Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Теми - T.a.Z.z.Z

Сторінок: 1
1
В пятницю їду на змагання http://www.steger.com.ua/ дуже треба GPS навігатора, хто може позичити за пиво, або в оренду дати за грошовий еквівалент, буду дуже вдячний ::)

2
Нарешті дорвався до свого ноута і вирішив написати маленький звітик)
Файний сонячний день, домовився я з petro28011999 піти до лісу, щось пошукати.
Після першого невдалого виходу з ним, я не розчарувався і ще на щось сподівався, хоча прийшовши на місце, яке показав Петро, я був не дуже впевнений що ми щось зможемо знайти.
Близько 200 метрів від хат, на фото видно вікно.


Місце було у вигляді великої виритої ями з вогником в середині і купкою битих пляшок і іншого "міського" сміття.


Спочатку взяв свою аську і пішов кругом того всього включивши олметал, знайшов 2 цвяхи і пилу:), а у Петра почало щось пищати, і через декілька хвилин вилізла перша гільза 1916 року(Манліхер якщо не помиляюсь), тоді й піднявся настрій і почали вилізати решту, загалом на ямі радіусом 5 метрів вилізло 17 гільз, як вбиті, так і гарно збережені, і виліз 1 повний патрон)
Сфотографував тільки свої чищені, можна сказати що я їх вбив, кинув у лимонну кислоту і почав відтирати губкою, воно почало чорніти, тоді я взяв дротика і відчистив до блиску хоча разом з тим і стер надпис(Тому після ще одного  виходу на те саме місце, де ми ще підняли по 3 шт, я їх не чіпав і стврив тему по чистці гільз, буду пробувати ваші поради.


P.S
Пардон за фотки з телефону.
Ще з позначками на патронах допоможіть, там були надписи I і H, і ще буква R закручена, це манліхер?

3
Історія в Землі / Чистка гільз
« : 12.07.2012 14:51:17 »
Після першої моєї чистки(Лимонна кислота + кухонний дротик) вирішив створити тему
Гільзи свої "вбив", тобто вони стали блискучі, але вбив надписи на дні((

Отже: Хто чим і як ?

4
Історія в Землі / Перший вихід
« : 29.06.2012 18:21:59 »
От купив собі ще зимою ACE-250, не було часу якось ним користуватись і тут випала можливість з ще одним, таким як і я, піти погуляти з МД.
Пішли ми на Дот який описується тут http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,1222.msg23833.html#msg23833 і ще заді нього декілька дотів та складів, хоча боїв не було думали хоч декілька гільз знайдем, але після 4-годинної ходьби по ГУСТОМУ лісі і полях знайшли купу всякого непотребу і один обламок гільзи, нажаль фото немає

От питання для "профі": Як ту аську настроїти, щоб не шукала лайна всякого, я вже поставив вибраний дискрім без тих всяких чорних металів/кришок/фольги/ 5 центів і всеодно пищить на всяку єрись

5
В картах трошки шарю, але не дуже, стара австрійська 1923 року, те що відмітив кружками розясніть що це.
Чорні хрести з білими кругами я так поняв церкви, а решту хз, і ще до деяких назв на австрійках були приставки наприклад Folm і буква D. Назва, зацікавило бо на декількох мапах є, а не інших немає, колись бачив що ця буква д повністю писало, але знайти не можу


6
Доброго чогось там)
Я знаю приблизне місце розташування повстанської криївки(радіус пошуку метрів 300), знаю що криївка мала 2 поверхи, коли москалюки дізнались про криївку взірвали, але тільки перший поверх, в середині криївки були вояки, які звідтам і вибрались, це розказував учасник тих подій. Криївка недалеко Миколаєва.

Потрібно знайти, де вона. Копати все дурість, а ще як то зробить незнаю.

7
Кому можна у Львові продати монети є юбілєйка ленін 1870-1970 і 10 коп 1917-1967 ідеальний стан.

8
Привіт усім, у мну питання, у нас на теренах Львова та околиць десь є танки біля яких можна пофоткатись чи залізти всередину ?

9
Всяке-Різне / Допомагаєм
« : 13.11.2010 20:48:20 »
Привіт, я хлопець 15 років сьогодні почув про бомбіки дуже зацікавився, я живу в місті Миколаєві що біля Львова це рай центер, в мене питання: в кожному місті є бомбіки, і чи можуть бути в такому містечку як моє, де вони можуть знаходитись  швидше за все, які ознаки бомбіка, і може щось відомо про якісь бомбіки в Миколаєві ??

Сторінок: 1