Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts

Messages - Нелегал

#61
Невеличкий штаб ЦО на Науковій
Ніби й непримітний звіт, з-поміж решти які стильно і стисло робить Soulstrorm, але тут мені сподобались деякі деталі, яких я раніше не зауважував у інших звітах з бомбарів (хоча вони може й там є, але моя неуважність...): це колби з отруйними речованим і антидотами.
#62
Як пройшла зустріч? Вони ше приїдуть, до себе запрошували???
#63
У мене буде 2/3 сухпайка ЗСУ (гост 2016, виготовл у 2017).
#64
Нарешті по-людськи випав сніг! І через це більше хочеться повторити такий сніданок. Тому 25 грудня я наразі +.
Оскільки наразі остаточно не визначили на якій горі будемо (Баба Род чи Кортумова), то я обома руками з Кортумівку. Банально через те, шо до її підніжжя легше дістатись гром. транспортом (трамвай 7 і маршрутка 50).
#65
Відеозйомка з аеростату
Ще коли над містом не літали дрони, а китайські небесні ліхтарики літали, але не знімали, літальний апарат (дирижаБЛЯ) Е-1 зробив успішну зйомку площі перед головним корпусом ЛНУ.

Покинута частина військової розвідки (с.Передільниця)
Об"єкт цікавий своєю історією: після ПСВ біля села побудували інтернат для дітей-байстрюків та бродяг. А за совка це стало невеличким військовим містечком. Зараз воно занепадає. Про село, а тим паче про цю ВЧ в неті є дуже мало є інфи, а у нас - ексклюзивні фотки.

Будинок відпочинку львівського облвиконкому
ДУЖЕ якісний звіт! Electri4king описав об"єкт у Яворівському р-ні, що має свою цікаву і водночас безгосподарну історію. Серед львівських політиків та деяких журналістів то місце відоме як "Дача Добрика": відпочинковий комплекс, що у заповіднику вже не один рік занепадає. І у звіті це гарно проілюстровано і навіть є заклик автора: "Надіюсь цю тему прочитають впливові люди і постараються прийняти хоть якісь заходи по збереженню цього комплексу, тому що вже стільки бажаючих було реалізувати там дійсно чудові проекти, але будівля в руках якоїсь шишки і попросту пропадає й розкрадається. Жаль." Є якісні фотки, відео, відчувається шо автор брав інфу з інших джерел, тому не дивно шо про звіт є дуже позитивні відгуки адмінів та дописувачів форуму.
#66
Персонаж з Хрестового походу 2011 року. Того ж походу, під час якого виявили у Полтві жабу.

#67
Цитата: Golem від 14.12.2018 16:05:01
Ну і за терміном давності, може написати де це було? Чи не варто
Не варто, - з міркувань безпеки, шоб всяка школота не зайшла у місце інсталу. Нам невідомо чи від часу тої вилазки його зробили недоступним.
#68
Кіно про Explorer
Є чимало людей, які цікавляться онлайн-життям форуму, реальною діяльністю дописувачів, - деколи така цікавість переноситься на сторінки журналів чи газет. Але відеокліп - це шось цікавіше. В темі процес творення відео записаний від ідеї до реалізації.

Астрономічна обсерваторія ЛНУ ім. Івана Франка
От спитайте 10 львів'ян де у центрі міста є обсерваторія, - може один скаже приблизно, - та й то він виявиться випускником фізичного ф-ту. У 2012 році Друся пофоткав там інтер"єри, механіку та меблі, зачот!
#69
Львівський мехсклозавод
Його вже нема, але ця тема прекрсано показує яким він був, ше до чутків про які згадував Інкогніто у 2009 році (що стали реальністю зараз).
В темі є фотки якогось мерчу кінця 90их, коли взавод ще працював і суперфотки зйомок фільму "Гітлер капут" на руїнах об"єкта (признаюсь, шо я не знав про нього як локацію зйомок того кіногавна, але факт цікавий і у нас зафіксований у темі).
Як на мене, то у майбутній книзі варто робити окремий розділ присвячений об"єктам, яких нема, але на форумі збереглись про них звіти/теми: це Спартак, це Полярон, це Львівприлад...

Французькі військовополонені
Давня тема, написана різними користувачами, тому її стиль дещо незвичний,але ФАКТАЖ викладений у ній направду вражаючий. Читаючи її я дізнався про смерть на будівництві готелю Цитадель, а фотки додані про це лише додають темі гостроти.
ЛІРИЧНИЙ ВІДСТУП: я особисто переконаний, що Цитадель, як місце смерті вел. к-ті людей і зараз має якусь таку негативну енергетику, там і зараз через нещасні випадки гинуть люди. принаймні я знаю про два такі випадки, перший - це оті троє бідвельників а другий був у 2013 році: гуляв на Цитаделі бас-гітарист Д.Уфімцев, впав, - травми. Наступного дня у лікарні його не стало.

Коп на Лесі
Коли можна нормально пофоткати древні каналізації міста, як не під час ремонту сучасних? Максіс і Драйвер скористались нагодою.

Єврейський підвальчк
Звіт схожий до попереднього: є нагода залізти у відкрите комунальниками підземелля, і Санека,Декстер та інші там в результаті розкопок найшли чимало дрібничок з побуту якоїсь родини. Знайденам артефактам багато років, а тим хто знайшов - купа плюсів і голосів.

Самбірське підземелля
Коли на форум пише звіт хтось із райцентру, - це варто підтримати, тим більше якшо це дівчина.

Авіаремонтний завод
Нагода походити по такому об"єкту виникає нечасто. Стінгер нею скористався і маємо чудові знимки. Однак то не єдина тема про авіацію ві Львові. Той же Стінгер зробив іншу, досить кльову тему Місце зйомки літаків на Скнилові

Полтва: сморід чи натхнення?
Саме з такою назвою у місті була конференції в 2011 році. Лесик відвідав ту веселу зустріч натхненних громадян і прозвітував для нас. Зрозуміло шо ідея відновити Полтву є неоднозначною, тому її справедливо внесено у розділ "Проблеми Львова". Хоч про ідею вже забули, але чисто для історії можна її перенести і на сторінки книги.
#70
У мене вже завершився час, коли я можу редагувати попередній допис, тому я зробив ще один. У нього також додаю звіти, що варті виставити на конкурс.

Залишки торфобрикетного заводу в Рясному
Я просто не уявляю конкурсу звітів без робіт Сталкера! Мені важко визначитись який з його звітів кращий, тому обрав цей. Чому? По-перше це слово "залишки": невідомо що з тим заводиком буде завтра, а так від нього лишається УНІКАЛЬНИЙ звіт. По-друге для звіту Сталкер подався у ту глушину. по-третє більше ніхто ніяких фото, коментів не додав до звіту, і до обговорення також не дуже долучались. по-четверте: у звіті є не тіки фотки актуальні авторські, а й архівні (90их років), цитування документа, скріни з вікімапії, шматок радянської мапи.

Покинута ВЧ (Брюховичі)
Раз пішла тема околиць Рясного, згадалось мені те, шо є направду великим КОЛЕКТИВНИМ звітом. Об"єкт є по-своєму цікавим і привернув увагу різних наших дописувачів. а хтось навіть спеціально зарегвся на форумі аби прокоментувати тему і обіцяв свої фотки викласти...
Але час минає, з тої ВЧ вивозять боєприпаси,ділять її територію аби побудувати котеджне містечко і з неї тут хз шо лишиться. А фотки і коменти про неї будуть джерелом інфи про історію військової частини А-3870.

ЧП на ПЗК
Емоційно важкий звіт. Фоток дуже й нема, - більше відео, але... Він присвячений проблемі Львова (та навіть й країни), через яку сталась трагедія. "Спілка дігерів" показала шо може лізти під землю не тіки просто для звіту/розваги, а й для допомоги. Це є у звіті.

Метеорологічна станція в Оброшино
Виявляється, серед «трушних» об'єктів Оброшино є об'єкт що був не описаний на форумі - Метеорологічна станція. А Блондинка в кедах поїхала ровером і описала.

Далі буде...

Ще одне звернення: пригадуйте і пропонуйте сюди звіти!


#71
Спробую замутити перфоменс на вершині  8) 8) ::) ;D ;D
#72
Дозволю собі дати в цю тему якісь направду класні звіти, написані НЕ адміністраторами і не мною.

Євреї в Полтві, дослідження на місцевості

Сильно! Поєднано і роботу з джерелами, і вишукування об"єктів на вулицях і під ними: детально, ретельно, достовірно, ВАЖЛИВО.

Центр космічного зв'язку
тема доповнена різними коментами, але тут є дуже цікаві фотки антен зблизька Електрічкінга і Алекса-Л.

Цвинтарі Львова
Тема на перший погляд нудна, але В НАС вона сповнена інфи про маловідомі, зниклі кладовища/поховання.
Цікаві фотки від Anhorda. Але як на мене, то важливою деталлю тої теми є те, що White Love  писала курсову саме по зниклих некрополях Львова. І в списку джерел у гордій самотності онлайн-ресурсів Еxplorer.lviv.ua!

Як на Гуцульщині вугілля добували
Xaolas i Magnowski наповнили цю тему суперовими фотками, текстовим звітом, професійними поясненнями, схемами.

Кременець, замок, штольня
Driver і Ко поїхали у замок, - пофоткали його, панорами міста і штольні у лісі біля Кременця.

Сховище тролейбусне
Soulstorm про один з бомібків, де у 2015 р. були нові електрощитки, лавочки і...унітази

"Поворот не туди", або Як я вперше на товарняках до Києва добирався
Segfault якісно і стильно написав про трейнхоп. Vasi4 йому був за штурмана

Далі буде...

#73
я +.
Добре шо вибрали п"ятницю.
#74
Плани / Re: Бережани, 11.11
09.11.2018 00:24:21
я +
але 50 на 50. ближче до неділі чіткіше знатиму. якшо буде більше охочих, ніж місць, готовий уступити.
#75
Golem трохи поспішив зі своєю легендою. Адже у цій легенді є ДОЛЯ ПРАВДИ.  :o :o :o Я про злочин.

Ліричний вступ:
весною мені стало відомо про знесення вілли за цією адресою, і подальше будівництво тут житла (котеджів) фірмою Карпатбуд.

Коли я у квітні зробив новину про те шо міськрада дала добро карпатбуду на будівництво тут житла, став шукати куди б то поширити таку звістку. У Фб я натрапив на краєзнавчу сторінку присвячену Збоїщам, - там був допис про САМЕ ЦЮ віллу, і там йшлося про те шо її кілька років тому залишили господарі та й виїхали далеко (по ходу навіть за кордон). І сьогодні я вирішив знайти ту сторінку, той допис, - там були гарні фотки споруди, може й навіть зсередини і здається там ше якась інфа про неї була. На жаль я у Фб тої сторінки не знайшов (пробував різні пошукові запити, дуже старанно), тому взявся гуглити.


І зовсім випадково я натрапив на ДОКУМЕНТ (Ухвалу СУДУ), в якій написано, що СУД ПРОСИТЬ у власника будівлі - фірми Карпатбуд надати доступ до неї на проведення слідчого експерименту, адеж торік восени (УВАГА!!!) тут сталося вбивство!!! Власне попередні коменти дуже узагальнено подіють ту подію, а в мене є деталі, навіть інфа про знаряддя того п"яного злочину.

Отож зацитую уривки ухвали Шевченківського районного суду Львова №69985836 від 3 листопада 2017 року:
Досудовим розслідуванням встановлено, що 13.10.2017 близько 17:40 годин, ОСОБА_3, перебуваючи у приміщенні будинку №122 (ос.) по вул. Розточчя у м. Львові, знаходячись у стані алкогольного спяніння, маючи умисел на протиправне заподіяння смерті іншій людині, на ґрунті особистих неприязних відносин, деревяним брусом нанесла множинні удари в ділянку голови ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, внаслідок чого останній помер. 14.10.2017 слідчим СВ Шевченківського ВП ГУ НП у Львівській області ОСОБА_5 за погодженням із прокурором Львівської місцевої прокуратури №2 ОСОБА_6 встановивши наявність достатніх доказів для підозри у вчиненні кримінального правопорушення, відповідно до ст.ст. 42, 276, 277, 278, КПК України, ОСОБА_3 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України.
В ході досудового розслідування виникла необхідність проведення слідчого експерименту у приміщенні та на території будинку №122 (ос.) по вул. Розточчя у м. Львові з метою перевірки і уточнення відомостей, які мають значення для встановлення обставин кримінального правопорушення шляхом відтворення дій, обстановки, обставин події, які відбувались 13.10 2017 за вказаною адресою.

Відтак суд ухвалив клопотання задовольнити. Надати дозвіл на проведення огляду для проведення слідчого експерименту в приміщенні та на території будинку №122 (ос.) по вул. Розточчя у м. Львові, який на праві приватної власності належить Корпорації Будівельних підприємств «КАРПАТБУД», код ЄРДПОУ: 30477237 з метою перевірки і уточнення відомостей, які мають значення для встановлення обставин кримінального правопорушення шляхом відтворення дій, обстановки, обставин події. Ухвала оскарженню не підлягала.

Тобто фірма будуватиме житло вже знаючи шо там таке сталось :(. А могли б просто зробити нормальну охорону і це, ймовірно, запобігло б трагедії за цією адресою.

Отака фігня, малята!! І це напередодні хеловіну (день не відзначаю, але справедливості ради додам цю деталь). Тому полегше з легендами (буууу!) ::) :-\
На задньому фоні звучить давнозабутий музон кіша про старий особняк
#76
Цитата: Golem від 18.10.2018 00:13:54
Молодець! + До рейтингу. А ці місця це просто так чи вони мають якесь відноршення до діяльності УПА?
Пам'ятник - має. Його побудували на місці хати, де перебували упівці, на яких зробили облаву але вони не здались і самоліквідувались. Це було в квітні 1949 р. тому весною САМЕ ЦИХ упівців вшановують панахидо-концертом. Разок я помагав організовувати такий. Враження не найкращі від такого дійства,тому просто наодинці залишити кілька квітів мені якось простіше, я б сказав інтимніше, бо без пафосу.
Неподалік від цього місця є вулиця Сотника Панаса - справжній рясненський топонім. А у 2010 році було ЗНАЧНО цікавіше - у мікрорайоні для дворових команд провели футбольний турнір імені В.Панаса та І.Кухарука.
Сторінка з краєзнавчої книги "Слово про Рясне":друга локація (хрест) нібито братська могила, але це насправді кенотаф. Про нього дуже й нема шо писати.
Тим не менше, йому теж варто було в ТОЙ ДЕНЬ приділити увагу.
#77
Прочитавши цю тему я вирішив, що традицію можна і треба підтримати, хай і наодниці. Я це зробив по-своєму. У рідному мікрорайоні Рясне є цілих два місця вшанування вояків УПА: пам'ятник на вул.Рясненській і хрест на Брюховицькій. Останній я фоткав у цій темі.

До того ж сьогодні була добра погода жеби "вигуляти" свою чорно-червону футболку.
Мої скромні квіти контрастують поміж посаджених тут на День Незалежності парафіянами одної місцевої церковці.

Вдруге в житті я наблизився аж так до цього придорожнього хреста.

#78
Недавно був у офісному будинку, що відразу позаду "Скрині". Там видно цікавий краєвид: в ньому звісно ж домінанта це гол. вокзал, але тут на одній прямій ще кавалок приміського, а на ЛІНІЇ ГОРИЗОНТУ дерева Янівського к-ща (або навіть Кортумівки).


#79
Цитата: Golem від 06.10.2018 11:37:38
Привіт! Як все пройшло?
Знайомство норм. Хлопака багато слухав, дізнався про Україну, Львівщину і Львів. На згадку має фірмові наліпку і візитку.
#80
я +