Горища та дахи Львова

Автор gor_qkop, 29.08.2009 22:07:59

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

Golem

Фото з Народного Дому на вулиці Руській. Поки там риштування то можна фоткати. Бо дах доволі стрімки і і слизький.

Залаз на дах


Вїзд в мури міста


Тягар успіння на мене паде


Церква Юра домінує над Ельшбети




Хлопці і не здогадуються що йдуть за руку


Тут я колись купував книжки по електроніці. КОли не було інтернету


Напевно вони і фасад Успіння скоро відбілять. Буде якось не тру. Хоча в Європі всі так роблять


Колись трамваї тут розминалися і давали дорогу


Об'єднання церков




Ліворуч шпилі. Праворуч новобудови. А посередині Ратуша






Автентична ліпнина на фасаді народного дому




Морозостійка плитка Левинського простояла 100 років



Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Дах сучасного будинку теж може подарувати купу гарних краєвидів. І байдуже що він знаходиться не в центрі міста. Модерновий Львів має свою індустріальну естетику. А через сто років сюди будуть водити туристів як і в історичну частину міста. :)

На цей раз я заруфив власний офіс. А шо? Навіщо далеко їхати :) Взимку був перефоткав його із Залізничної вишки. Тепер маю вид на саму вежу.

Завалили останній цілий цех зі станками ЧПУ


Новобудови на Поляроні


Сихівський бублик


Вежа з якої я навесні фоткав це місце


Приходьте працювати на Сайпрес! В нас он ще скільки паркомісця :)


Катєльня Чорного Кочегара


Новобудови на місці колишнього бомбіка. А сарай на передньому плані це заглушка для перевіряючих органів. Бо ведеться реконструкція існуючої будівлі :)


Ще за моєї памяті тут були цехи


Як можна в такому жити? В ті щілини між будинками світло не попадатиме!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Indigo

Легендарно-класний краєвид.

Офіційно бізнес-центр у вежі Легенда-клас працює з 2015 року. Десь тоді я ДУЖЕ захотів побувати у ньому, і вперше там був навесні
2017 р., згодом - взимку 2018, але ввечері. В обидвох випадках знимки робив на смартфон, - а ТАКЕ місце вартує кращої техніки, тому
виставляв їх лиш на свому Фб. ПРО МІСЦЕ: цей новітній хмарочос є на досить високій та зручній для споглядання панорам точці. Хто
знає ті місця, то може собі уявити рельєф ближніх вулиць, - якшо рухатись від вежі у різні напрямки: по Шевченка у сторону
Клепарова - буде поступовий незначний спуск,а якщо по Винниці - крутий спуск. Якшо у сторону центру і Левандівки - також спуски.
Підйом буде хіба якшо у напрямку Єрошенка - то схили-відгалуження Кортумової гори. Тому в різні сторони тут можна побачити в даль
на кілька кілометрів. Про це і далі йтиметься.

На 6 поверсі головного хмарочосу Клепарова є піцерія і бістро, - все у одному залі. Поки готують замовлену страву можна виходити на
чудову, простору терасу. Власне з неї відкриваються краєвиди.


І от мин. тижня знову настала можливість використати дзеркалку, час і натхнення фоткати це за нормальної літньої погоди.
Цілюсь на Південний Схід і на Схід. Там разючий контраст між локомотивним депо "Львів-Захід" і високими новобудами на
Левандівській-Залізничній, міст над коліями.








Далі - на лінії горизонту церква на Симоненка, новобуди Любінської-Окружної, трошки видно дебаркадери вокзалу.

Рухаюсь на правий край тераси, - цілюсь південніше: там вже у кадр потрапляють шпилі Ельжбети (придивіться уважно до них - позаду видно високі труби, - це ж ТЕЦ-1! а ше трохи правіше - недобудований хмарочос на Лукаша) і шпиль костельчика Климентія (на вул. Чупринки).


На іншій світлині, добряче збільшивши, ледь-ледь впізнаю церкву Бориса і Гліба - та, що у парку Боднарівка (праворуч від
водонапірної вежі, на горизонті). Напряму відстань між нами і храмом 5,6 км.


До речі, водонап. вежа - у повен зріст.



Переміщаюсь по терасі, аби цілитись в іншу сторону - Північ. Тут домінують дві речі - хребет Янівського кладовища і новобудова на
Моринецькій-Шевченка.



Повертаю трохи західніше - над "Трицяткою" і житл. кварталом Яворівської-Моринецької-Татарбунарської зеленою хвилею здіймається
Кортумівка.


Той самий напрямок можна знимкувати з ліфта. Їх там два: один панорамний, інший - ні.


Втім тераса і ліфт - не єдині місця, звідки можна пофоткати панорами. Є ще невеличкий балкон, - звідти ми дивимось на Захід.
Тут ЗОВСІМ інша картина: наче безкраї колії станції Клепарів, ЗНОВУ МІСТ (!), а на горизонті впізнаються елеватор, високі новобуди
у Рясному-1, Електрон, баня церкви і масивна коробка Автонавантажувача, - фактично за кількасот метрів до межі Міста (від Легенди
Клас напряму 5,1 км).




Але давайте приглянемось і до близьких будівель - ось по сусідству житловий будинок (Шевченка,113), що десь у 2016 чи 2017
прославився у львівському фейсбуку розмаїттям балконів. На його парковці зараз рівненький котлован, - охоронець бізнес-вежі мені
сказав шо це ремонт каналізації триває.


Але що це за коричнева труба?? Приглядаюсь - на ній викладено цеглою 1924... А це вже по-справжньому інтригує!! Я раніше замічав, шо вона дещо відрізняється від решти будівель у цьому кварталі, але не надавав цьому значення дотепер, коли побачив ці 4 цифри. Виникає справді ДОСЛІДНИЦЬКА цікавість! Рухаюсь донизу, аби детальніше розглянути ту трубу, однак це вже дещо інша тема...


Golem

Класична картинка. А третій по величині будинок то зовсім поруч моєї школи.



До приходу пожежників підготувалися. Всі двері на сходові майданчики відкриті навстіж :)


Не зустрівши жодного опору вибираюся на останній поверх.


А ось і школа. Зелена оаза в Сихівському мегаполісі


З балкончика відкривається красивий краєвид від верхнього Шувару, до Податкової, Потім Високий Замок, Стадіон Україна, Пасічна.


Вид на Шувар і Податкову


Вид на центр і Високий Замок. Ви зараз суттєво вище Ратуші


ТЕЦ і Мій офіс


Будинок коло Шувару


Всередині будинку затишно. Ніхто відвідувачів не боїться. Кутки не обісцяні


Власне сам будинок. зубрівська 32


На вершечок я не карабкався. Не мав відповідного інструменту. Але кого цікавить скину всю інфу. Ось тут фото звідти взимку

Рекомендую фотографістам туди навідатися поки триває перевірка і все відкрито. Десь зранку, шоб не було димки і було гарне світло.  Або вночі.
Дігери всіх країн єднайтеся!

explorer

 Картинка порівняння висоти не актуальна, вже є вищі новобудови:  як мінімум 21 поверх Сіті на Чорновола вже стоїть, 27 поверхів авалон ап на Сихові ще не доріс. Високі секції Семицвіту на Шевченка, можливо, десь вищі і т.п.

zelenuj







Краєвид із даху цього будинку

Roy

Сьогодні я трохи поламав свій день, бо прокидатись в робочий день о 04:30 не завжди гут :)
Тим не менш, вдалось нам зібратись на традиційний ранковий "сніданок дослідника"  на одному з дахів вулиці Кульпарківської та зловити неймовірний схід сонця над Львовом.

Схід сонця завжди ефектніший. По перше, застати його з зрозумілих причин є важче. По друге, діаграма барв та спектр кольорів набагато більша, ніж при заході.

Оцінюйте красу ранкових краєвидів Львова (фото всі клікабельні)

Перші промені сонця, які поступово витісняють холодні тони ночі.







Поки сонце викочувалось, ми зайнялись приготуванням сніданку. Хоча, насправді їсти в таку рань мало хто хотів.



Опілля є?



Є!



Ось і апетит з'явився :)



Зустріти такий ранок з колегами, мало що може бути краще)








Дивимося на місця наших походеньок а також на ті, де плануємо бути.



Середовище тим часом що раз більше світліє.

З цього ракурсу дільниця Городоцької, Залізничної та Шевченка виглядає доволі густо забудованою.



Новобудовами, ясна річ.



Скандальна, недобудована висотка на Лукаша.



Кн. Ольги, Стрийська, Наукова.



Можна оцінити якість будівельно-монтажних робіт на території колишнього заводу Кінескоп :)



Вид на вул. Кн. Ольги, зокрема на Оселю Зла)) Який лівіше забудовник, нагадайте будь ласка?



Погляд фокусується в бік центру. Якраз, приходить найгарніша фаза ранкового сонця, коли пейзаж заливає золотим тоном.
Хочеться побачити стару частину міста! Але ні, крім характерних шпилів костелу Ельжбети та собору св. Юра мало що характерного видніється - місто в долині, поміж пагорбів.







Ну і наостанок, вершечок вежі на Любінській.



Stay tuned)
Meine Ehre heißt Treue

Svyatodiy

Докину і я декілька своїх фоток















Типовий ранок міліонера. Споглядає своє місто з висоти, читає останні новини в сфері бізнесу і готується до коштування делікатесів з найкращих інгредієнтів





Львівсільмаш



















Чмуха мчить



Лісові грибочки







Щасливий одмен  ;)







Крутіть колесико!

Roy

Проводили літо в затишній атмосфері, на дахівці. Вона зручна, полога, з лавочками та столиком :)





Милувались видами на рідне місто, поки остаточно не стемніло.



Деякі види, відверто негарні. Як, наприклад, новобуд на Підмурній. Явний промах по архітектурі та кольорі в історичному ареалі міста.
Мансарда на всі гроші!


Заглянули в гримерку оперного



Замасковані офіси в склепінні даху на Городоцькій 2





Після заходу сонця, вечірня метушня не припинилась. На верху стало більш затишно, бо не так помітно нас знизу. Тепло останнього літнього дня віддає ще розігріта бляха даху.
Можна розслабитись, познимкувати та рахувати падаючі метеорити :)





Випадково прорекламували марку телефонів Xiaomi, телефони якої, зрештою, в більшості з нас.






Meine Ehre heißt Treue

_Tarik_

Ось зимові фото з даху на пл. Міцкевича



Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

_Tarik_

"Сталінка" на Чорновола





Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

_Tarik_

Дуууууже старе фото, дах на вулиці Вернигори

Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

Golem

Вид з Даху на Лазаренка. Дах закритий. Але на, щастя, тепер всюди є ОСББ а в їх голови - ключі. То ж з цими людьми значно легше домовитися ніж з часто істеричними мешканцями останніх поверхів.

Вид на Вокзал, Ельшбети і Новий Світ




Кран ЛАЗ-у для орієнтиру де це


Парус звідки були зроблені гонські фото з цієї теми


Тут колись був Мікроприлад.


ще одна ВЧ на Княгині Ольги пішла під ніж


На жаху просто неміряно таких антен. Далеко не всі з них діючі. Здалося б зняти. Але в будинку поза 1000 людей. Маленьке село.  За словами голови ОСББ керувати цим то є велика праця


Улюблена висотка Вергаза. Любуємося поки не знесли


ще один обєкт проситься під знос


Фото ВЧ просили не викладати. Якось тут літав квадрокоптер, то військові патруль викликали. Стріляти ж не можна, навколо вікна будинків. Короче смішно. Яка може бути секретність коли навколо ВЧ купа висоток. Знімаєш в оренду квартиру, ставиш у вікно веб камеру і транслюєш напряму в кабінет путіна.


Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

площа Галицька



Дах хоч і шифер, але в міру стрімкий.


Автентичні двері в підїзді


підсилювач ВОЛІ. :)


А ось і він. Вимкнеш нечайно і всі залишаться без волі :)


Залаз на дах


Вечірня площа Галицька


Мирська суєта там внизу


Цей Ощадбанк в мене тепер назавжди асоціюватиметься з походом по 12 колектору Тоді я на нього знизу з люка дивився.  До речі він є на фото ;)


Цей же  дах але вранці.


А ось і зєднання 14 і 16 колекторів.


Люблю ранки. Всі ще сплять. А ті що є то привітні і несхарені днем. І пробок немає.


Катедра і ратуша


Обідно троха. Всі дахи тут бляшані і перекриті. А цей шиферний :(


Причому шифер цей далеко не в найкращому стані


Ще цей готель би підмарафетили. А то виглядає так ніби ремонт ще за совка робили :(


Типу я тут був. :) Інакше не повірять, скажуть що фотки монтерів Волі викладаю як свої


Приємно так дивитися на вулицю з даху і розуміти що під нею ти недавно був. Головне Рево пити після даху, а не до нього. Бо ще скотишся звідти нечайно вниз :)

Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Дуже простий і доступний дах на перехресті Стрийська-Наукова. Зверху нічого аж такого не побачиш. Але коли все так доступно то гріх не злазити.

Церква Бориса і Гліба. Колись тут стояв літак - кінотеатр.


Дах пологий і має поручні для більшої безпеки


Під горищем ніхто не живе. Тому спокійно йду далі, не нашумлю


Львівська "силіконова долина"


Любуємося краєвидом поки висотки не звели


Ну так, кому потрібні ті антени у вік цифрових технологій.


Кран на ЛАЗ-і теж доживає своє. До нього з усіх боків підкрадаються будмайданчики


Той же кран з іншого боку. Видно як розчистили місце. Минулого року ми ще тут продиралися.


Нечасто доводиться плювати на флюгер


То як колись бійниці в замках будували, так само і тут бортик зробили. Внизу є щілини для стволів ;)


Щілина для стволів


Так насправді цікаво спостерігати за тою метушнею. І куди вони всі спішаться...


В принципі більше тут нема на що дивитися. Ліземо вниз.

Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Освіжу тему минулорічним, літнім краєвидом з даху майбутнього готелю Маріот, що на вулиці Городоцькій, вище цирку. Детальніше про це тут.
Будівля збудована у стилі сталінський ампір, в 1950-х роках.



Будинок повністю виселений, всі приміщення вичищені від речей, навіть штукатурка здерта до цегли. Словом, нульова відмітка до реконструкції будинку.

А ми ж, розташувались на даху, виглядаючи нові ракурси рідного міста. Непогані види тут!



Слідом за нами, в ближчому часі ці види будуть доступні вже і гостям готелю, бо на проєкті видно, що планується тераса.




Вид на Городоцьку, в обидва боки:




На передньому плані будинки вулиці Шевченка, Клепарівської. Правіше височіє купол 3 лікарні на Рапопорта. А задній план для мене довший час був загадкою)



Управління земельних ресурсів на проспекті Чорновола. На задньому плані Муроване.



В кадрі помістився історичний центр міста. Позаду будівля охматдиту.



На фото дільниця вулиці Одеської та корпус колишнього заводу тракторних запчастин, якого вже не має. На його місці мають звести новий ЖК.



ЖК "Семицвіт" на Шевченка у всій красі. Постав на місці колишнього склозаводу.



Центр міста, Преображенська церква, будівля Львівського телебачення та Гора Лева, на якій сидять такі ж романтики, як і ми  :)



Хтось летить на відпочинок)





Внутрішній дворик, десь на Одеській





Стан ліпнини за півстоліття м'яко кажучи не дуже



Електричкін в міських джунглях )



Вмоститись зручніше, взяти перекус і теревенити з друзями, поки не геть не стемніє.










Meine Ehre heißt Treue

_Tarik_

Парус Смарт на Трускавецькій. Дякую Vergaz за те, що зводив  ;) :)

ось цей будинок ми відвідали.


рука затряслась, тому фото розмите  :'( :-\

люблю Паруси за те, що на даху у них каміння )


Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

_Tarik_

так званий "барабан", або Бережанська, 54



телепортнулись на дах  ;)



далеееко ззаду, видно Авалон. 25-ти поверхівка, на яку я теж скоро навідаюсь  ;) :)
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

_Tarik_

дах кінотеатру "Дзвін"











Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

Golem

В чому прикол лізти на дах, та ще й новобудови? Ну побачиш ти пошарпаний рубероїд сихівських панельок, і що? Тим не менше, дахи манять як нудистський пляж. Вони мають свою романтику та неповторну атмосферу. Бо ти посеред міста, але сам із собою. Ти бачиш всіх, а вони тебе ні. Доволі часто люди шукають доступні дахи щоб провести там час, організувати вечірку. І це у перенасиченому атракціями Львові! Бо дах це вам не банальний ресторан - а крута пригода Недаремно ж Карлсон жив на даху, а не у підвалі!

Ми довго чекали коло КПП нАвалону. Раптом двері відчинилися і звідти вийшло два тєла в піджаках і краватках. «Оооо, нарешті!» - подумали ми. Але дядечки нас зігнорували та хвилюватою ходою попрямували до свого рейндж-ровера. Нам у ніс вдарив міцний перегар. Не встигли ми толком офігіти, як їх машина зникала з поля зору.

«Це напевно якісь органи,... перевіряючі» - подумав я. Бо на самій будові панував зразковий порядок а робочі нам навіть посміхалися. Нас заздалегідь попередили що «ліфт не працює». Звісно, який може бути ліфт якщо тут навіть вікон ще немає.Але сам факт що ми ліземо на найвищий ДАХ Львова давав нам сили як два Revo і снікерс (REVO це RedBul з 7.8% алкоголю, хто не в курсі). Три по дев'ять поверхів і ми навіть не захекалися.

Останні два поверхи будинку ділять лише дві дворівневі квартири. Як на мене це повна фігня. Краще б зробили дві однорівневі квартири. Площа та сама, але не прийдеться бігати вверх-вниз сходами зі спальні на кухню і назад.

Другий принциповий профтик Авалону – тут немає відчуття висоти. Як так! Двадцять п'ятий поверх а здається ніби ти максимум на пятнадцятому. Причин декілька. Насамперед: будинок знаходиться в ямі, то ж це забирає кілька поверхів. По друге, він оточений чорним рубероїдом девятиповерхівок. Тому візуально земля ближча ніж є насправді. Та й історичний центр міста десь далеко в ямі. То ж крім вершечку ратуші ніц не видно. Недобудован на Лукаша 1 має куди стрімкіші краєвиди!



Все офіційно


От ми і на території


Йдемо на той лівійший ріг


Вони перші з Львівський руферів хто буде на цьому даху


наш Прораб


Ага, аж туди пішки і без ліфта


Барикади щоб нелегали не лазили


Перший поверх


Опора крану для будинку


Сусідній будинок


Все, почався підйом


15 см утеплення


Більша половина минула


В мене так палець не згинається :(


Вид на будмайданчик


Обговорюємо плани по Сихівському парку














Жесть по Львівськи. Будинок в Будинку














Он там ми вчора пили REVO












Два бригадира




Ніхто на кран знизу по драбині не лізе. Є місток


Ці штуки тримають люльки з людьми


Я думав шо їх болтами прикручують. А ні, лише противаги






Серце Експлорера










Спеціальне руферське вино. Дякую за вилазку!


Червоні проти синіх


З цього даху теж є звіт кількома постави вище


Тема!




Високий замок










Будка для самогубств?




Можна було лише 5 чоловік. Але ж ми давно вчилися в школі, забули як рахувати :(


RZDS




Alex Shutyk


Він подав чудову ідею для мангалу


Так робляться легендарні відяшка Влада






Труба Фак Парку


Фоткають вікна? ;)


А ще кажуть вниз не можна дивитися


Всюди огорожа. Не злетиш


Коли ми вже спускатися нам ввімкнули новорічну ілюмінацію


Звіт з запрещьонної стройки




Я дуже вдячний керівництву ЖК «Авалон», Олександрі Сладковій, Вергазу, Ванічці та всім решта за чудову мандрівку. Більше якісних фоток є  в блозі Alex-а
Дігери всіх країн єднайтеся!

259 Гості, 0 Користувачів