Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts

Messages - Нелегал

#221
В свіжому номері газети надибав. Стаття про доведення до ручки 49-го заводу (на ньому робили вимірювальні прилади). Не знаю як тут з таким використанням, але факт залишається фактом.

#222
в 2012 теперішні братчики витягнули на ключ ...гармату! невеличку,але туди її тягти було нелегко.

Щодо значків... Наприкінці 2010 чи на початку 2011 СБЛ має нові значки виготовлені до 20ої річниці створення організації. вони круглі, з тою ж "кляксою", і роками(1989-2009)
#223
ше таке.
може чули,але в цій темі того нема.
Цвинтар для тварин (десь біля Сихова)
http://zik.ua/ua/news/2012/12/14/384038
http://archive.wz.lviv.ua/articles/56326
#224
Я був в листопаді 2011 року на цвинтарі нім. військовополонених(той шо за 81ою школою). там дешо змінилось. над одною з могил була табличка з інфою про похованого в ній і деяка "творчість" невідомих.
#226
так як відсканувати не маю можливості, краще буде зустрітись і дати на сканування-там і сканувати мало що.там десь 30 сторінок
#227
Є на Камянці будиночок "Просвіти". Вони в 2002 році видали брошурку на 30 сторінок про свій "мікрорайон"- "Слово про Баторівку (Кам'янку)". Я в тамтешній бібліотеці взяв книжечку. Інфа подана так собі, але є шо почитати про фанерний завод. Я хочу сфоткати її, шоб якось її сюди залити. Я думаю краще буде всі фотки в rar-архів, і вже його сюди помістити
#228
Знаю ше цвинтар на Сихові.наскільки він старий/новий не знаю.Був там ше в 2007 році.чи він діючий чи ні також невідомо ні мені,ні тим людям,які мені його показали.
Зрештою можна зробити вилазку туди.попасти неважко охорони ніякої тоді не бачив.хіба родичів усобших.паркан легко перелізти,або зайти по-людськи.
Знаходиться недалеко від вул.Антонича.на карті виділив вул.Кавалерідзе і Антонича(там раніше була кінцева 22ої маршрутки).Можна також попасти на нього з вул.Зеленої-перейти коліїї ст.Сихів
#229
Я читав в якійсь книзі такого собі І.Лемка,шо в тій "Вежі" був перший у Львові відік.о! :D
#230
також додам кілька фоток.згодом докину відео,якшо мої відео не надто гірші від того шо є.
була б така можливість,додав би сюди ше гільзу,яку взяв собі напам"ять після бою ::).знайшов цілих три таких
На одному з фото - пульти керування піротехнікою,яка вибухала на вежі.
#232
Смаль-Стоцького, 10.Біля порогу входу в під'їзд.