Історичне місце коло гори Камула

Автор Golem, 01.03.2010 11:12:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Гора Камула - найвища вершина Подільської височини. 471 метр. Приємна природа, буковий ліс. Недалеко від Львова, чудове місце для відпочинку. В тому ж лісі знаходиться місце стародавнього городища, місце стоянки та боїв козаків і татар, місце розташування бойового монастиря і затятих боїв ПСВ і ДСВ. Це все ми довідалися з допомогою металошукача та везіння. :) місце копане-перекопане, але тим не менше.

Назагал гарно провели час. Їхати туда рекомендую через Бібрку, значно краща дорога. Ну а далі - слід орієнтуватися на місцевості. Підйом тривав хвилин двадцять, йшли по снігу, троха попочили ноги. Але на самій горі снігу майже не було, тож працювати було легко. Поки Ярослав викопував всяке залізо з землі, ми палили вогень і просто дихали свіжим повітрям. В тому ж лісі знайшов велику яку глибиною кілька метрів. Можливо криївка, бо яма глибока, велика і квадратова. Але зараз це довести практично неможливо. Також є залишки фундаменту монастиря, потенційно цікаве місце для копання.

Спустившись вниз ми майже годину ффтикали на підвищенні, де залишили машину. Якась неймовірна енергетика в цього місця, аж не хотілося їхати. Та й краєвиди, я вам скажу. також шикарні. Весна, курча.

Для тих хто захоче їхати туда поффтикати - викладаю карту з
Бескиду
Там же і фотоальбом самої вершини. Ми мали з собою лише 2км карту, де вся область була позначена зеленою плямою з назвою гори, тож думали шо ми були на вершині. Хоча вона значно далі.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Біля Гриніва в лісі на Карті намальований піонертабір. Фото з гугла низької якості, тож його не викладаю бо ніц не видно. Ніхто не в курсі: це справді табір, а чи шось що ховається під цим? Бо відомо шо військові любили так приховати всякі цікавинки. Звісно ми проффтикали шо не заглянули туда під час цієї мандрівки, але збиралися в Зборів, поїхали в Бібрку. Все вийшло спонтанно і без відповідної картпідготовки.
Дігери всіх країн єднайтеся!

yar-79

Виходить ми до Камули не дійшли...а я вважав що ми на найвищому піку, дивно. Енергетика там дійсно крута, зранку прокинувся повний сил і натхнення!
Місця зачьотні, треба буде ще туди навідатись. Дякую друзям за приємну компанію!

Zaval

Гарний наконечник. А знахідок мало як для такого місця. Чи на все фоткали?

yar-79

Друже, поїдь там хоч щось знайди, там такий лунний пейзаж, на кожному метрі яма! Так що пешта і два наконечника- це супер для того місця, плюс до того, вони досить рідкістні...Визначили як Європейські 13-го сторічча

RedShift

Треба і мені туди вибратись. Тим більше що фамілію маю Гринів.
а значить this area is my Private Property  ;D
Darts matters!

Golem

Вертаючись до старої теми: вчора місцеві підтвердили шо там коло повороту на Бухту є дві ракетні шахти. Помоєму анйближчі з усіх до Львова. Треба якось обовязково поїхати і перефоткати.

Хто був тоді з нами памятає як ми ффтикали на пусте місце за Давидовом обнесене колючим дротом. Та ж людина розказала шо памятає як атм колись стояли військові. була мобільна станція спостередження і перехоплення. Потім її згорнули і забрали звідти.
Дігери всіх країн єднайтеся!

АндрійWinniki

Я був на в селі Підгородище на практиці в 2005 році. на розкопках, це що ви знайшли слабо...Я там ще з  студентами історичного викопали скарб...який складався з паро десятків прикраз яким по 5 тис. років з бронзи і білого металу... 

Roy

Цитата: АндрійWinniki від 05.03.2011 15:11:53
Я був на в селі Підгородище на практиці в 2005 році. на розкопках, це що ви знайшли слабо...Я там ще з  студентами історичного викопали скарб...який складався з паро десятків прикраз яким по 5 тис. років з бронзи і білого металу...  
Детальніше можна про цю подію? Як склалася доля скарбу?
Meine Ehre heißt Treue

АндрійWinniki

Скарб зараз зберігається в якомусь музею...Там були браслети, підвіски, ритуальний ніж, діадема, гривна.Маю силку сайту скарбу... Одну з підвісок знайшли біля скали...

http://www.nbuv.gov.ua/portal/Soc_Gum/Via/2007_2/Binder8.pdf

314 Гості, 0 Користувачів