в селі Вороняки:


Посиділи трохи на лавці біля церкви, поміряли GPSом висоту на якій ми перебували. Висота приблизно 400 м. В саме село не заходили. Спустилися в Золочів і через вокзал пішли на картонажну фабрику, тема про яку згадувалася тут

Залишки підїздної колії до фабрики:






Вже на фабриці:












Трішки фоток з даху з одного з цехів:










Вид з  тернопільської траси на адмінкорпус в який ми не заходили


Всі фото тут
Обговорення тут

На тому наша прогулянка закінчилася. ми вернулися в місто, пішли до автостанції. Я сів в маршрутку і попер до Львова.
P.S. Знову таки нагадую-оповідач з мене нікудишній. Фотки може не такі як треба, але їх було дуже багато і тому меня тяжко було їх вибирати. Так шо вибачайте що не так. Буду вдячний як за хороші відгуки так і за критику.

Олесь

Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Bottlehunter

Група в Фейсбуку з великою кількістю історичних фото Золочева та околиць:

https://www.facebook.com/groups/1863125000679899/



Най жиє Гуцулія!

231 Гості, 0 Користувачів