Розкопати вхід в підземелля на території роддому (Рапопорта)

Автор Roy, 26.05.2010 22:51:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Думаю варто починати зранку або ж пізно ввечері.
Які пропозиції? Що шановні про то скажете?
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

Я можу і зранку йти і ввечером.Хоча напевно вечером краще,та незнаю чи ввечері там відкрита територія.Там по моєму при вїзді в роддом є якась охорона,можливо на вечір вони закривають браму. По любому піду з вами там і неподалік та ВШ на Леонтовича так,що думаю досліджувати буде шо.

yar-79


Roy

Цитата: yar-79 від 27.05.2010 00:17:50
А що то за підземелля?
Та от ще невідомо, можливо лікарняне бомбосховище.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Охорона нажаль є, десь коло 20-00 закривають двері і треба дуже проситись шоб попасти на територію (жінка народила, лікарства/жерти передати тощо - але така відмазка фіг проконає для групи дослідників із ломами та лопатами). ІМХО краще за світлого дня.
Resistance is futile

:-)

Якщо є варіант зайти в 19.30, і десь заховатися до часу, коли стемніє, з пивом, то думаю цілком приємливий варіант. Також можливо можна втрапити через паркан?
Декольтем своїм мене манила.

Lesyk

Цитата: :-) від 27.05.2010 11:27:05
Якщо є варіант зайти в 19.30, і десь заховатися до часу, коли стемніє, з пивом, то думаю цілком приємливий варіант. Також можливо можна втрапити через паркан?
- гарна ідея, по-моєму так і треба зробити  ;)

inkognito

через паркан також цілком реально із сторони Клепарівської. Чи через ворота
Resistance is futile

Stinger

штурмувати роддом то вже цікаво ;D по можливості приєднаюсі :)

Roy

Заходив з Смайлом в 10 вечора через кп лікарні. Все тихо-спокійно було, місце входу прикрите сміттєвими урнами, не освітлюється. Далі в скверу є хороше місце для маскування та очікування. Так що плануємо в вечірній час.
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

На вечір я в любий час і день піду. Тим більше давно вже ніяких вилазок небуло.

RedShift

Мож сьогодні ввечері? (20/06/2010)
Якщо підете скиньте мені смс <видалено адміністрацією>
Darts matters!

Fenriz

плануйте на за кілька годин до вилазки, а хоча б за день!!!

Roy

Насправді це є класичний "дойчляндський" бомбік, до того ж завалений хламом з лікарні. Повідав мені про то знайомий, який там колись працював. Так що вже не обовязково туди докопуватись спеціально.
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

Є пропозиція від Фенріза в найближчі дні сходити та розкопати то підземелля, можливо завтра після Ложчини. Хто за?

Roy

Та можна, але розраховуйте що там на пузі треба залазити. Тому треба відповідний одяг.
Meine Ehre heißt Treue

257 Гості, 0 Користувачів